COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

NEWSLETTER  Ve své druhé dekádě se má Colway stát společností cíleně zaměřenou proti vráskám!

NEWSLETTER Ve své druhé dekádě se má Colway stát společností cíleně zaměřenou proti vráskám!

newsletter

 

 

Přesně tak. Součástí naší vize, kterou plánujeme realizovat již na podzím, budou projekty používající ty nejmodernější a nejsenzačnější vědecké objevy v oboru boje proti vnitřnímu stárnutí organismu a také proti vnějším znakům stárnutí pokožky, tedy trápení všech žen - vráskám.


O naší vizi doplňků stravy Colway na další léta, o probiotikách, antioxidantech a dalších opravdových elixírech mládí - budeme psát nejednou. Dnes se jen krátce zmíníme o něčem, co z pohledu lidského zdraví není příliš vážné, ale pro mnohé z nás bývá velmi důležité... Vrásky. Za pár měsíců můžete od Colway očekávat opravdové rakety na frontě boje proti vráskám. Ale dnes jen zlehka. Začneme od všeobecně známých pravd:

beauty

Elektrická stimulace, iontoforéza či laseroterapie - představují stále populárnější metody boje s vráskami. Díky stále modernějším a zároveň levnějším zařízením se procedury tohoto typu dají provádět i doma. Při určitých znalostech na toto téma - jsou efektivní a celkem levné.

Colway se chystá vzdělávat své distributory i sympatizanty v následujících otázkách:


- stejně jako se zlevňují televizory, počítače nebo kuchyňské potřeby, jsou lacinější také zařízení pro péči o pokožku a mezi nimi i přístroje proti vráskám. Není rozumné se nechat nalákat na nákup takových zařízení za příliš vysokou cenu (nedávno se objevil MLM, který z takových zařízení vymyslel startovací balíčky téměř za 1000 €!) než se zorientujete mezi ostatními nabídkami na trhu. Věřte nevěřte, ale i Colway po reformách, které nás čekají v budoucnu, zváží také distribuci právě takových osobních kosmetických zařízení, kompatibilních s naší budoucí produktovou nabídkou.


- vrásek existuji tři druhy: suché, mimické a způsobené UV zářením či věkem. První druh můžeme s pomocí našeho kolagenu zcela zlikvidovat. Ty druhé jsou vnějším projevem našich obličejových svalů. Můžeme je účinně zjemnit. Kromě jiného pomocí zmíněných zařízení. Třetí jsou vrásky „stařecké", které vznikají v následku stárnutí buněk, nedostatku kolagenu, ztráty pružnosti pokožky a působení gravitace. Procesy jejich vzniku můžeme jen zpomalovat. Náš kolagen právě toto dokáže, pokud jej používáme systematicky.


U vás doma
Objevilo se mnoho nových metod a kosmetických technologií, které dovolují nejen zpožďování vzniku vrásek, ale také zjemnění a částečnou eliminaci těch existujících. To se neděje jen v kosmetických salónech. Jsou totiž dostupná zařízení, díky kterým můžeme zlepšit stav naší pokožky a zahájit tak účinný boj s plynoucím časem v zátiší vlastního domu. Pomalu získáváme vědomosti, které z nich napomáhají při transdermálnosti hydrátu rybího kolagenu.


Moderní technologie
K nejmodernějším metodám boje proti vráskám řadíme:

  • Elektrická stimulace svalů - bezpečná a všeobecně využívaná technologie EMS. Elektrické impulsy jemně napínají části tváře, které ztratily svoji pružnost a tím způsobem pokožku omlazují. Povzbuzují aktivitu fibroblastů - tvůrčích buněk zodpovědných za vznik kolagenu a elastinu, které vrásky vyplňují zevnitř. Tato metoda je účinná zejména v případě povislého obličeje a očních víček, dvojité brady a tzv. váčků pod očima. Napomáhá redukovat tukovou tkáň, vrásky i otok. Tvaruje obličej a zvyšuje pevnost a pružnost pokožky.
  • Iontoforéza - představuje propojení působení aktivních látek s působením elektrické stimulace. Díky drobným impulsům se kosmetické látky (rovněž peptidy!) snadněji dostávají do nitra pokožky a redukují drobné mimické linky a vrásky. Zlepšují pružnost pokožky.
  • Laserová terapie - neinvazivní metoda, která je zcela bezpečná. Díky energii laserového světla (s odpovídající silou a vlnovou délkou) můžeme stav pokožky viditelným způsobem zlepšit. Nízká úroveň laserem emitovaného světla je aplikována bezprostředně do buněk, zodpovídajících za regenerační procesy v pokožce. To zároveň napomáhá bojovat proti prvním příznakům stárnutí.

Kde si domácí zařízení pro takové procedury zakoupit?
Jsou dnes dostupné na internetu. Obvykle k nim bývá připojen podrobný návod či film na DVD, obsahující prezentaci podmínek pro jejich používání. Rádi vás informujeme, že Colway v současnosti řídí několik výzkumů, které dokumentují účinnost nejrůznějších kosmetických přístrojů. Zajisté vše pod úhlem společného působení s našimi současnými i připravovanými produkty a zároveň s cílem ověření smysluplnosti přiřazení takových zařízení do naší budoucí nabídky.

Ještě o 10 výročí

Dodnes mají již více než 2 tisíce shlédnutí naše filmové relace z Briliantového Galavečera Colway. Nejsledovanější byla tato:
https://www.youtube.com/watch?v=CfiZEYWMf_w&feature=youtu.be


Představme si jen úzkou, několikatisícovou společnost (tolik lidí je na počátku „Úsměvů od Colway") a nový hit pro jejich kino. Co by to mělo být za film, aby si jej shlédlo 2 tisíce diváků hned v prvním týdnu zveřejnění? Takový film se v historii kinematografie ještě nevyskytl. Z tak vysokou statistikou sledovanosti. To jen proto, že se nikdy tolik netýkal společnosti, které byl adresován a které je toto vysílání určeno.

redakce COLWAY NEWSLETTER

banner

banner

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika