" />
COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Pozor, senzace!

Pozor, senzace!

 

Zřejmě nikdo z Vás by neuhodl, co to je, kdybychom Vám o tom nenapsali.  Je to fibroblast ve formě "neokolagenogeneze". Co je to fibroblast, to už zřejmě všichni příznivci Colway vědí. Přesto nezaškodí všem znovu připomenout, že je to buňka fungující jako výrobna kolagenových trojspirálních molekul, především pak kolagenu I. a III. typu, tedy toho, který zodpovídá za stav naší pokožky. 

Upřesnění si však žádá to druhé devítislabičné slovo. Procesy neokolagenogeneze nebývají vědci pozorovány příliš často. Je to stav "povzbuzení" fibroblastu např. prostřednictvím signálních peptidů, ale rovněž krátkých řetězců aminokyselin, pocházejících z rozpadu trojité šroubovice, ze kterých je náš kolagenový hydrát izolovaný z rybích kůží tvořen. K těmto výzkumům, které probíhaly in vivo, již máme přístup. Máme již také jistotu, že výsledky výzkumů budou vlastnictvím společnosti Colway. Ve vhodném čase jich nezapomeneme využít.

Právě takto se může chovat  fibroblast dvaapadesátcileté probantky, po správné aplikaci cíleně laboratorně připraveného rybího kolagenu. Efekty nám odebírají dech. Takový výrobek ještě svět neviděl. Jeho konečná podoba totiž neodpovídá žádné z komerčně vyráběných podob kolagenových gelů od nejrůznějších  producentů. Vznikla v laboratořích našich obchodních partnerů, jako vedlejší produkt při hledání kolagenového gelu s vysokou teplotní odolností. Bude to inovace, se kterou bude moci Colway získat šanci na velkolepý vstup do své druhé dekády. Zanedlouho totiž kriterium „lepšího” kolagenu může mít daleko širší význam, než si mnozí z nás při jeho využití doposud mysleli. Může to vypadat i tak, že o našem současném kolagenu budeme za rok říkat jen „tamten starý kolagen byl…” Stejně senzační je také to, že jeho „zázračné zlepšení efektivity” kolagenu, který posloužil do těchto výzkumů, vůbec nespočívá v chemických procesech, ale výhradne ve fyzických! Takové efekty nám přináší v podstatě původní přípravek, ale za dodání určitých nových vlastností.

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika