Strie

STRIE

Strie, česky pajizévky, vznikají nadměrným namáháním kolagenových a elastinových vláken v kůži. Strie jsou vlastně druhem jizev – odborníci je označují jako atrofické jizvy se ztenčenou epidermis a úbytkem kolagenu. Elastinová a kolagenová vlákna se za obvyklých okolností v případě potřeby napínají a zase smršťují. Pokud je ale kůže vystavena v krátké době většímu napětí, může se stát, že se už nesmrští tak jako jindy. V postižených místech dochází ke vzniku drobných prasklin a vznikají strie. Strie mají zpočátku červenou až fialovou barvu, ale časem, asi do dvou let, postupně blednou. Pokožka v místě strií může být hrbolatá a při doteku mohou být cítit prohlubně. Strie se objevují nejčastěji na břiše (zejména u těhotných žen), na prsou, na bocích, hýždích, stehnech či na zádech.

Dá se vzniku strií předejít?

Prevence je v případě strií zásadní, protože pokud již dojte k jejich vzniku, nemusí být léčba zcela úspěšná - i když samozřejmě jejich vzhled lze podstatně vylepšit. Na prevenci by měly dbát především těhotné ženy a o kůži na bříšku a na prsou pravidelně pečovat.

COLWAY má opět přírodní a zároveň velmi efektivní řešení. 

Pravidelné používání našeho kolagenu posílí kolagenová i elastinová vlákna. Kolageny COLWAY pronikají do hlubších vrstev kůže a fungují tak, že stimulují naše fibroblasty ke zvýšené tvorbě vlastního kolagenu. V nabídce máme několik kolagenů, vhodných k péči o tělo, stačí si vybrat, který bude nejvíc vyhovovat zrovna Vám.

Dalším skvělým produktem, který dokonale vyživuje naši pokožku je bylinný balzám Herbaceum. Je tak nasycený aktivními látkami pocházejícími z rostlinné říše, že účinně a od prvního okamžiku viditelně zlepšuje stav naší kůže. 

 

Doporučené produkty: 

Živý Přírodní Kolagen Silver

Živý přírodní Kolagen Graphite

Perlový Atelokolagen

Herbaceum Bylinný Balzám na Tělo

Hydratační Balzám na Tělo

 

Nejprodávanější

Živý Přírodní Kolagen SILVER - Tělo
 
od 1 890 Kč
Živý Přírodní Kolagen SILVER - Tělo
od 1 890 Kč

Živý transdermální kolagen. Je doporučován k péči o celé tělo. Vhodný pro léčebné a energetizující masáže, po depilaci, soláriu a peelingu. Výborný pro jakoukoli domácí léčbu pokožky a kloubů. Při systematickém...

113/100
1 položek celkem