COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

Právě jsme do naší nabídky zařadili AXANTU - jeden z nejsilnějsích antioxidantů na světě !

Nový doplněk stravy, který jsme chtěli mít v našem katalogu vždy…

 

...avšak jeho klíčovou složku – astaxantin -  jsme v očekávaném množství, kvalitě a ceně získali teprve letos.  AXANTA  tedy obsahuje jedinou povolenou formu astaxantinu v Evropské Unii, vyráběnou značkovou firmou ve Švédsku – uznávanou odborníky na výživu za nejvšestrannější, pokud jde o blahodárný vliv na naše zdraví – výživnou látku, kterou nám dala Příroda. Literatura na téma léčivých vlastností astaxantinu je velmi imponující.

Malou ochutnávku můžete bez obtíží najít na internetu, např. stránky:

http://www.lekari-online.cz/health-and-beauty/astaxantin

http://www.aktin.cz/clanek/1865-astaxanthin-nejen-krasne-opaleni  .

 

Avšak proto, že tato látka je zcela přírodní, získávána z mořských řas, nelze ji patentovat ani žádným jiným způsobem zapřáhnou do služby farmaceutického průmyslu. Proto také byla v dnešní realitě Evropské unie odsouzená k informačnímu embargu.  Tento rok byla také astaxantinu odebrána všechna „zdravotní tvrzení“, kterých ještě před několika lety měl až 19 (!), což znamená, že bez ohledu na to, že každý měsíc se objevují další vědecké zprávy o jeho úžasném vlivu na naše zdraví – v současné Evropě není povoleno o tom psát NIC. Zejména na etiketách nebo v materiálech propagujících tento výjimečný karotenoid, který dodává barvu (že by náhodou?) nejzdravějšímu pokrmu žijícímu v hlubinách moře.

Pokud nám to není dovoleno, nebudeme o tom psát. Nebo jen tolik, kolik nám podivné právo dovoluje napsat na balení naší AXANTY.  Produktu složeného z astaxantinu, extraktu z černého pepře (piperinu), který výrazně zvyšuje biologickou dostupnost samotného astaxantinu – a z dokonale přizpůsobeného výživovým normám komplexu vitamínů skupiny B. Síť Colway potřebovala ve své nabídce B-komplex, stejně jako jsme potřebovali doplněk s vitamínem D (o kterém se zmíníme při popisu další novinky). Kompozice  AXANTY se tedy trefila do poptávky spotřebitelského trhu.  AXANTA má ty nejlepší šance stát se dalším hitem Colway.

Odvažujeme se tvrdit, že je to v současnosti nejlepší doplněk stravy tohoto druhu na evropském trhu. Poskytující spotřebitelům astaxantin nejvyšší kvality v nejlépe stravitelné formě (díky podílu piperinu) a doplněný o vitamíny skupiny B, které působí synergicky s astaxantinem. Na světě zatím neexistuje podobný produkt.

Maloobchodní cena AXANTY 890 Kč / 33 EUR  - je srovnatelná s cenami jiných doplňků stravy, zdaleka ne nejdražšími, obsahujícími v EU povolené množství astaxantinu. Pro členy naší sítě, kteří využívají slevové rabaty v Colway, to bude cena velmi atraktivní. 

KE KOŠIKU CZK

KE KOŠIKU EUR

AKCE DO KONCE ČERVENCE!!!

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika