NOČNÍ ATELOMASKA je znovu v prodeji!

maska navrat banner 1920x1020

 

Drazí,

Máme pro vás skvělé zprávy!

NOČNÍ ATELOMASKA je znovu v prodeji !!!

Víme, jak jste se těšili na její návrat, protože je to skutečně unikátní a vynikající produkt.

Skvělá formula Atelomasky zůstala nezměněna, ale objem je menší - od teď je to 45 ml.

Je to kosmetický produkt ideální v dnešním hektickém světě, který je plný neustálého spěchu a stresu. Během několika hodin nočního odpočinku dokáže úžasně regenerovat a vyživit pleť a vrátit jí zářivý, zdravý a odpočatý vzhled - i když máte málo spánku.
Jinými slovy - Vy spíte, a Atelomaska „dělá svou práci“, postupně uvolňujíc bohatství bioaktivních složek.V závislosti na potřebách vaší pleti ji můžete použít jako výživný noční krém nebo jako intenzivně regenerační a omlazující masku.


I když se masky a noční krémy obvykle spojují s hutnou formulí, podařilo se nám dosáhnout lehké konzistence, zároveň však velmi bohaté na výživné, regenerační, detoxikační a hydratační složky. Přidání silných antioxidantů znamená, že Atelomaska na noc je městským typem kosmetiky, tj. chrání pleť před škodlivým vlivem environmentálních faktorů.

V jejím složení najdete mimo jiné:

  • unikátní probiotický komplex ProBioBalance® obnovující správnou mikrobiom pleť, čímž přispívá k obnově její ochranné vrstvy;
  • komplex MC2 připravující pleť na absorpci bioaktivních složek a představující bohatý zdroj antioxidantů s proti stárnutí účinkem;
  • samozřejmě přírodní kolagen ve formě tropo-, atelo- a prokolagenu a polypeptidy bohaté na arginin a lysin stimulující tvorbu kolagenu v těle, čímž přispívají k pevnosti a omlazení pleti;
  • alantoin a D-panthenol - zklidňující záněty a uklidňující podráždění;
  • máslo Shea - silně výživná a vyhlazující složka;
  • kyselina hyaluronová a glycyrrhizinová - optimálně hydratační, i pro velmi suchou pleť;


Složky obsažené v tomto produktu byly vybrány tak, aby uspokojovaly potřeby různých typů pleti v různém věku - jak u žen, tak u mužů. Ano, pánové, Noční Atelomaska je určena také vám, zejména pokud máte málo spánku a vedete intenzivní městský životní styl ☺ A ráno jednoduše omyjete masku ze pleti během každodenního rituálu čištění obličeje od pozůstatků spánku.
⭐ Tento úžasný produkt jistě ocení každý, jehož pleť je vystavena stresu, je unavená, zbavená lesku a živosti a má viditelné známky stárnutí.

 

Více o produktu si můžete přečíst zde 👇