Kolagenové ubrousky

Vlhčené ubrousky neskutečně bohaté na aktivní látky důkladně očistí pleť obličeje i celého těla a zároveň o ni pečují. Díky obsahu synergicky působ...

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem (> 5 ks)
Značka: Colway
119 Kč
Kategorie: Tělo

Nejnovější produkt z linie CLASSIC COLWAY

Vlhčené ubrousky neskutečně bohaté na aktivní látky důkladně očistí pleť obličeje i celého těla a zároveň o ni pečují. Díky obsahu synergicky působících složek, připravují pleť na aplikaci dalších kosmetických přípravků a zvyšují jejich účinnost. 
Díky praktickému balení si je můžete vzít opravdu všude. Skvěle se proto hodí tam, kde nemáte přístup k čistící kosmetice COLWAY a není k dispozici tekoucí voda a potřebujete rychlé a účinné osvěžení, očistit pokožku či odstranit zbytky make-upu.

PŘÍNOSY:

Glukonolakton (jemná PHA kyselina), který produkt obsahuje, zvyšuje účinnost dalších kosmetických přípravků a ovlivňuje tvorbu kolagenu. 
Skládá se pouze z jemných mycích látek (neobsahuje SLS/SLES sloučeniny).
Neobsahuje ropné produkty (parafiny, minerální oleje nebo silikony).
Systém vytahování po 1 ubrousku zabraňuje nadměrnému zužití a vysychání.
Jemná a příjemná vůně je vhodná jak pro ženy tak pro muže.

POUŽITÍ:

Odlepte štítek v místě označeném šipkou. Vyjměte ubrousek a důkladně přilepte štítek zpátky, aby nedošlo k vyschnutí zbylých ubrousků.
Použitý ubrousek vyhoďte do koše.

URČENÍ:

Dospělí, mladiství a děti starší 3 let.  Pro každý typ pleti. 
Doporučujeme zejména pro péči o pleť a čištění v případech kdy nemáte přístup k tekoucí vodě. Dokonale připravuje pleť na použití dalších kosmetických přípravků.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKY:

  • COLAGEN – vyživuje, regeneruje a hydratuje. Stimuluje tvorbu kolagenu.
  • EXTRAKT ZE ŠALVIE – má mnohé kosmetické využití, ale především má silné antiseptické vlastnosti. Působí protizánětlivě, antibakteriálně a proti plísním. Brání tvorbě potu a tím dodává Kolagenovým ubrouskům přírodní antiperspirační funkci
  • D-PANTHENOL – provitamín B5. působí protizánětlivě a urychluje regenerační procesy kůže. Zklidňuje podráždění a alergie.
  • KYSELINA GLYCIRHIZONOVÁ – zmírňuje zánět, podráždění a svědění. Působí hydratačně a proti otokům.
  • DELTAGLUKONOLAKTON - patří do skupiny exfoliačních polyhydroxylových kyselin - PHA. Odstraněním nepotřebných zrohovatělých buněk přispívá ke zlepšení struktury a barvy pokožky a tím ovlivňuje tvorbu kolagenu. Pokožka  ošetřená kyselinami také lépe absorbuje aktivní složky.
  • GLYCERÍN – má dlouhodobý pozitivní hydratační vliv na pokožku, vyhlazuje ji. Změkčuje, zklidňuje popraskanou a podrážděnou pokožku. Zabraňuje rychlému vysychání ubrousků. 

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.