COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

NOVINKA!!! MULTIKOREKČNÍ ATELOKRÉM BB+CC+DD JIŽ V PRODEJI !!!

Milé dámy, konečně jste se dočkaly!

Všechny produktové novinky, které jsme pro vás připravili na srpen, jsou již dostupné v COLWAY na pobočce v Ostravě! A to včetně kosmetického přípravku, který bude naším dalším hitem: první takový produkt na evropském trhu, spojující vlastnosti BB, CC i DD krémů, bohatý na přírodní transdermální peptidy - Multikorekční Atelokrém !!!

První komplexní korekčně-regenerační krém na evropském trhu, který v sobě spojuje vlastnosti BB, CC i DD krémů – splňující jak tužby tvůrců pokrokové kosmetiky, tak i očekávání nejnáročnějších uživatelek. Bohatý na nejkvalitnější složky zlepšující stav pleti a sjednocující její odstín. Určený ženám všech věkových kategorií, uspokojí jak ty, které očekávají zlepšení stavu a omlazení pleti, tak i ty, které vyžadují od svého krému účinné krytí nedokonalostí a skvrn.

MULTI-KOREKČNÍ ATELOKRÉM dokonale uspokojí ženy, které hledají multifukční krém a zároveň vyznávají současný trend jemného minimalistického make-upu, ve kterém vypadáme krásně a samozřejmě přirozeně.

Krém je k dispozici ve dvou barevných variantách pro odstín pleti : světlé a tmavé. Správný výběr pigmentů umožňuje míchání dvou produktů (MULTIKOREKČNÍ ATELOKRÉM pro pleť světlou a ve verzi pro pleť tmavou) ve všech poměrech, v závislosti na vašich potřebách, například, měnící se odstín kůže v průběhu roku.

informace viz:

http://www.colway.cz/novinka-multikorekcni-atelokrem-bb-cc-dd-tmavy-odstin-pleti.html

http://www.colway.cz/novinka-multikorekcni-atelokrem-bb-cc-dd-svetly-odstin-pleti.html

PREZENTACE

 

POZOR !!! KE KAŽDÉMU BALENÍ PŘIDÁME ATRAKTIVNÍ DÁREK V PODOBĚ KOSMETICKÉ HOUBIČKY ZDARMA!!!

…která pomáhá ideálně nanést MULTIKOREKČNÍ ATELOKRÉM na tvář. Použití houbičky typu beauty blenders je důležité také proto, že první partie tohoto senzačního krému, který je uveden na trh právě v polovině léta, obsahuje větší množství přírodního (samozřejmě!) UV filtru. Tyto kouzelné houbičky máme pro všechny. Firma jich poskytla pro 5 000 prvních balení.

 

Světlý Odstín Pleti Tmavý Odstín Pleti

 

CENA 1 590 Kč / 59 EUR

POZOR ZAVADĚCÍ CENA DO 20.08

1 490 Kč / 54 EUR  !!!

 

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 19. 10. 2018 23:07 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek