COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

pH Miracle Greens

pH Miracle Greens

pH Miracle Greens - doplněk stravy s beta karotenem. Na základě více než dvacetiletých zkušeností z klinické i vědecké praxe Dr. Robert O. Young a Shelley Redford Young uzdravují tisíce lidí. Pomáhají jim tvořit vlastní „zázrak pH” s pomocí zásadité diety a stylu života, které vytvořili. Tato alkalizující dieta, styl života a vědecký přístup začaly být ve světě známy jako tzv. „Nová biologie“, kterou zpracovali na široké základně spočívající na mikrobiologické práci založené ve výživě.

Již před více než dvaceti léty stvořil Dr. Robert O. Young své první zelené rostlinné prášky, aby si mohl brát s sebou na cesty svůj "zelený nápoj", především když byl na cestách. Každý "zelený prášek" na trhu jde po stopách originálního zeleného prášku Dr. Younga.

Dr. Young ke svým originálním zeleným práškům přidal ještě mnohá vylepšení. Produkt, který vám tady představujeme je bezpochybně autorským produktem Dr. Younga, je tím nejlepším, co se dá vyprodukovat po více než 20 letech praktických zkušeností.

Pokud potřebujete více energie a pokud chcete dosáhnout lepšího zdravotního stavu, Young pHorerver pH Miracle Greens spolehlivě napomáhá organismu dostat přesně to, co potřebuje. A nejen to. Kromě toho, že jeho pozitivní vliv na zdraví je výraznější než u jiných podobných zelených nápojů, má zároveň nejlepší příchuť. Je jemný, lahodný a není hořký.

Každý z nás už ví, že zelenina je zdravá. Je to díky přítomnosti neoddiskutovatelně hodnotných a důležitých výživných látek, přírodních vitamínů a minerálů. K výrobě zelených nápojů v prášku totiž používáme ekologické potraviny, v nichž se tyto látky hojně vyskytují. Jednou z klíčových složek, která určuje vysokou kvalitu produktu, je vysoký obsah chlorofylu.

Buňka chlorofylu a buňka hemu, který je centrem hemoglobinu v krvi, mají v podstatě identickou stavbu. Rozdíl spočívá v tom, že v centru buňky hemu se nachází železo, zatímco v centru buňky chlorofylu je hořčík. Tato stavební podobnost ve struktuře činí, že zelené potraviny jsou stavební složkou pro krev. Předpokladem pro zdravý organismus je zdravá krev.

  • Unikátní směs více než 40 druhů zeleniny, lístků a klíčků
  • Obsahuje více než 100 přírodních vitamínů, minerálů, aminokyselin a flavonoidů.
  • Koloidní částečky jsou předpokladem pro maximální vstřebatelnost.
  • Neobsahují škodlivé řasy, plísně ani probiotické bakterie.

Složení:

beta-karoten, tráva kamut, rajčata, citronová tráva, mladá pšenice, pampeliškové listy, lístky jitrocele, brusinkové lístky,  kůra z bílé vrby, habrovina, mladý oves, listy zelí, okra (Hibiscus esculentus), celer, klíčky brokolice lístky a klíčky z vojtěšky, lístky z máty peprné, šalvěje, rozmarýnu, mladý ječmen, klíčky květáku, klíčky daikonu, lístky z ostružiny a maliny, lístky z papáje, pýr, švestky,  kůra z habru, klíčky slunečnice, plody z šípkové růže (Rosa canina) klíčky sóje, špenát, zelí, petrželové listy, řeřicha, šťáva z řepy a mrkve, lístek tymiánu.

Nepřidáváme žádné sladidla, ale i přesto náš výrobek chutná mnohem lépe než jiné produkty tohoto druhu.

Doporučení pro užívání: promíchat 1 lžičku (2 g) prášku s jedním litrem čisté vody či jiného nápoje

Uchovávejte v chladném a suchém místě. Po otevření spotřebujte v průběhu 2-3 měsíců.

Hmotnost netto: 220 g

Více informací na http://www.zazrak-ph.cz/

Jak připravit alkalický zelený nápoj Dr. Younga pro odkyselení organizmu ?

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 20. 1. 2019 20:13 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek