COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

 NOVA FORMULE Zeštíhlujícího Séra Proti Celulitídě obohacena o Olej ze sladkých mandlí

NOVA FORMULE Zeštíhlujícího Séra Proti Celulitídě obohacena o Olej ze sladkých mandlí

Drazí přatele COLWAY,

Představujeme novou formu  ZEŠTÍHLUJÍCÍHO SÉRA PROTI CELULITIDĚ  v novém modernějším bálení, obohacenou o Olej ze sladkých mandlí.

serum

Olej ze sladkých mandlí výborně zlepšuje elasticitu pokožky a chrání ji před vznikem strií. Je to rostlinný olej, lisovaný ze semen mandlovníku. Řadí se mezi ořechové oleje, ale ve skutečnosti mandle nejsou „opravdovými" ořechy. Mandloně původně rostly v jihovýchodní části Středomoří a v centrální Asii. Již v období starověku se jejich zemědělské využití rozšířilo do celého Středomoří a dnes se pěstují také v Kalifornii.

Olej vytlačovaný ze semen obsahuje hlavně kyselinu oleinovou (60-70%) a linolovou (20-30%), kromě toho i vitamíny (A, B1, B2, B6, D, E) a minerály. Vyznačuje se změkčujícím působením (emolient) a vyživuje pokožku. Posiluje ochrannou bariéru epidermy, čímž rovněž zlepšuje hydrataci pokožky. Díky své výjimečné jemnosti je doporučován k péči o citlivou pokožku novorozenců, pomáhá při dermitidě seborea nemluvňat, zjemňuje podraždění pokožky pod plenami, zarudnutí.
Má zmírňující účinky a je doporučován především pro suchou a citlivou pokožku, poškozenou či podrážděnou. Jako podpůrný prostředek přináší skvělé efekty při péči o pokožku při ekzéméch a lupénce.

Složení ZEŠTÍHLUJÍCÍHO SÉRA je tak bohaté, že boj s celulitidou je účinnější a mnohem snadnější.

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika