COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

pHour Salts

pHour Salts

Kvasinky a plísně, které se v našich organizmech rozvíjí v případě jeho nadměrné kyselosti, se stávají bariérou pro výživné látky a zmenšují chemické i mechanické schopnosti vstřebávání toho co sníte až o 50 procent. Způsobuje to, že mnozí z lidí začnou příliš hubnout, což vůbec nebývá zdravější než nadváha.

Zdravé tělo si přirozeně udržuje svoji ideální hmotnost. My sami můžete zapracovat na tom, abychom dosáhli zdravé rovnováhy a harmonie svého těla.

pHour Salts jsou nezbytně potřebnou kombinací čtyř uhličitých soli (hydrogenuhličitanu sodného, uhličitanu hořečnatého, hydrogenuhličitanu draslíku a uhličitanu vápenatého), které napomáhají udržet zásaditou konstrukci organismů člověka, rostlin i zvířat.

pHour Salts může být používána každodenně za cílem zvýšení zásadovosti jakékoli stravy či nápojů. Další způsoby využití jsou: pro pečení, čištění zubů, k vyplachování úst, dezodoraci, jako přísada do koupeli a na mytí nohou.

Hmotnost netto: 450 g

Doporučení pro užívání: Maximálně 3 krát denně promíchat 1 lžičku (6 g) prášku s vodou nebo zeleným drinkem Dr. Younga.

Složení: hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan draselný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý

Více informací na http://www.zazrak-ph.cz/

Jak připravit alkalický zelený nápoj Dr. Younga pro odkyselení organizmu ?

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 20. 1. 2019 20:13 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek