COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

Narozenínová Akce 19.04 - 9.05 Registrace účtu v COLWAY INTERNATIONAL za 10 Kč / 1 EUR a skvelě dárky !!!

Vážení přátelé,

Jestli nemáte ještě aktivní účet v Colway International, teď je nejlepší chvíle to změnit!!! Do pondělí 9.05 do 23.59 hod. maté možnost zaregistrovat se za zvýhodněných podmínek za pouhých 10 Kč / 1EUR. Stáčí udělat jednoduchou registrace na www.colwayinternational.com/register.html  (registrace jako PARTNER) a objednat zboží za 50 nákupních bodů (cca 2800 Kč / 100 EUR). Dodatečně budete mít možnost objednat naše skvělé Zeštíhlující Sérum z řady ANTI-AGE za 200 Kč / 10 EUR.

 

ZEŠTÍHLUJÍCÍ SÉRUM ANTI AGE 

Vyvinuli jsme pro vás synergicky působící sestavu aktivních látek, které napomohou účinně zpevnit celé vaše tělo. Kolagen, olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo zpevňují pleť. Výtažek z řas pak aktivuje spalování tukové tkáně, ginkgo biloba podporuje krevní oběh a podněcuje proces lipolýzy. Složky našeho zeštíhlujícího séra zpomalují adipogenezi, což je proces tvoření tukových buněk, ale také lipogenezi, což je proces ukládání tuku ve zmíněných buňkách. Zeštíhlující sérum COLWAY je tak jednoduchým a účinným prostředkem, jak dosáhnout atraktivní postavy.

Podrobný popis vyrobku...

 

PRAVIDLA AKCE

PROGRAM WELCOME PRO NOVÉ PARTNERY (VÍTEJTE NA NAROZENINOVÉM VEČÍRKU) COLWAY INTERNATIONAL 

Krok 1: Pokud se nový Partner zaregistruje mezi 19.04 a 9.05 a udělá objednávku v hodnotě 50 Nákupních Bodů nebo vyšší, pak za registraci zaplatí pouze symbolickou desetikorunu. Kromě toho si může objednat Zeštíhlující sérum z řady Antiage za 200 CZK / 10 EUR. 

Krok 2: V případě, že nový Partner v průběhu 8 týdnů od registrace udělá druhou objednávku v hodnotě 50 Nákupních Bodů nebo vyšší, bude si moci objednat Kapsle Antiage z řady Natural za 100 CZK / 5 EUR.

Krok 3: V případě, že nový Partner v průběhu 8 týdnů od registrace udělá třetí objednávku v hodnotě 50 Nákupních Bodů nebo vyšší, bude si moci objednat Nativní Kolagen Pure za 10 CZK / 1EUR.

Podrobnosti akce...

 

PROGRAM INVITE PRO STAVAJÍCÍ PARTNERY (POZVĚTE NA NAROZENINOVÝ VEČÍREK) COLWAY INTERNATIONAL

Za provedení dvou nových Partnerů třemi kroky uvítacího programu VÍTEJTE NA NAROZENINOVÉM VEČÍRKU COLWAY INTERNATIONAL v průběhu 8 týdnů od jejich první objednávky získáte přístup ke speciální nabídce: budete si moci přidat do své objednávky Nativní Kolagen Pure za 10 CZK / 1 EUR. Pokud provedete třemi kroky uvítacího programu 4, 8 nebo třeba i 100 nových Partnerů v průběhu 8 týdnů od jejich první objednávky, můžete si přidat do své objednávky stejný počet dělený dvěma propagačního Nativního Kolagenu Pure za 10 CZK / 1 EUR.

Podrobnosti akce... 

 

 

MÁTE ZÁJEM O BEZPLATNOU REGISTRACE A 40% SLEVY NA VŠECHNY VÝROBKY COLWAY INTERNATIONAL ?

Staňte se partnerem ! Registrace zde.

Jestli neznáte svého sponzora (sekce "DOPORUČIL / PARTNER " ) pošlete SMS na +420 608 565 034 s textem PARTNER a vásím jmenem a přijmením. 

 

 

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika