COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

O firmě

O firmě COLway

Kolagen PlatinumPřírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů.Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Dodnes však nebyl využit nejoptimálnějším způsobem.

Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken. Nemá tedy nic společného s kolagenem - "z peptidové mrtvoly". Je to živá bílkovina, revoluční objev!
Více na téma kolagenu

Firma Colway vznikla v květnu roku 2004. Hlavním cílem firmy byla dynamická propagace světově jedinečného vynálezu v oboru kosmetologie, kterým se nepochybně stal přírodní kolagen.

Vzhledem k teplotním ohraničením se tento výrobek ideálně kvalifikoval do víceúrovňového distribučního systému (MLM). Marketingový systém je odlišný od všech dosud známých. Velmi liberální, bez závazků, odrážející většinu omezení jiných marketingů.

KosmetikaZájem o tento marketing, stejně jako o samotný výrobek, nakonec překonal očekávání jeho organizátorů. V průběhu prvního roku si získal přes 30 tisíc spokojených účastníků a dokonce kolem tisícovky manažerů. Obrat se ke konci roku vyšplhal nad 1 milion dolarů měsíčně. Výrobek i novodobý způsob jeho šíření si brzy získal ohlas i v jiných zemích Evropy, na jejichž trhy začal přírodní kolagen rovněž expandovat. Brzy se v domácím Polsku i za hranicemi rozvinula široká distribuční síť. Vznikly firemní pobočky v Česke republice a Slovensku, na Ukrajine, v Itálii, Německu či Anglii. V současné době už kosmetika firmy Colway zaútočila na trhy většiny evropských zemí a proniká i na další kontinenty (např. USA, Mexiko nebo Čína).

Mezitím se zlepšily také spotřebitelské parametry vlajkového výrobku od teplotní hranice 23, přes 26 až po současných 28 stupňů C. Stejně tak se ustoupilo od konzervace pomocí parabenu, čímž si přírodní kolagen COLway vybudoval mezi konkurencí nezastupitelnou pozici.

 

KosmetikaStálá snaha firmy Colway o uspokojení potřeb svých spotřebitelů v otázce komplexní péče o pokožku přivedla na světlo světa novou kosmetickou sadu nejvyšší světové kvality (např. Ekskluzivni krémy s dodatkem kolagenu a Matrixylem Synthe’6™TM). Je to nejmodernější kosmetická série rozšiřující sortiment výrobků na bázi přírodního kolagenu. V jednotlivých výrobcích byl účinek bioaktivního kolagenu podpořen a zněkolikanásoben jedněmi z nejlepších a nejnovějších aktivních surovin na světě. Jedná se o produkty nejvyšší jakosti. Na základě barterové výměny liofilzovaného kolagenu získala firma COLWAY přístup k nejmodernějším biotechnologiím, komponentům a substancím, které se běžně nachází v nejdražších exluzivních kosmetických přípravcích. Přesto jsou cenově neporovnatelně nižší, než ceny přípravků podobných kvalit.. Více informací o složení zde.

Senzačním objevem bylo připojení dalšího tržního hitu - liofilyzátu rybího kolagenu k vnitřnímu užití a k regeneraci tkání zevnitř COLVITA s obsahem mořských řas a vitamínu E.

COLVITA je zcela nový přístup v péči o tkáně obsahující kolagen. Uživatelé mohou na své "vlastní kůži" poznat, co může způsobit přírodní kolagen "zevnitř".

COLVITA je korunovaním výsledků biotechnologických prací se skupinou produktů z rybího kolagenu, který brzdí naše stárnutí... Stačí dvě tobolky denně, aby kůže byla hladší a měkčí. Aby zářila a byla výborně hydratovaná. Ošetřováním kolagenovým gelem a používáním kolagenových tobolek kůže opravdu dokáže omládnout.

COLway je dnes mezinárodní společností distributorů a konzumentů. Každý rok uvádíme na trh nové senzační výrobky nejvyšší kvality.

Všechny naše produkty jsou v distribuci netradičními kanály z obchodních polic. Colway tvoří síť konzumentů, kteří tyto produkty šíří díky doporučování. O dobrotvorném působení našich jedinečných produktů se budete moci nejsnadněji přesvědčit na vlastní kůži či z doporučení známých a přátel. Díky osobnímu doporučování se dnes naše produkty dostávají do rukou stovek tisíc osob na celém světě.

I Vy se k nám můžete přidat, abyste se mohli dále dělit o revoluční vědecké objevy a nakupovat naše produkty s atraktivními slevami, a především pak pro vybudování vlastního byznysu. Budete moci pracovat tehdy, kdy Vám to vyhovuje a nakonec si také zrealizovat všechny své sny.

Odvažte se a začněte budovat Colway s námi!!!

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika