COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

COLWAY NEWSLETTER Odhalujeme vám kousek tajemství...

COLWAY NEWSLETTER Odhalujeme vám kousek tajemství...

newsletter

Kdy přijdou kolageny nové generace ?

Stale častěji pišeme o neuvěřitelných kolagenech nové generace, tepelně odolných na denaturaci i ve 45⁰ C, lépe vstřebatelných, s pH 5,5 - a dokonce vyšším, čili svojí kyselostí odpovídajícím pH lidské pokožky, o kolagenech, ve kterých jsou prvně procesy rozpadu 3-šroubovic na jednotlivé spirály a peptidy kontrolovatelné a opakovatelné.

Proto od vás v poslední době dostáváme mnoho otázek k těmto tématům. Nejčastěji jsou to dva druhy: kdy takové kolageny budou v nabídce Colway ? Jaké vědecké autority za nimi stojí? Není to snad jen obyčejná propaganda?


Na otázku: Kdy, naše redakce odpověď zatím nezná. Je to tajemství vedení COLWAY Polsko - Jarka a Mauryceho, našich obchodních partnerů a velmi úzkého kolektivu pracovníků, kteří na tom pracují již více než dva roky. S největší pravděpodobností to bude ještě v tomto roce. V každém případě, takový produkt jíž fyzicky existuje, a naší top lídři měli možnost se s ním seznámit. Dostali ho jako dárek aby ho mohli otestovat. Podle jejich názorů je tento produkt senzační !!!

Nicmeně zatím je naším strategickým dodavatelem hydrátu rybího kolagenu Inventia, která výzkumy v tomto směru nepodniká.


Ale redaktorům Newsletteru COLWAY bylo dovoleno odhalit malý kousek tajemství... I když jsme o tom v minulých letech příliš nehovořili, firma Colway prakticky již od roku 2006 investovala do vlastních biochemických výzkumů. Za těmito účely spolupracovala s mnoha velmi významnými institucemi. K dnešnímu dni jsou to tři výzkumné instituce. Představíme vám teď jednu z nich. Pozor, protože je to opravdová senzace...


/dále reportáž Jarka Zycha, který jako jediný zná toto téma velmi dobře/:

Finepharm

finepharm

- neobvyklé místo, jakých je na světě jen velmi málo
A ve střední Evropě je pouze jediné. Finepharm je výsledkem lidského nadšení. Naprosto soukromý podnik, vedený skvělým vědcem. Je to vědecko-výrobní firma, která dokáže v průmyslové míře využít celosvětově originální a průkopnické biotechnologie. Finepharm produkuje aktivní farmaceutické látky („active pharmaceutical ingredients") - ve zkratce API. Ty bývají využívány farmaceutickými firmami k výrobě léků. Filosofií firmy je výroba specifických a unikátních látek , vyžadujících k výrobě pokročilé technologie. Ceny jednoho kilogramu takových látek rostou do stovek tisíc dolarů, přičemž i přesto jsou tyto ceny často i několikanásobně levnější, než je tomu u odpovídajících produktů v USA. Finepharm produkuje (jako jedna ze dvou firem na světě) aprotinin, který předchází komplikacím v průběhu komplikovaných operací. Stejně tak urokinázu používanou jako úzkoprofilový pokrokový lék, mimo jiné proti ucpávání cév. Vlajkovou lodí firmy Finepharm je TFX, lék určený nemocným s virovou žloutenkou typu B a C.

Finepharm

Právě v této laboratoři vznikl neothymozin ß4, látka, které jednou budeme věnovat samostatný zpravodaj, možná i celý cyklus, i když kdo ví, jak daleko s ním někdy Colway dojde... Je to globální senzace v medicíně, které jsme svědky jako první na světě v ... kosmetologii. Spolu s kolageny nové generace, které samozřejmě vznikají i ve spolupráci s firmou Finepharm. Podobnou vizi sdílíme s tvůrci světově nejlevnější produkce superoxidu dismutázy o nejvyšší možné hustotě!
Tento producent vyrábí také: hyaluronidázu, lab dimer lysozymu, pankreatin, ribonukleázu, nejrůznější biologicky aktivní peptidy, dokonce celosvětově unikátní doplňky stravy, jako je např. phaseolamin blokující metabolismus škrobů.

Finepharm

Dr. Jan Czarnecki - skromný a zapálený génius.
Mozkem a motorem Finepharmu je vedoucí firmy a zároveň její spolumajitel, náš obchodní partner i přítel, člověk, který patří na 100% „do naší pohádky" - Dr. Jan Czarnecki, skvělý vědec, tvůrce mnoha unikátních biotechnologií a vědeckých prací. Vlastník mnohých patentů, který se po letech strávených na vědeckých výzkumech, probíhajících především v Německu, kde mohl nadále vést pohodlný život s vysokým důchodem, vrátil, aby své životní úspory investoval do svých neskutečných vizí. Chtěl založením tohoto podnikání realizovat své nadšení a zápal pro vědu. Lidé s nadšením se navzájem přitahují. Jednoho dne nás ještě jiný nadšenec (o kterém si také někdy řekneme podrobněji), který měl být našim konkurentem, ale stal se přítelem a odvezl nás do Jeleniej Góry, kde se naše rozhovory s panem Janem protáhly až do rána. A stále nám to nestačilo. Při kontaktu s takovými lidmi, jako je doktor Czarnecki se člověk stává ještě lepším a lépe připraveným. Nachází inspiraci k novým cílům a nápadům.


Právě z fondů doktora Jana firma Finepharm investuje do nejmodernější techniky v biotechnologii. V průmyslové míře používá kapalinovou chromatografii, ultrafiltraci i nanofiltraci. Díky tomu firma získává látky nejvyšší kvality s vysokou ekonomickou rentabilitou, což jí dovoluje účinně konkurovat na trhu farmaceutických komponentů. Nám - tedy síti Colway - pak vážně přemýšlet o výrobcích anti-age, které ještě nevyšly na světlo světa. Z jednoduchých důvodů, např. superoxid dismutáza, hodnocená jako nejsilnější doposud známá látka zlepšující stav pokožky, je zatím pro kosmetický průmysl cenově nedostupná. Doktor Jan - nám přislíbil, že pro nás určitě dostupná bude. Zde se nám tedy rodí nová vize Colway na jeho druhé desetiletí...

redakce COLWAY NEWSLETTER

banner

banner

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika