COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

PuripHy - alkalické kapky

PuripHy - alkalické kapky

Na základě více než dvacetiletých zkušeností z klinické i vědecké praxe Dr. Robert O. Young a Shelley Redford Young uzdravují tisíce lidí. Pomáhají jim tvořit vlastní „zázrak pH” s pomocí zásadité diety a stylu života, které vytvořili.

PuripHy je spojením tekutého hydrogenuhličitanu sodného, uhličitanu draselného a hydroxidu draselného. PuripHy může být přidáván do tekutin za cílem jejich alkalizace.

Stačí pouze několik kapek a puripHy neutralizuje řasy, bakterie, kvasinky, plísně, cizopasníky, exotoxiny a mykotoxiny. Navíc puripHy podporuje vstřebávání většího množství kyslíku z vody, kterou pijeme. Díky puripHy se získává optimální složení vody, prostřednictvím snížení obsahu iontů vodíku a zvýšení obsahu iontů hydroxylových. Napomáhá to chránit zásadité prostředí trávicího ústrojí před kyselinami pocházejícími z naší stravy.

Nejdůležitější věcí, kterou se musíme naučit, je zvlhčování našeho těla zevnitř pomocí alkalické vody. Tak jako povrch Země, na které žijeme, jsou i naše těla tvořena ze 70 % z vody. Pocit hladu je často vyvolán voláním organismu o vodu.

Alkalická voda má pH rozmezí mezi 9 - 11, neutralizuje škodlivé kyselé produkty látkové výměny a jemně je odstraňuje ze tkání organizmu.

Složky: deionizovaná voda, uhličitan draselný, hydrogenuhličitanu sodný, hydroxid draselný

Způsob podávání: smíchat 5 kapek s litrem vody

Uchovávat v chladném a suchém místě

Obsah: 60 ml

Více informací na http://www.zazrak-ph.cz/

Jak připravit alkalický zelený nápoj Dr. Younga pro odkyselení organizmu ?

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | Poslední aktualizace: 20. 1. 2019 20:13 | © 2006-2012 COLway Česká republika | © 2006-2012 Kamil Kocián | Mapa stránek