Kosmetické ampulky BLUE DIAMOND SPECTRUM

Díky bohatému obsahu unikátních složek jsou pravděpodobně jedinými ampulkami na světě, které přinášejí výsledky podobné těm, kterých dosahují ti nejlepší plastičtí chirurgové.

Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
970 Kč –8 % 890 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
obsah: 9 ampulek x 2 ml
Kosmetické ampulky BLUE DIAMOND SPECTRUM
Tip
970 Kč –8 %

 

Kosmetické ampulky k vnějšímu použití.

 

Ampulky BLUE DIAMOND SPECTRUM – produkt z kategorie SURGERY LIKE – jsou třetím kosmetickým produktem, po krému a peelingu, z inovativní produktové řady COLWAY, nesoucí symbol drahocenného Modrého Diamantu. Skvěle doplňují působení zmíněných produktů a díky bohatému obsahu unikátních složek jsou pravděpodobně jedinými ampulkami na světě, které přinášejí výsledky podobné těm, kterých dosahují ti nejlepší plastičtí chirurgové.

 

Každá sada BLUE DIAMOND SPECTRUM obsahuje 9 ampulek:

2 slouží jako enzymatický peeling připravující pleť, aby co nejlépe vstřebala aktivní látky séra,

7 zbývajících je určených k samotné péči. 

 

Tímto způsobem je pleť vystavená dvoufázové, intenzívní a vysoce účinné revitalizaci, regeneraci a liftingu – dokonce na úrovni hlubších vrstev a fibroblastů. To je možné díky použití velmi účinných promotorů vstřebávání (glykosaminoglykanů), které se nacházejí také v krému a peelingu BLUE DIAMOND, ty na velmi krátkou dobu naruší lipidovou bariéru pokožky, aby aktivní látky mohly proniknout hluboko do kůže. Tyto promotory působí v ampulkách ještě účinněji než v krému a peelingu, protože je zde použitá forma na bázi vody a ne emulze. 

Účinky ampulek BLUE DIAMOND SPECTRUM jsou viditelné hned po použití a během dalších týdnů je pleť stále zdravější a krásnější. Tak působí bohatý komplex kosmetických hvězd, na čele s  GHK-Cu – tripeptidem mědi s úžasně silnou bio aktivitou, a kterého je v ampulkách 1000x více než v krevní plazmě. Společně s kinetinem – růstovým faktorema a aktivátorem DNA – a thymosinem B4, který aktivuje dospělé kmenové buňky – je jedním z nejsilnějších antioxidantů srovnatelným se superoxiddismutázou a lunasinem, který využívá potenciál epigenetiky.   GHK-Cu stimuluje množení kožních buněk, produkci kolagenu, zacelení poškození a obnovu bílkovinné kožní bariéry. Liftingové vlastnosti zajišťuje hexapeptid 8, antibakteriální zase laktoferrin, zklidňující Agastaché mexická (Agastache Mexicana), BeauPlex VH (vitamínový komplex) a náš skvěle působící trans dermální kolagen společně s makromolekulární kyselinou hyaluronovou (HMW HA) pomáhají pleti získat absolutní komfort, zdraví a obranyschopnost. 

 

ÚČINKY:

 • Odstraňují odumřelé kožní buňky
 • stimulují proliferaci dospělých kmenových buněk kůže 
 • zacelují poškození kůže
 • stimulují produkci kolagenu a nových cév 
 • antioxidační
 • zklidňují neurogenní stres 
 • liftingující
 • zpevňující
 • obnovující lipidovou kožní bariéru
 • silná a dlouhotrvající hydratace          
 • regulují přirozené procesy
 • vypínající

 

PŘÍNOSY:

 • peeling a sérum s víceúrovňovým působením v jednom produktu  
 • dosažení liftingu bez chirurgického zákroku
 • stimulace přirozeného regeneračního potenciálu a navrácení biologické rovnováhy  
 • lehké složení bez vůně, díky kterému mají ampulky více způsobů použití, můžeme nanést přímo na pokožku nebo přidat do kosmetických přípravků, např. do krému.                                                                                                                    
 • Doručení bio složek do všech vrstev kůže díky obsaženým promotorům vstřebávání 

 

VÝSLEDKY:

 • Ihned po aplikaci: pleť je hladká, osvěžená, hydratovaná a vyživená, také krásně napnutá 
 • Postupné zlepšování vzhledu v dalších dnech díky trans dermální stimulaci bio potenciálu kmenových kožních buněk revitalizovat a regenerovat tkáň  
 • Zlepšující se pevnost a napětí díky zvýšené produkci kolagenu a elastinu
 • Vyhlazení vrásek
 • Silná stimulace produkce kožních bílkovin 

 

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKY:

 • 2 Peelingové ampulky (enzymatický peeling): papain, subtilisin
 • 7 Ampulky se sérem: GHK-Cu, laktoferrin, hexapeptid-8, lunasin, kinetin, thymosin B4, agastaché mexická, BeauPlex VH, rybí kolagen COLWAY, makromolekulární kyselina hyaluronová (HMW HA), extrakt ze světlíku 

 

URČENÍ

Dospělí. Pro každý typ pleti. Pro použití přímo na pokožku, nebo k obohacení kosmetických produktů. Doporučujeme zejména k péči o zralou pleť obličeje, krku a dekoltu, která vyžaduje okamžitou regeneraci, revitalizaci a vyhlazení.   

 

POUŽITÍ

Začněte důkladným čištěním pleti. Před použitím ampulku důkladně protřepejte*. Otevřete pomocí přiloženého k tomu určeného nástroje. Čistýma rukama rozetřete po pokožce pomocí jemných masážních pohybů. První dva dny aplikujte ampulky s enzymatickým peelingem (2 ks. v balení – barva mléčno-žlutá). Nechte působit několik minut. Smyjte důkladně vlažnou vodou a jemně osušte. Naneste vyživující krém. Dalších 7 dnů nanášejte na pokožku ampulky se sérem ( 7 ks. v baleni – barva modrá) Naneste vyživující krém**. 

 

* Aktivní látky se mohou nepatrně usazovat na dně ampulky. Je to přirozená chemická vlastnost, proto je nutné ampulky před použitím jemně protřepat.  

** Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujeme během kůry používat krém Blue Diamond.

 

 

porownanie-kolagenowa-odnowa

 

Jak správně používat Ampulky Blue Diamond Spectrum

Promo Video Ampulky Blue Diamond Spectrum

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŽM Avatar autora | 22.10.2020
Úžasné ampulky i moje okolí si všimlo změny k lepšímu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.