Strie

Máme pro vás řešení!

COLWAY má opět přírodní a zároveň velmi efektivní řešení. 

Pravidelné používání našeho kolagenu posílí kolagenová i elastinová vlákna. Kolageny COLWAY pronikají do hlubších vrstev kůže a fungují tak, že stimulují naše fibroblasty ke zvýšené tvorbě vlastního kolagenu. V nabídce máme několik kolagenů, vhodných k péči o tělo, stačí si vybrat, který bude nejvíc vyhovovat zrovna Vám.

Doporučujeme zejména Živý Kolagen SILVER a Perlový Atelokolagen.

Dalším skvělým produktem, který dokonale vyživuje naši pokožku je bylinný balzám Herbaceum. Je tak nasycený aktivními látkami pocházejícími z rostlinné říše, že účinně a od prvního okamžiku viditelně zlepšuje stav naší kůže.

Živý Kolagen SILVER
Strie
Strie

Doporučujeme HERBACEUM!

Je unikátním spojením biologicky aktivního kolagenu s přírodními rostlinnými složkami, známímy a používanými stovky let ve fytoterapii a bylinkářství. Herbaceum je návrat ke kořenům. Je to přírodní, bylinný tělový balzám, jeho vzorem byly staré lékarenské recepty s olejovým základem, s rostlinnými extrakty a maceráty.

HERBACEUM Bylinný Balzám na Tělo

Zkušenosti našich zákazníků

„Jsem zamilovaná do živého kolagenu! Doporučuji ! Doporučuji ! Doporučuji všem. Mně osobně výrazně zlepšil moje strie po těhotenství”
„Živý kolagen doporučuji všem, ať už jde o muže nebo ženu. Jsem kulturista, pravidelně cvičím a vždy jsem měl problém se striemi. Kolagen můj problém zcela vyřešil.”

Nejprodávanější

Živý Přírodní Kolagen SILVER - Tělo
od 1 990 Kč–13 %
Původně: 1 990 Kč  (–13 %)
od 1 890 Kč
HERBACEUM Bylinný Balzám na Tělo
870 Kč

Je unikátním spojením biologicky aktivního kolagenu s přírodními rostlinnými složkami, známímy a používanými stovky let ve fytoterapii a bylinkářství. Herbaceum je návrat ke kořenům. Je to přírodní, bylinný tělový...

243
Živý Přírodní Kolagen SILVER - Tělo
Akce
od 1 990 Kč–13 %
od 1 890 Kč

Živý transdermální kolagen. Přírodní pomoc při všech kožních onemocněních. Je doporučován k péči o celé tělo. Při pravidelném používání účinně bojuje proti rozšířeným žilkám, celulitidě, striím, jizvám. Regeneruje...

113/100
2 položek celkem
CASHBACK Peníze Zpět