COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA

MOJE COLWAY

Nepřihlášen
Klient

Ultrahydratační noční krém / Ultra Moisture Night Cream

Ultrahydratační noční krém / Ultra Moisture Night Cream

POPIS VÝROBKU

Noční odpočinek je doba, kdy vaše kůže nejúčinněji vstřebává složky kosmetických přípravků pečujících o ni. Vytvořili jsme proto pro vás jedinečný produkt, který zajišťuje ideální regeneraci pokožky. Potřebu důkladné hydratace uspokojí kolagen, kyselina hyaluronová, červené makrořasy a mořské minerály. Jojobový olej, bohatý na fytosteroly a vitamíny, také přispívá k regeneraci pleti a dodává jí nadto mimořádnou měkkost. Nenasycené mastné kyseliny a moringový olej chrání pleť před oxidací a optimálně ji vyživují. Spěte klidně, váš krém mezitím působí!

 

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že hydratuje, zpevňuje a regeneruje pokožku.

Červené makrořasy Kappaphycus alvarezii
jsou synergickým spojením makrořas, mořské vody a glycerinu, které se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Reguluje stav vlhkosti a homeostazi pleti.

SK-influx
koncentrovaná směs různých typů ceramidů, volných mastných kyselin a fytosfingosinu je dokonalým doplňkem péče o pleť s unikátními regeneračními vlastnostmi.

Jojobový olej
chrání před nadměrným vysušováním, zanechává pleť hladkou a nemastí. Díky přítomnosti vitaminu E má rovněž regenerační a antioxidační účinky. Hodí se pro suchou pokožku s poškozenou lipidovou vrstvou. Působí na pleť všestranně – účinně hydratuje a změkčuje, zmírňuje infekce, vyživuje a chrání před vznikem vrásek způsobených vysušením pleti.

Marine Filling Spheres TM
kolagenová mikrosféra a glykozaminoglykany, které mají schopnost pronikat do hlubších vrstev pokožky. Při kontaktu s vodou zvyšují svůj objem a vyplňují vrásky a rýhy. Díky tomu mají vyhlazující, hydratační a omlazující účinky.

Moringové máslo
se získává z moringového oleje a má vynikající hydratační a vyživující účinky. Je to přírodní antioxidant s výjimečnými schopnostmi vyhlazovat a změkčovat pleť.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Jemně krém rozetřete na očištěnou pleť obličeje a krku. Užívejte dvakrát denně.

 

Objem: 50 ml

 

Máte zájem o 40% slevy na všechny výrobky COLWAY INTERNATIONAL ?

Staňte se partnerem ! Registrace zde.

Jestli neznáte svého sponzora (sekce "DOPORUČIL / PARTNER " ) pošlete SMS na +420 608 565 034 s textem PARTNER

Jaké výhody získává partner COLWAY INTERNATIONAL ?

 

Telefon: +420 596 411 182 | +420 605 222 665 | GDPR | © 2006-2020 COLWAY Česká republika