COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Nač firma COLWAY nabídla spotřebitelům vlastní VITAMÍN C? Doplňování stravy vitamínem C-olway......

Nač firma COLWAY nabídla spotřebitelům vlastní VITAMÍN C? Doplňování stravy vitamínem C-olway......

Nač firma COLWAY nabídla spotřebitelům vlastní vitamín C, když jen v Evropě bylo na trh uvedeno již kolem 8 tisíc nejrůznějších produktů právě o tomto názvu? Copak se ještě v dnešní době v tak hustě konkurenčně naplněné tržní oblasti dá vytvořit výjimečný produkt? Ukázalo se, že ano. Téměř 96 % ze sortimentu nakupovaného zboží spotřebiteli z celého světa obvykle představuje pravotočivou krystalickou kyselinu askorbovou syntézovanou v čínských továrnách z americké dextrózy. Formu, jakou naše organismy po milion let nikdy nepoznaly, a proto ji dnes špatně vstřebávají. Další 3 % jsou směsí toho prvního - syntetického s vitamínem extrahovaným z biomasy. Pouze mizivá setina je tvořena rostlinnými preparáty v čisté formě. A přesto i tehdy je biologická dostupnost vitamínu C v těchto produktech velmi rozdílná. Nejlepší vitamín C, jaký obsahují rostlinné výhonky, potkáváme na trhu velmi zřídka. Není to výdělečný byznys.

VIT C

Vitamín C-olway je získáván jest z klíčků pohanky a z plodů, kůry, květů a lístků mladého hořkého pomeranče. Neobsahuje plniče ani syntetické doplňky kyseliny askorbové, ani jeho derivátů. Je bioorganický, levotočivý a avantgardní. Doplňky stravy založené na těchto rostlinných složkách si získávají popularitu mezi znalci.

Vitamín C je nejdůležitějším ze životně důležitých vitamínů pro správné fungování mnohých procesů v našem těle. Colway je vydavatelem dosud nejširší knižní publikace vědecko-populární literatury. Nejdůležitější ze stovek biologických funkcí se zdá být podmiňování kolagenogeneze – procesu, díky kterému vzniká naše pojivová tkáň.

Vitamín C-olway se ihned s velkým ohlasem zařadil do skupiny výrobků uznávaných za nejlepší ve své třídě doplňků stravy v Evropě. Stal se také brzy jedním z našich nejčastěji nakupovaných výrobků.

 

VITAMÍN C-OLWAY

VIT C

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika