VELKÉ ZMĚNY VE SLOŽENÍ COLDEKY

" />
COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Fotografie není k dispozici

VELKÉ ZMĚNY VE SLOŽENÍ COLDEKY

 

Neustále se snažíme vylepšovat složení potravinových doplňků COLWAY. Nejčastěji se tyto změny týkají forem vitamínů, protože věda v oblasti vitamínů postupuje neustále kupředu.
Například vitamín E v Colvitě se vyvíjel od syntetické formy (d-L-α tokoferol dodávaný v letech 2007-2009 ještě Inventií) přes již přírodní tokoferol acetát, tokoferol sukcinát – až po tokotrienoly.

Vitamín C-olway byl získávaný z klíčků pohanky a biomasy hořkého pomeranče, ale i tady jsme změnili surovinu (kvůli útokům medií na synefrin). V AXANTĚ jsme změnili vitamíny skupiny B na bio dostupnější, odebrali jsme jód z Colvity, barvivo z kapslí, změnili jsme kapsle z vepřové želatiny na rybí…a nakonec na průhledné. Zvyšovali jsme také obsah nebo množství vitamínů, získávajíc je ze stále lepších rostlinných výtažků. Ale ještě nikdy se nestalo, že bychom složení změnili tak revolučním způsobem jako v tomto případě.

 

Jaké jsou konkrétní změny v ColDece?

Začněme tím, odstraněním čeho vzniklo místo pro zvýšení množství některých složek v doporučené dávce.
Od nynějška nebude ColDeKa obsahovat vitamín D2 (ergokalcyferol) a vitamín K1 (fillochinon).

Rozšiřujeme oblast využití mimořádné technologie extrakce v nadkritickém stavu pomocí CO2  o další olejový extrakt: bohatý na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny A i D3 olej z tresky zaujímá teď o polovinu méně místa v kapsli při větším obsahu především vitamínu D3, než tomu bylo u předešlé verze tohoto produktu!

Ušetřený prostor jsme využili tak jak si vysnil producent tohoto výrobku a tak jak nám diktují nejnovější trendy.  Zmíněná dávka vitamínu D3 je nyní 2000 IU (dříve 400 IU). Je to maximální dávka, kterou Evropská Unie připouští.  Vitamín D3 v ColDeCe je zcela přírodní a pochází 100% z lanolínu ovčí vlny. 

Přírodního vitamínu K2 (menachinon Mk7) máme také přípustné maximum 100% RI (Referenční hodnota příjmu ang."`Reference Intakes" ), dříve 15% RI.

V „nové“ ColDeCe máme již ne 5 mg, ale 20 mg extraktu z kvasinek Saccharomyces cerevisiae, což znamená 4 násobné zvýšení množství samotného Beta D glukanu z 1,25 mg na 5 mg, plus množství dalších glukanových sloučenin. 

Zvýšili jsme 13 násobně množství extraktu z houby Shiitake až na 20 mg (dříve 1,5 mg), což znamená ne méně než 4 mg definovaných polysacharidů té nejvyšší kvality, eritadenin, lanthionin a lentinan -  čili další porce Beta D-glukanu.  A nesmíme zapomenout na další složku vitamín D (ergosterol)…
Zmínili jsme se již, že přírodní vitamíny skupiny B se v rostlinné podobě vyskytují zřídka?  Nacházejí se ovšem v Shiitake. Při současném množství extraktu z těchto hub, můžeme o ColDece mluvit také jako o zdroji přírodních rostlinných vitamínů  B3 a B12.

No, a když jsme se při příležitosti, kdy jsme vás informovali o těchto velkých změnách, připomněli všechny složky ColDeKy, musíme se zmínit i o „krvi rostlin“ čili o chlorofylu, který jsme přidali do kapslí, jehož přínosy velmi dobře znají konzumenti různých zelených koktejlů. Zelených jak kapsle ColDeKy – doplňku stravy, který je zcela určitě unikátní!

 

Složky Obsah v 1 kapsli:
Vitamin D: 15 µg (300%RI) --> 50 µg (1000% RI)
- Vitamin D2 (ergokalcyferol) 13,25 µg (275% RI)
Vitamin K1 (fillochinon) 63,75 µg (85% RI)
Vitamin K2 (menachinon) 11,25 µg (15% RI) --> 75 µg (100% RI)
Extrakt z hub Shiitake, v tom: 1,5 mg --> 20 mg
- Polysacharidy 0,3 mg --> 4 mg
Extrakt z kvasnic Saccharomyces: 5 mg --> 20 mg
- Beta D-glukan 1,25 mg --> 5 mg

 

KOŠIK

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika