O Nás

logo-colway

Uznávaná Značka s Diamantovým Brusem

Tento diamantový brus jsme získali dlouholetou usilovnou prací, učili jsme se, jaké jsou potřeby a požadavky uživatelů naší kosmetiky. Takový brus dodává spolehlivé značce lesk, který proniká vším, stejně jako molekuly našeho kolagenu pronikají vrstvou pokožky. A tak jsme také my vyvrátili jedno n nejpevnějších dogmat kosmetiky – o nepropustnosti kolagenu kůží. 

 

PŘÍRODNÍ KOLAGEN

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek –deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.    kolagen-naturalny-colway-o-nas 

  

ATELOKOLAGEN a KOLAGEN NATIVNÍ

   

 

Léta 2017/2018 – COLWAY udává nové trendy v oblasti anti-age kosmetiky. Darovali jsme našim uživatelům Atelokolagen – nejúčinnější produkt, který dokáže zastavit procesy stárnutí a nejúčinnější hydratační produkt, který spojuje tři druhy biologicky aktivního kolagenu – na molekulární úrovni – se zlatem, tekutým hedvábím a komplexem látek působícím proti stárnutí. Je to inovace, která naplňuje stále rostoucí očekávání spotřebitelů a ukazuje sílu zkušeností biotechnologů  - spolutvůrců naší značky.  Atelokolagen COLWAY je také mistrovským dílem, co se týče umění balení, v roce 2019 byl uznaný za jeden z nejpěkněji  balený kosmetický produkt na světě!

  2

   

 

Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagen z rybích kůží, je chráněná

patentem. č. 362811 na Patentovém úřadě Polské republiky.  

Každá firma, která vyrábí tropokolagen z rybích kůží ve formě trojité helisy, porušuje naše patentové právo!! 

 

 

 

PRODUKTY

Produkty, na které jsme stavili, se objevují jednou za půl století. Skoro všechny se opírají o středoevropské biotechnologie. Právě tady byl izolovaný z rybích kůží, v molekulární podobě takový kolagen, jehož peptidy jsou schopné překonat bariéru epidermis a zastavit procesy stárnutí kůže na dlouhé roky.

Skutečnost, že právě čtete tyto řádky, znamená, že k vám už taky dorazili zvěsti o magických elixírech – rybích kolagenech, na které se ještě někteří dívají s nedůvěrou, ale kterými jsou jiní již 16 let fascinování a vyhledávají je.. Slyšeli jste už o Přírodním kolagenu COLWAY Nativních kolagenach odolných na teploty ? Atelokolagenu ? O Elixíru dr. Słonia Collaceu ? Nebo o prvním šamponu na světě s diosminem, který skutečně zlepšuje hustotu vlasů? A o proslulých potravinových doplňcích? O LUNASINU, látce, která je z oblasti medical fiction, který nemá nikdo v Evropě?

 

    kolageny_cas

Je to již více než 16 let od prvních prezentací kolagenu a síť COLWAY prodala bez reklamy a propagace v médiích, se zanedbatelným podílem maloobchodních prodejen, více než dva milóny balení Přírodního kolagenu a kosmetiky s jeho obsahem, anti-age produktů prémiové kvality a snad už legendami opředených zdraví prospěšných doplňků stravy!

Stovky tisíců lidí si je koupili, desítky tisíc uživatelů si je pořizují pravidelně – mezi nimi možná i vaši známí. Děje se to právě díky doporučení uživatelů, bez mediální reklamy, kdy za každým názorem na kavalitu a účinnost těchto produktů stojí živý, reálný uživatel – tak vznikla rozpoznatelná značka s vynikajícími referencemi. 

 

COLWAY proslula tím, že pro členy své organizace hledá unikátní objevy, biotechnologie a látky jako:

 • Jediná na světě, patentovaná metoda získávání biologicky aktivního kolagenu:  Přírodní Kolagen, Atelokolagen, Nativní kolageny
 • První atelokolagen na světě, získaný z nativní formy kolagenu: Zlatý Atelokolagen  a Perlový Atelokolagen
 • První kontrolovaný rozpad trojité helisy kolagenu: Nativní kolageny: PURE, GOLD a DNA  
 • První veřejně dostupný produkt v Evropě obsahující LUNASIN – jedinečný protein vyskytující se v přírodě, který probouzí naděje lidstva v mnoha průlomových oblastech vědy, a který je zároveň první známou epigenetickou potravinou: LUNACOL
 • První kosmetický produkt na světě, reálně dostupný na trhu, který je náhradou živočišného kolagenu, inspirovaný veganskou filozofií a etikou: Kolagen Vege 
 • Jediná svého druhu, vyvinutá pro nás a chráněná patentem, forma diosminu, která dokáže prokrvit vlasové cibulky: Šampon zlepšující hustotu vlasů s Diosminem 
 • Jediné svého druhu (podána žádost o patent) chemisorbce spojující stříbro s kyslíkem:  Elixír dr. Słonia
 • Jediná svého druhu (podána žádost o patent) forma piperinu, která několikanásobně zlepšujue vstřebatelnost karotenoidů: AXANTA
 • Jediné známé aminokyseliny, které mají téměř 100% anabolicitu: Colvita
 • První v Evropě vyvynutý fibropblastový růstový faktor FGF-1 Elixír pro okolí očí
 • První firma , která vkládá do svých kremů práve DIAMANTY: KRÉM MODRÝ DIAMANT

 

 

Plejáda vědeckých hvězd a inovátorů COLWAY

about_left

 

V COLWAY s námi spolupracuje také opravdová galaxie vědeckých hvězd a inovátorů – vizionářů. Kvalitu našich produktů tvořili lidé, kteří jsou sami té nejvyšší kvality. Mezi nimi: 

 

andrzej-frydrychowski-colway   henryk-kujawa-colway   Dr-Jan-Czarnecki

Prof. Andrzej Frydrychowski

Autor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy.

 

Inž. Henryk Kujawa

Spoluautor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy.  

 

Dr Jan Czarnecki

Spoluautor patentované metody získávání biologicky aktivního kolagenu přímo z rybích kůží. Vynikající vědec s mnoha úspěchy

         
blazej-dolniak-colway   krzysztof-slon-colway   maria-chelminska-colway

Dr Błażej Dolniak

Vyvinul pro COLWAY první fibroblastový růstový faktor v Evropě a recepturu bezpečného okamžitého „vypínače“ váčků pod očima.  

 

Dr Krzysztof Słoń

Před mnoha lety vynalezl způsobu získávání 6-nitrostilbenu, díky kterému zrychlil dobytí vesmíru člověkem. Pro nás vyvinul metodu získávání diosminu zastavující vypadávání vlasů, a také  metodu  využití chemisorbční reakce kyslíku a stříbra v elixíru, který má unikátní antibakteriální vlastnosti.  

 

Dr Maria Chełmińska

Tvůrce biotechnologií využívajících přírodní atelokolagen a mnoha dalších avantgardních kosmeceutických receptur.

         
prof-krzysztof-warzocha   filip-porzucek-colway   jedryczka-colway

Prof. Krzysztof Warzocha

Světově proslulý vědec, hematolog, osvícenec a jeden z architektů dnešní tváře polské medicíny.

 

Dr Filip Porzucek

Vyvinul pro COLWAY vlastní metodu získávání lunasinu - senzačního peptidu, který nejen brzdí rozvoj rakoviny, ale má šanci změnit svět biologie, genetiky a medicíny.
 

Dr Marek Jędryczka

Spolupracuje s týmem zabývajícím se výzkumem kmenových buněk. Izoloval kinetin s vlastnostmi, které neuvěřitelně prodlužují život rostlinných organismů.