ORACOL - Antioxidační Bomba + Glutation a L-Cystein

ORACol  je opravdová antioxidační bomba.  Kromě sušených extraktů ovce, zeleniny, koření a bylin s nejvyšším ORAC indexem, obsahuje doplněk glutation a L-cystein.  Byl zabezpečený také přísun látek, které aktivují náš přirozený antioxidační mechanizmus.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
890 Kč –60 % 356 Kč
Kategorie: Antioxidanty
obsah: 60 kapslí
ORACOL - Antioxidační Bomba + Glutation a L-Cystein
Akce
890 Kč –60 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

oracol_naturalna_bariera

ORACol  je opravdová antioxidační bomba.  Kromě sušených extraktů ovce, zeleniny, koření a bylin s nejvyšším ORAC indexem, obsahuje doplněk glutation a L-cystein.  Byl zabezpečený také přísun látek, které aktivují náš přirozený antioxidační mechanizmus. Takto zkomponovaný produkt je na trhu prvním KOMPLEXNÍM antioxidačním doplňkem stravy, dodávajícím lidskému tělu tak silnou podporu v boji proti agresivním volným radikálům.

V našem těle neustále cirkulují volné radikály i antioxidanty. Pokud je mezi nimi zachována rovnováha, cítíme se dobře. Nadměrné množství volných radikálů neškodí jen našemu vzhledu, ale také způsobuje množství chorob. Antioxidace je pro náš život stejně důležitá jako vitamíny, minerály, nebo aminokyseliny podmiňující procesy kolagenogenezy.

 

Kompozice extraktů ovoce zeleniny, koření a bylin vybraných mezi těmi, které jsou charakteristické nejvyšším ORAC indexem (antioxidační kapacita), doplněná glutationem a jeho prekurzorem, L-cysteinem – látkami posilujícími jeden z nejsilnějších přírodních mechanizmů obrany živých organizmů před oxidací: glutation peroxidázu.

Přípravek neobsahuje barviva, konzervační látky ani příměs umělých vitamínů. Obsahuje jen přírodní složky nezbytné pro účinnou ochranu organizmu proti volným radikálům, které páchají škody v každé buňce těla, na kterou natrefí na své cestě.

Poslední vědecké studie jednoznačně ukazují, že prvotní příčinou všech chronických chorob jsou právě volné radikály.  Klasická medicína si s většinou případů chronických nemocí neví úplně rady.  Léky sice zmírňují průběh těchto nemocí, ale nedokáží je léčit.  Často to však dokáže příroda a naše vlastní tělo, pokud v něm zůstane zachována (nebo obnovena) rovnováha a množství volných radikálů působících na buňky našeho těla (např. vlivem stresu, toxinů, léků, znečištěného prostředí, UV záření atd.) není větší, než schopnost organizmu vytvářet glutation. Právě glutation je naší přirozenou zbraní proti agresivním volným radikálům. Nicméně, volných radikálů je kolem nás stále více.  Vidíme to i podle statistik, které ukazují velký nárůst nemocí, které před sto lety nebyly tak rozšířené. Proto se zdá stále nepravděpodobnější, že si s hlavními příčinami jejich vzniku dokáže naše tělo samo poradit. Přirozené obranné mechanizmy: superoxiddismutáza, kataláza a glutation peroxidáza vyžadují s postupem „civilizace“ stále větší podporu v podobě velmi pečlivého výběru potravin, nebo dobrých doplňků stravy. Rostliny si vytvořili jiný obranný systém proti působení volných radikálů než živočichové.  Víme například, že flavonoidy, které obsahují, mají úžasnou schopnost neutralizovat reaktivní formy kyslíku. Tuto schopnost máme dnes již probádanou a dokážeme definovat její potenciál.  Číselná hodnota zobrazující tento potenciál je ORAC  - antioxidační kapacita. Požívajíc potraviny s vysokým ORAC, pomáháme tělu v boji s oxidačním stresem, v případech, kdy schopnost neutralizace volných radikálů redukovaným L-glutationem uvnitř buněk je nedostačující, pokud neexistuje rovnováha mezi volnými radikály a množstvím glutationu v těle, nebo když je prostě glutationu málo (což bývá nejčastější stav).

 

Příklad: Potenciál ORAC u vybraných ovoců

tabela_orac

Vysvětlení pojmů tabulky:

  • dry matter (%) – obsah sušiny v ovoci (zbytek tvoří voda)
  • total ORAC – as is basis – obsah ORAC v ovoci
  • total ORAC – as DM basis – obsah ORAC v sušině (suchém extraktu)
  • juice extract ORAC – obsah ORAC ve šťávě

Meloun, nebo hořký meloun mají v uváděných ORAC indexech nízkou hodnotu, což způsobuje velké množství vody, kterou obsahují a fakt, že zatím nikdo nepředložil k ohodnocení jejich sušenou formu..

owoce_lq

V odvětví přímého prodeje pracují firmy, které svou produktovou nabídku staví právě na boji proti reaktivním formám kyslíku. Ve svých výrobcích také používají ovoce s vysokým ORAC indexem, ale často je ve formě obsahující vodu, což výrazně snižuje hodnotu tohoto činitele i reálnou antioxidační hodnotu takového produktu – šťávy či džemu. Jak můžete zřetelně vidět v tabulce, tento faktor je velmi důležitý v případě, zda konzumujeme produkt obsahující vodu nebo sušený. Proto jsme v ORAColu použili právě suché extrakty ovoce, zeleniny, koření a bylin s nejvyšším koeficientem.  Spotřebitel najde v jeho složení všechny nejvíc možné koncentrované potraviny z první dvacítky ORAC indexu. Všechny, které směrnice EU povolují k výrobě potravinových doplňků.

ORACol je jedinečný mezi stovkami antioxidačních potravinových doplňků nejen díky jednomu z nejvyšších „celkových“  ORAC  indexů.  V málokterém produktu z této skupiny dostupném na trhu, je současně postaráno o posílení organizmu látkami, které aktivují náš přirozený antioxidační mechanizmus -  glutation peroxidázu. Složení ORAColu je obohaceno o glutation a L-cystein.

Takto zkomponovaný produkt je na trhu prvním KOMPLEXNÍM antioxidačním doplňkem stravy, dodávajícím lidskému tělu tak silnou podporu v boji proti agresivním volným radikálům.

 

SLOŽENÍ ORAColu
Surovina Složení: 1 kapsle [mg]
Suchý extrakt z Acai bobule (25% kyselina ferulová, 1% antokyanů) 30
Suchý extrakt z plodů aceroly 4: 1 20
Suchý extrakt z melounu (1000 ppm lykopenu) 20
Suchý extrakt z červené řepy 4: 1 20
Suchý extrakt z granátového jablka (40% kyselina ellagová) 10
Suchý extrakt z plodů malin (40% kyselina ellagová, 0,7% antokyanů) 10
Suchý extrakt kustovnice (20% polysacharidů) 10
Suchý extrakt petržele 10: 1 10
Suchý brusinkový extrakt 20: 1 10
Suchý extrakt z jablek 4: 1 10
Suchý extrakt ze špenátu 4: 1 10
Suchý extrakt z kale 2% luteinu 10
Suchý extrakt z ženšenu  4: 1 5
Extrakt z plodu hořký meloun Momordica charantia 4: 1 30
Česnekový extrakt 4: 1 20
Extrakt z kůry ceylonské skořice 4: 1 10
Extrakt z čiroku zrnového 4: 1 10
Extrakt z oregana 4: 1 10
Holandské kakao GT 78 10/12% 10
Extrakt z listů bazalky 4: 1 10
Extrakt z kmínu (Cuminum cyminum L)4: 1 10
Extrakt z kari 4: 1 10
Extrakt z ovoce Guanabana(Láhevník ostnnitý) 4:1 50
Extrakt z kurkumy (Curcuma longa)4: 1 20
Extrakt plodů  borůvky 25% antokyanů 10
L-cystein 5 mg (L-cystein HCI * H20) 7,25
L-glutation 15
Hořečnaté soli mastných kyselin 16,75

 

Balení: 60 kapslí

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.