COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

AmiColina

AmiColina

Obsahuje konopný olej a olej z pecek meruněk, výjimečně čistý a koncentrovaný (extrahovaný v nadkritickém stavu pomocí CO2). V konopném oleji jsou obsaženy látky, které působí proti úzkosti a depresím.

Tento olej je velmi ceněný také díky obsahu 75-80 % nezbytných nenasycených mastných kyselin, mezi nimi omega-6 a omega-3, v ideálním poměru 3:1. Obsahuje kanabinoidy, v nichž je stopové množství THC. Velmi slibné výsledky přineslo použití konopného oleje v léčebných terapiích nemocí jako: Parkinsona, schizofrenie, Huntingtona, Alzheimera, astma, cukrovka, epilepsie, roztroušená skleróza. Používá se i při nejrůznějších bolestech a při migréně, stejně jako při problémech s trávením.

Našel uplatnění i u odvykacích kůr ze závislosti na alkoholu či heroinu. Může blokovat rozvoj a migraci rakovinových buněk.

Vitamín B17 (amygdalin) obsažený v oleji z jader meruňkových pecek, může mít destrukční vliv na zhoubné rakovinné buňky, ale také vyživuje a podporuje správnou funkci zdravých buněk. Amygdalin zůstává ve sféře zájmu onkologů již více než 60 let. Doporučována zejména v případech:  Neuro-degenerativních onemocnění, jako prevence rakovinných onemocnění, u odvykacích kůr, při migréně, roztroušené skleróze, cukrovce, epilepsii

Obsah: 60 kapslí

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika