AXANTA - ASTAXANTHIN - Jeden z Nejsilnějších Antioxidantů + Piperin + Komplex Vit. B

Astaxanthin je velmi žádanou látkou spotřebiteli potravinových doplňků. Již léta ho do svých produktů zahrnují jen ti nejpřednější výrobci na světě. Obsahuje komplex vitamínů skupiny B a piperin, extrakt z černého pepře, který podporuje trávení, správné fungování dýchacích cest, stimuluje imunitní systém, čistí játra, pokožku celého těla, pohlavní orgány a krevní oběh.

Můžeme doručit do:
4.6.2020
Skladem u dodavatele
Značka: Colway
890 Kč
Kategorie: Antioxidanty
AXANTA - ASTAXANTHIN - Jeden z Nejsilnějších Antioxidantů + Piperin + Komplex Vit. B
Tip

AXANTA

ASTAXANTHIN - jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě !

 

AXANTA obsahuje ASTAXANTHIN, výjimečný přírodní karotenoid, který se vyskytuje v rostlinných a živočišných organizmech, považovaných bez výjimky za zdravý pokrm. To on zabarvuje maso lososa a různých měkkýšů požívaných jako plody moře, a také mořských i jiných řas, např. Haematococcus pluvialis, ze kterých nám ho extrahuje renomovaný švédský producent.

Astaxanthin je velmi žádanou látkou spotřebiteli potravinových doplňků. Již léta ho do svých produktů zahrnují jen ti nejpřednější výrobci na světě.

funkce-piperinu

AXANTA také obsahuje standardizovaný, na 95% piperin, extrakt z černého pepře, který:

  • podporuje trávení
  • podporuje správné fungování dýchacích cest
  • stimuluje imunitní systém
  • čistí játra, pokožku celého těla, pohlavní orgány a krevní oběh.
  • Zlepšuje plodnost u žen a revitalizuje nervový systém.

 

Složení AXANTY obsahuje také komplex vitamínů skupiny B, doporučený k užívání těm, kterým může hrozit jejich nedostatek.


Nový doplněk stravy, který jsme chtěli mít v našem katalogu vždy…

 

...avšak jeho klíčovou složku – astaxanthin -  jsme v očekávaném množství, kvalitě a ceně získali teprve letos.  AXANTA  tedy obsahuje jedinou povolenou formu  astaxanthin v Evropské Unii, vyráběnou značkovou firmou ve Švédsku – uznávanou odborníky na výživu za nejvšestrannější, pokud jde o blahodárný vliv na naše zdraví – výživnou látku, kterou nám dala Příroda. Literatura na téma léčivých vlastností astaxantinu je velmi imponující.

 

Avšak proto, že tato látka je zcela přírodní, získávána z mořských řas, nelze ji patentovat ani žádným jiným způsobem zapřáhnou do služby farmaceutického průmyslu. Proto také byla v dnešní realitě Evropské unie odsouzená k informačnímu embargu.  Tento rok byla také  astaxanthinu odebrána všechna „zdravotní tvrzení“, kterých ještě před několika lety měl až 19 (!), což znamená, že bez ohledu na to, že každý měsíc se objevují další vědecké zprávy o jeho úžasném vlivu na naše zdraví – v současné Evropě není povoleno o tom psát NIC. Zejména na etiketách nebo v materiálech propagujících tento výjimečný karotenoid, který dodává barvu (že by náhodou?) nejzdravějšímu pokrmu žijícímu v hlubinách moře.

Pokud nám to není dovoleno, nebudeme o tom psát. Nebo jen tolik, kolik nám podivné právo dovoluje napsat na balení naší AXANTY.  Produktu složeného z astaxantinu, extraktu z černého pepře (piperinu), který výrazně zvyšuje biologickou dostupnost samotného astaxantinu – a z dokonale přizpůsobeného výživovým normám komplexu vitamínů skupiny B. Kompozice  AXANTY se tedy trefila do poptávky spotřebitelského trhu.  AXANTA má ty nejlepší šance stát se dalším hitem Colway.

Odvažujeme se tvrdit, že je to v současnosti nejlepší doplněk stravy tohoto druhu na evropském trhu. Poskytující spotřebitelům astaxantin nejvyšší kvality v nejlépe stravitelné formě (díky podílu piperinu) a doplněný o vitamíny skupiny B, které působí synergicky s astaxanthinem. Na světě zatím neexistuje podobný produkt.

 

Obsah: 60 kapslí

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: