COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

AKCE Pro poznání řady HOME CARE (péče o dům) COLWAY INTERNATIONAL

AKCE Pro poznání řady HOME CARE (péče o dům) COLWAY INTERNATIONAL

Doba trvání akce: 1.09 - 30.09.2015 

Ke každé objednávce nad 6250 Kč/ 250 EUR přidáme naše super přírodní čistidlo ALL-IN-ONE-ECOCLEANER  z linie HOME CARE.

Víte že v Colway International se také staráme o čistotu Vašeho bytu? Aby byl čistý a pro čištění se nepoužívaly škodlivé chemické detergenty, připravili jsme pro Vás výjimečné přírodní čistidlo, které funguje mnohem lépe než celá chemie světa. Je to přírodní prostředek na bází Citrus Aurantium (hořké pomeranče) kterou dobře znáte z našeho skvělého vitamínu C-olway.  Budete překvapení, jak rychle naše zázračné čistidlo dokáže odstranit různé nečistoty !!! Kůže, uměla kůže, okna, kuchyň, sprcha,  vnitřek auta… to vůbec není problém!! Pokud vyzkoušíte, nebudete chtít nic jiného!! Garantujeme!!

Produktová řada Home Care zapadá do filozofie wellness Colway. Váš domov je místem odpočinku a relaxace. Zkrátka azyl pro vaši rodinu. Pečujte o zdraví své a vašich blízkých používáním přírodních a ekologických výrobků, které vám umožní snadným a příjemným způsobem starat se o prostor kolem vás. Dnes tak můžete ve svém domě používat netoxické a bezpečné prostředky. Starejte se o Vaše pohodlí, je to tak jednoduché.

 

Stačí u nás udělat objednávku nad 6 250 Kč / 250 EUR nebo zaregistrovat novou osobu na pozici D1 se stejným obratem a obdržíte od nás ten skvělý dárek!!! (dárek je jeden, nebo pro osobu ktera registruje nebo pro novou osobu - rozhoduje distributor).

Podmínky akce: nevztahuje se na platbu dobírkou, objednávka musí byt zaplacena předem převodem nebo v hotovostí. Doba dodaní cca 5 pracovních dnů.  Akce se nekombinují.

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika