COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Doc Brocs Power Plants

Doc Brocs Power Plants

Doc Brocs Power Plants jsou čtvrtou generací prášku na bázi zeleniny, ze kterého se připravuje zeleninový nápoj. Je to doplněk stravy, vytvořený Dr. Youngem s cílem podepřít zdravý a alkalický styl života. Dodává vašemu organismu potřebné složky, které bojují proti známkám stárnutí, ztrátě tělesné hmotnosti a zajistí vám dlouhodobou zásobu energie.

Je to skutečně optimální způsob, jak organismu dodat potřebnou zeleninu, kterou nezbytně potřebuje pro zásobování svých buněk živinami, přičemž je zachován komfort v jednoduchosti a výborné chuti této zeleninové směsi.

Naše zeleninová směs je produkována v procesu dehydratace při nízké teplotě. Díky tomu jsou zachovány všechny výživné složky, které najdeme v čerstvé zelenině. Jsme tehdy schopni vytvořit silně koncentrovanou směs zeleniny, ovoce a bylin, abychom vám mohli nabídnout konečný produkt nejvyšší kvality.

Pokud potřebujete více energie a pokud chcete dosáhnout lepšího zdravotního stavu, Doc Brocs Power Plants je ideálním způsobem, který napomáhá organismu dostat přesně to, co potřebuje.

Rostliny, které jsou používány pro tvorbu Doc Brocs Power Plants, kromě toho, že mají neoddiskutovatelně vysokou výživovou hodnotu s velkým obsahem vitamínů a minerálů, jsou především zelené, což je jedna z klíčových podmínek pro získání produktu nejvyšší kvality. Jsou totiž bohaté na chlorofyl. To je velmi důležité, protože chlorofyl napomáhá při krvetvorbě a krev pak tvoří vše tělo. Zdravá krev je podmínkou pro zdravý organismus.

Všichni musíme konzumovat zeleninu. Pokud vezmete v potaz sílu zeleně, nechtěli byste jí získat nejvíce, kolik to jenom jde? Právě o tom Dr. Young přemýšlel, když svůj zelený energetický nápoj tvořil.

Doc Brocs Power Plants je koncentrátem zelených rostlin a zeleniny. Jednotlivé složky prášku (např. mladá pšenice či lucerny) sice mohou být i samostatně dostupné, ale musíme pamatovat, že unikátní směs zeleniny a zelených rostlin je snadno vstřebatelnou a rychle alkalizující kombinací, která jest přirozeně bohatá na vlákninu, která váže a odstraňuje toxiny z organizmu. Náš zelený nápoj vysoce vyživuje a také napomáhá změnit krev i tkáně z kyselých na zásadité, díky čemuž se dosahuje přirozené a ideální rovnováhy pH.

Nikdo z nás ve svém pokrmu neobsáhne tolik různorodých druhů zeleniny. Přitom s pouhou jednou lžičkou našeho alkalického zeleného nápoje v prášku dodáte organismu nezbytnou dávku zeleniny, které jíme všichni velmi málo.

Způsob užívání:
Promíchat 1 lžičku (2 g) prášku s jedním litrem čisté alkalické vody či jiného nápoje.. Při minimálním doporučeným dávkovaní 2 litry zeleného nápoje denně výrobek bude stačit na 2 měsíce.

Uchovávejte v chladném a suchém místě. Po otevření spotřebujte v průběhu 2-3 měsíců.

Hmotnost netto: 220 g

Složení:
Avokádo, okurek, rajče, citrón, limetka, klíčky brokolice, špenát, celer, petržel, zelí, okra, kapusta, sójové klíčky, citronová tráva, mlada zelena pšenice, mlady zelený ječmen, přeslička zimní, ovsík, pýr

Více informací na http://www.zazrak-ph.cz/

Jak připravit alkalický zelený nápoj Dr. Younga pro odkyselení organizmu ?

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 19. 10. 2018 23:07 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek