PERLOVÝ ATELOKOLAGEN

Sametový gel s ultra senzorickým složením lehkým jako vánek, díky kterému se krásně vstřebá do pokožky a dodá příjemný pocit. Magická spirála z perel, v něm ponořená, zajistí vypnutou a neuvěřitelně rozjasněnou pokožku.Významně zlepšuje hustotu a pružnost kůže, viditelně snižuje výskyt strií a vrásek, vyhlazuje pokožku celého těla a dodává jí dokonalý vzhled.

 

Můžeme doručit do:
4.6.2020
Skladem u dodavatele
Značka: Colway
1 990 Kč
Kategorie: KOLAGEN
objem: 120 ml
PERLOVÝ ATELOKOLAGEN
Tip

Objevte tajemství dokonalé pokožky, které dovolí odblokovat její přirozené revitalizační mechanizmy.

Atelokolagen  se stal zdrojem nové interpretace působení tří nativních kolagenů: atelokolagenu, tropokolagenu a prokolagenu.

Jejich neobvykle inteligentní spojení spolu se skvělým vitamínem C ( komplex Superox-C), a provitamínem B, vytvořilo nezvykle bohatý a luxusní kosmetický anti-age produkt, určený pro vaše tělo i smysly.

 

PERLOVÝ ATELOKOLAGEN – sametový gel s ultra senzorickým složením lehkým jako vánek, díky kterému se krásně vstřebá do pokožky a dodá příjemný pocit. Magická spirála z perel, v něm ponořená, zajistí vypnutou a neuvěřitelně rozjasněnou pokožku.

Perlový Atelokolagen  významně zlepšuje hustotu a pružnost kůže, viditelně snižuje výskyt strií a vrásek, vyhlazuje pokožku celého těla a dodává jí dokonalý vzhled.

Výsledný efekt dokonale měkké a hladké pokožky na dotek posilují přírodní rostlinné extrakty: z bobulí goji, bobulí acai, noni, čerstvých zrnek kávy, granátového jablka, zeleného čaje, mangostanu.

 

ÚČINKY:
- zpomaluje procesy stárnutí kůže
- omlazuje (silné anti-age působení)
- vyhlazuje povrch pokožky
- posiluje cévy a chrání je před poškozením a praskáním
- zpevňuje
- působí proti celulitidě
- hydratuje (vytváří na pokožce ochrannou membránu proti ztrátě vody)
- zabraňuje ztrátě pružnosti kůže
- zbavuje kůži toxinů
- eliminuje změny kůže způsobené hormonálními poruchami
- redukuje pigmentové skvrny
- rozjasňuje
- regeneruje poškození epidermis
- koncentrát perlové hmoty, díky rozjasňujícímu působení a schopnosti odrážet světlo, viditelně pomáhá redukovat nedokonalosti kůže

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKY:

 • Atelokolagen, tropokolagen, prokolagen
 • Perly
 • Bobule goji
 • Bobule acai
 • Noni
 • čerstvá zrnka kávy
 • Granátové jablko
 • Zelený čaj
 • Mangostan
 • Superox-C
 • Provitamín B.

Komplex Superox-C je avantgardní v kosmetice velmi žádanou složkou, jeho hlavními složkami jsou promotory vitamínu C a přírodní rostlinné sloučeniny s rozjasňujícím působením.  Je to extrakt z rostliny nejbohatší na přírodní vitamín C na světě – australské švestky kakadu. Přítomnost tohoto vitamínu je nezbytná pro kolagenogenezi.   Přírodní sloučeniny chránící toto ovoce před škodlivým působením slunečního záření – jak potvrdil výzkum – eliminují barevné změny na kůži způsobené postupným slábnutím melanocytů a společně s vitamínem C posilují cévy, snižují množství popraskaných žilek. Provitamín B (panthenol) je velmi žádanou kosmetickou anti-age složkou.

 

Působí obnovu lipidového pláště, hydratuje, zpevňuje, regeneruje, zklidňuje.

 

URČENÍ:
Produkt je určen k péči o každý typ pokožky celého těla. Úplné spektrum působení je patrné u zralé pleti.  

 

POUŽITÍ:
Aplikovat každý den ráno i večer. Nanést na čistou kůži a jemně vmasírovat. Masírujte od spodní části těla směrem k srdci. Oblasti s barevnými nerovnostmi doporučuje navlhčit BUNĚČNOU ATELOVODOU.

 

 

VIDEO - kosmetoložka Paulina Michalska o Atelokolagenu COLWAY 

(české titulky)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: