O Nás

logo-colway

Uznávaná Značka s Diamantovým Brusem

Tento diamantový brus jsme získali dlouholetou usilovnou prací, učili jsme se, jaké jsou potřeby a požadavky uživatelů naší kosmetiky. Takový brus dodává spolehlivé značce lesk, který proniká vším, stejně jako molekuly našeho kolagenu pronikají vrstvou pokožky. A tak jsme také my vyvrátili jedno n nejpevnějších dogmat kosmetiky – o nepropustnosti kolagenu kůží. 

 

PŘÍRODNÍ KOLAGEN

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek –deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.    kolagen-naturalny-colway-o-nas 

  

ATELOKOLAGEN a KOLAGEN NATIVNÍ

   

 

Léta 2017/2018 – COLWAY udává nové trendy v oblasti anti-age kosmetiky. Darovali jsme našim uživatelům Atelokolagen – nejúčinnější produkt, který dokáže zastavit procesy stárnutí a nejúčinnější hydratační produkt, který spojuje tři druhy biologicky aktivního kolagenu – na molekulární úrovni – se zlatem, tekutým hedvábím a komplexem látek působícím proti stárnutí. Je to inovace, která naplňuje stále rostoucí očekávání spotřebitelů a ukazuje sílu zkušeností biotechnologů  - spolutvůrců naší značky.  Atelokolagen COLWAY je také mistrovským dílem, co se týče umění balení, v roce 2019 byl uznaný za jeden z nejpěkněji  balený kosmetický produkt na světě!

  2

   

 

Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagen z rybích kůží, je chráněná

patentem. č. 362811 na Patentovém úřadě Polské republiky.  

Každá firma, která vyrábí tropokolagen z rybích kůží ve formě trojité helisy, porušuje naše patentové právo!! 

 

 

 

PRODUKTY

Produkty, na které jsme stavili, se objevují jednou za půl století. Skoro všechny se opírají o středoevropské biotechnologie. Právě tady byl izolovaný z rybích kůží, v molekulární podobě takový kolagen, jehož peptidy jsou schopné překonat bariéru epidermis a zastavit procesy stárnutí kůže na dlouhé roky.

Skutečnost, že právě čtete tyto řádky, znamená, že k vám už taky dorazili zvěsti o magických elixírech – rybích kolagenech, na které se ještě někteří dívají s nedůvěrou, ale kterými jsou jiní již 16 let fascinování a vyhledávají je.. Slyšeli jste už o Přírodním kolagenu COLWAY Nativních kolagenach odolných na teploty ? Atelokolagenu ? O Elixíru dr. Słonia Collaceu ? Nebo o prvním šamponu na světě s diosminem, který skutečně zlepšuje hustotu vlasů? A o proslulých potravinových doplňcích? O LUNASINU, látce, která je z oblasti medical fiction, který nemá nikdo v Evropě?

 

    kolageny_cas

Je to již více než 16 let od prvních prezentací kolagenu a síť COLWAY prodala bez reklamy a propagace v médiích, se zanedbatelným podílem maloobchodních prodejen, více než dva milóny balení Přírodního kolagenu a kosmetiky s jeho obsahem, anti-age produktů prémiové kvality a snad už legendami opředených zdraví prospěšných doplňků stravy!

Stovky tisíců lidí si je koupili, desítky tisíc uživatelů si je pořizují pravidelně – mezi nimi možná i vaši známí. Děje se to právě díky doporučení uživatelů, bez mediální reklamy, kdy za každým názorem na kavalitu a účinnost těchto produktů stojí živý, reálný uživatel – tak vznikla rozpoznatelná značka s vynikajícími referencemi. 

 

COLWAY proslula tím, že pro členy své organizace hledá unikátní objevy, biotechnologie a látky jako:

 • Jediná na světě, patentovaná metoda získávání biologicky aktivního kolagenu:  Přírodní Kolagen, Atelokolagen, Nativní kolageny
 • První atelokolagen na světě, získaný z nativní formy kolagenu: Zlatý Atelokolagen  a Perlový Atelokolagen
 • První kontrolovaný rozpad trojité helisy kolagenu: Nativní kolageny: PURE, GOLD a DNA  
 • První veřejně dostupný produkt v Evropě obsahující LUNASIN – jedinečný protein vyskytující se v přírodě, který probouzí naděje lidstva v mnoha průlomových oblastech vědy, a který je zároveň první známou epigenetickou potravinou: LUNACOL
 • První kosmetický produkt na světě, reálně dostupný na trhu, který je náhradou živočišného kolagenu, inspirovaný veganskou filozofií a etikou: Kolagen Vege 
 • Jediná svého druhu, vyvinutá pro nás a chráněná patentem, forma diosminu, která dokáže prokrvit vlasové cibulky: Šampon zlepšující hustotu vlasů s Diosminem 
 • Jediné svého druhu (podána žádost o patent) chemisorbce spojující stříbro s kyslíkem:  Elixír dr. Słonia
 • Jediná svého druhu (podána žádost o patent) forma piperinu, která několikanásobně zlepšujue vstřebatelnost karotenoidů: AXANTA
 • Jediné známé aminokyseliny, které mají téměř 100% anabolicitu: Colvita
 • První v Evropě vyvynutý fibropblastový růstový faktor FGF-1 Elixír pro okolí očí
 • První firma , která vkládá do svých kremů práve DIAMANTY: KRÉM MODRÝ DIAMANT

 

 

Plejáda vědeckých hvězd a inovátorů COLWAY

about_left

 

V COLWAY s námi spolupracuje také opravdová galaxie vědeckých hvězd a inovátorů – vizionářů. Kvalitu našich produktů tvořili lidé, kteří jsou sami té nejvyšší kvality. Mezi nimi: 

 

andrzej-frydrychowski-colway   henryk-kujawa-colway   Dr-Jan-Czarnecki

Prof. Andrzej Frydrychowski

Autor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy.

 

Inž. Henryk Kujawa

Spoluautor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy.  

 

Dr Jan Czarnecki

Spoluautor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy

         
blazej-dolniak-colway   krzysztof-slon-colway   maria-chelminska-colway

Dr Błażej Dolniak

Vyvinul pro COLWAY první fibroblastový růstový faktor v Evropě a recepturu bezpečného okamžitého „vypínače“ váčků pod očima.  

 

Dr Krzysztof Słoń

Před mnoha lety vynalezl způsobu získávání 6-nitrostilbenu, díky kterému zrychlil dobytí vesmíru člověkem. Pro nás vyvinul metodu získávání diosminu zastavující vypadávání vlasů, a také  metodu  využití chemisorbční reakce kyslíku a stříbra v elixíru, který má unikátní antibakteriální vlastnosti.  

 

Dr Maria Chełmińska

Tvůrce biotechnologií využívajících přírodní atelokolagen a mnoha dalších avantgardních kosmeceutických receptur.

         
prof-krzysztof-warzocha   filip-porzucek-colway   jedryczka-colway

Prof. Krzysztof Warzocha

Světově proslulý vědec, hematolog, osvícenec a jeden z architektů dnešní tváře polské medicíny.

 

Dr Filip Porzucek

Vyvinul pro COLWAY vlastní metodu získávání lunasinu - senzačního peptidu, který nejen brzdí rozvoj rakoviny, ale má šanci změnit svět biologie, genetiky a medicíny.
 

Dr Marek Jędryczka

Spolupracuje s týmem zabývajícím se výzkumem kmenových buněk. Izoloval kinetin s vlastnostmi, které neuvěřitelně prodlužují život rostlinných organismů.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení