beta-D-glukan !!!

" />
COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

Již máme doplňek ColDeKa !!! Vit D3 K2 a beta-D-glukan !!!

 

ColDeKa je další z řady potravinových doplňků Colway – v momentě jeho uvedení na trh se může pochlubit úžasným a výjimečným složením, které se ideálně trefilo do poptávky spotřebitelů.

 

Další doplněk stravy, který ideálně splňuje nové trendy v oblasti zdraví. Dokonce tentokrát vyhovuje i Světové zdravotnické organizaci a předpisům unie.  Všeobecný nedostatek vitamínu D už nezpochybňují ani evropští cynici, kteří mají nechuť k užívání doplňků stravy a vitamínů, jako prevenci nemocí.  

ColDeKa  to je extrakt z  shiitake (vice:  http://ahcc.webnode.cz/shitake-nebo-shiitake/  ), což je houba, která se už přes 2000 let využívá v čínské a japonské medicíně.  Shiitake je zdroj polysacharidů té nejvyšší kvality a také vitamínů včetně vitamínu D.

ColDeKa jsou přírodní vitamíny skupiny A a D získané z olejů, jsou to vitamíny K1 a K2 samozřejmě v nejlepší formě menachinonu a fyllochinonu.

 

Je to také  beta-D-glukan , což je látka s přesvědčivě potvrzenými vlastnostmi posilujícími náš imunitní systém a o to prakticky okamžitě.

Beta -D -glukan  není tak silným posilovačem imunity jako lysozym nebo laktoferin (které známe z Collaceiny), ale funguje téměř okamžitě po započetí užívání, čehož si všimli milovníci přírodních metod léčení a prevence. Při pravidelném používání zaručuje až 72- hodinovou ochranu proti širokému spektru patogenů.

Maloobchodní cena -  840 Kč / 32 EUR

KE KOŠIKU CZK

KE KOŠIKU EUR

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika