Imunita

 

V Colway se už roky zaměřujeme na vyhledávání  těch nejmodernějších složek pro naše produkty zlepšující imunitu. Sledujeme nejnovější  vědecké výzkumy a na jejich bázi tvoříme naše doplňky. V tomto oboru necháváme konkurenci daleko pozadu.

Dá se říci, že během mnoha let na trhu jsme se stali specialisty na posilováni imunity.

Vitamín C-olway - důležitost tohoto vitamínu pro naši imunitu je dnes všeobecně známá. Náš vitamín C je 100% přírodní a levotočivý, tedy nejlépe vstřebatelný.

ColDeKa - obsahuje vitamín D pro náš imunitní systém nezbytný, dále beta-D-glukany a vitamín K2.

LunaCol - lunasin je první popsaná epigenetická potravina, která dokáže ovlivnit lidské epigeny. LunaCol je obohacený o lysozym, který je jedním ze základních enzymů důležitých pro imunitní systém savců a vrozenou součástí našeho imunitního systému a o beta-D-glukany.

Axanta obsahuje astaxantin, výjimečný přírodní karotenoid, který se vyskytuje v rostlinných a živočišných organizmech, považovaných bez výjimky za zdravý pokrm. Funguje tak, že když například řasy (nejzdravější potrava na světě) „vycítí“ ve svých prvních buňkách napadení, třeba viry, začnou produkovat astaxantin, dokud nebezpečí nepomine. U ryb, které považujeme za nejvhodnější ke konzumaci a také u humrů, krevet, raků „ vyrobí“ imunitní systém, který prakticky tito živočichové nemají.  Lososům dodává neúnavnou sílu plout proti proudu řek a je na něm založená biologická existence kvasinek a téměř všeho fytoplanktonu světa.  Složení AXANTY obsahuje také komplex vitamínů skupiny B.

AXANTA - ASTAXANTHIN - Jeden z Nejsilnějších Antioxidantů + Piperin + Komplex Vit. B
Tip
890 Kč

Astaxanthin je velmi žádanou látkou spotřebiteli potravinových doplňků. Již léta ho do svých produktů zahrnují jen ti nejpřednější výrobci na světě. Obsahuje komplex...

BabyCol - to nejlepší pro Vaše dítě
590 Kč

BabyCol - to nejlepší pro Vaše dítě

ColDeKa - Vitamín D3 , K2 a beta-D-glukan
890 Kč

Doplněk stravy na bázi výtažků z houby shiitake, standardizovaných na obsah polysacharidů a na obsah beta-D-glukanu.  Obohacen o vitamíny, které jsou důležité pro...

Collaceina - Posílení Imunity - Kolostrum, Laktoferin, Lysozym a Probiotika
Akce Tip
1 099 Kč –18 %
899 Kč

Přírodní antibiotika – Laktoferin, Lysozym a Kolostrum, a zároveň synbiotika -  9 vybraných kmenů bakteriálních probiotik a prebiotik, tedy speciálního nosiče výživy...

ganocord new N
1 290 Kč

Dvě nejslavnější houby čínské medicíny: Ganoderma a Cordyceps. Patří k nejcennějším rostlinným produktům mezi doplňky stravy.

LunaCol - první známá epigenetická potravina
1 590 Kč

Produkt, který předběhl dobu a stanoví nové globální trendy v potravinových doplňcích. První veřejně dostupný produkt v Evropě obsahující LUNASIN – jedinečný protein...

Vitamín C-olway - 100% Přírodní Levotočiva Forma Vitamínu C
Akce Tip
790 Kč

Bioorganický vitamín C je zcela přírodní levotočivou formou a vstřebává se stejně jako vitamíny získávané z potravin. Stejný je přece i jeho původ.

7 položek celkem