COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Z historie

Člověk, jak jistě všichni víme, se od jiných vyšších savců liší mimo jiné vzhledově. Za to, že je naše pokožka hladká, vděčíme až 70–ti % podílu kolagenu v její bílkovinné struktuře a 3% podílu elastinu. Opice nerozeznávají staré jedince od mladých podle vzhledu tváře. Lidé však ano. Rozhoduje o tom také mimo jiné stupeň svraštění pokožky, tedy nedostatek výše vyjmenovaných bílkovin.

Máme rovněž svá kritéria krásy, a jedním z nich je i hladká pleť.

Již v době ledové homo sapiens, jak dokládají vykopávky, chtěl vylepšovat svůj vzhled. Počátky kosmetologie je možné spatřovat již v antice, ve zprávách historiků o Kleopatře – královně Egypta a hlavně v období pozdního římského císařství. Opravdu se ale začíná její historie v Německu ve 30. letech, kdy byla vynalezena (s podílem Poláků z Poznaně) první látka, která proniká pěti vrstvami epidermis do buněk vlastní pleti – euceryt (základ krému NIVEA).

Ve fašistické propagandě to měl být elixír mládí. Po téměř 150 letech od doživotního uvěznění hraběte Alexandra Cagliostra nikdo nesměl hlásit světu nic podobného. Proslulý alchymista však zemřel ve věži, protože jeho elixír mládí prodávaný za měšce zlata na královských dvorech, nefungoval!

Ve druhé polovině 20. století se znovu roztočil kolotoč kosmetické reklamy, jejíž drzost neznala hranic. V průměru každé tři roky jsme slyšeli o nějakém elixíru mládí.

Lanolin, glycerin, liposomy, antioxidanty, vitamíny A, E, C, beta karoten, ovocné kyseliny, liponové, hyaluronové kyseliny, ceramidy, mořské řasy, aloe vera, gingo biloba, vodní rostliny, ložiska praoceánu, energetizující molekuly, rybí tuk, stovky bylin, živá voda, imedeen, retinol, sloučeniny zinku, koenzym Q-10, ionoforéza, kryoterapie, speciální masáže, bahno z Mrtvého moře a ještě sto jiných verzí zázračných prvků, se prodávalo a stále se prodává jako prostředek na omlazení obličeje, za stále větší částky peněz.

Jen tak na okraj, existují oční krémy, jejichž cena je vyšší než tisíc dolarů za kus.

Všechny výše zmíněné preparáty ale nepůsobí na příčiny vrásčitosti pokožky. Přinášejí efekt? Ano. Nejlepší z nich dokáží při pravidelném používání zastavit, či vizuálně zpomalit stárnutí pleti o celé roky. A při tom vyprazdňují peněženku. Existuje krém, který proces stárnutí pleti dokáže zvrátit? Který objektivně redukuje již existující vrásky? Ne. Takový krém ještě nebyl vynalezen, stejně jako mast na růst vlasů nebo lék na obezitu.

Objevy tohoto typu se podaří jednou za půl století a vždy působí na příčinu a ne na důsledek. Mezi takové objevy patří například účinná látka, na jejíž bázi firma Pfizer vytváří Viagru a Cialis.

Takovým objevem je také Přírodní kolagen COLway – biologicky aktivní díky zachování trojité helisy. Není to čistá kosmetika, ale dohromady čtyřsložkový emulgát živé bílkoviny, osmotické vody, éterických olejů a kyseliny mléčné.

Přelom ve světové kosmetologii, který začíná tak blízko nás! Působí na samotnou příčinu, ne důsledek. Příčinou stárnutí pleti je nedostatek kolagenu. Přírodní kolagen za prvé doplňuje tento nedostatek, za druhé stimuluje buňky, které díky své stařečské lenivosti, zpomalují produkci kolagenu. Rybí kolagen navrací fibroblasty a chondrocyty do aktivního stavu, na který "věkem zapomněly“.

Tento objev není dokonalým výrobkem. Vyžaduje od výrobce, dopravce, velkoobchodníka, distributora i konečného odběratele určitou disciplínu. Výrobek nesmí být vystaven teplotě nad 26o C déle než několik hodin, a nad 35o C déle než hodinu.

Musí se aplikovat na dobře umytou pokožku, přičemž nesmí být použita další kosmetika s pH < 3 a pH > 9, rovněž nesmí obsahovat zinek a ovocné kyseliny.

Pomineme-li určité specifikace spojené s dopravou, uskladněním a užíváním, kolagen otevírá novou epochu ve světové kosmetologii.

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2019 COLWAY Česká republika