COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Byznys-spolupráce

Rybí kolagen má kromě senzačních vlastností také jednu zásadní vadu. Nelze jej vystavit na poličce kosmetické prodejny, pokud není dobře klimatizována. Stejně tak jej nelze za te¨plého počasí transportovat a skladovat bez tepelné ochrany. Není to jeden z mnoha běžných kosmetických přípravků. Je bílkovinným preparátem. Přehřátím despiralizuje - roztéká se. Právě proto jeho distribuce probíhá hlavně přes spotřebitelskou síť, bezprostřední prodej, systém MLM a zásilkovou službu.

Zkus začít s vlastním podnikáním už teď !!
Zásady našeho obchodu jsou velmi prosté a zaměřené na možnost neomezeného finančního růstu a rozvíjení distribuční sítě našich představitelů. Dáváme Ti možnost vytvoření vlastního byznysu a šanci na finanční nezávislost, která má za efekt pasivní příjem. Nejpříjemnější příjem, při kterém si už kdykoli můžete dělat co si přejete.

Systém odměn

Proč začít spolupráci s firmou Colway?

Naše marketingová struktura byla zaprojektována tak, aby si v ní každý našel to správné místo. Vstoupit do našeho systému výhod a provizí mohou již naši klienti. Díky doporučování našich výrobků ostatním je mohou pro vlastní potřeby (či pro svou rodinu) získat levněji či zcela zdarma.

Stejně tak to mohou být aktivní obchodníci, kteří se chtěji naplno zasvětit do tvorby vlastních distribučních struktur. Pro ně se u nás rodí šance jako stvořená pro jejich rychlý vzestup k příležitosti vydělávat velké peníze. Zároveň tak mohou získat finanční nezávislost, a to díky možnosti pasívního výdělku. Plně aktivní obchodní partneři navíc mohou u naší firmy získat také mnoho cen, prémií a bonusů. Mohou za ně například procestovat svět, zakoupit vůz nebo si vylepšit komfort života. Tento systém umožňuje konkrétní a slušné výdělky již v prvním měsíci aktivity. Jeho stabilita je zajišťována díky další vnitřní podpoře správného rozvoje struktur. Umožňuje tak vysoké výdělky nejen „super prodejcům", ale zároveň všem osobám, které se přičiní o rozvoj řad spokojených spotřebitelů. V našem systému nevyžadujeme abyste cokoli prodávali. Chceme, abyste dobře poznali přednosti našich výrobků. Abyste je správně používali, sledovali jejich účinnost na Vás či Vaši rodinu. Pak se stačí o Vaše vlastní zkušenosti podělit se svými známými a naučit je učinit totéž. Zdá se Vám to příliš prosté? Ale to je vše, co je nutné učinit pro úspěch v naší firmě a Váš zisk finanční nezávislosti. Vše ostatní již záleží jen na Vaší důslednosti, chuti se učit a pomáhat druhým. Od nás dostanete všechny potřebné prostředky, abyste toho mohli dosáhnout co nejsnadněji.

Podrobný systém odměn je dostupný v sekci download po přihlášení.

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika