DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

SENZAČNÍ NOVINKA! Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti.  Absolutní biotechnologická inovace roku 2022 – je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem..

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
Značka: Colway
1 790 Kč –11 % 1 590 Kč
Kategorie: KOLAGEN
objem: 50 ml
Kolagen diamentoCOLWAY
Novinka Tip
1 790 Kč –11 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Vlastnosti diamantového kolagenu:

 • Absolutní biotechnologická inovace roku 2022
 • Vynikající vstřebatelnost do hlubších vrstev kůže
 • Chráněný patent a výhradní právo COLWAY na tuto technologii
 • Obsahuje transdermální peptidy IOC Transdermal Collagen Peptides® s částicemi menšími než 500 Da
 • Jedinečná kompozice 151 kolagenových peptidů
 • Dominantní složka s až 90% obsahem
 • Zbylých 10% tvoří nativní kolagen COLWAY s trojitou spirálou
DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence
DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

Hlavní složky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® – patentově chráněná složka vyrobená z nativního rybího kolagenu, jehož jednotlivé peptidy nepřekračují hmotnost 500 Da. Tyto peptidy se vyznačují výbornou transdermální vstřebatelností, dostanou se až do vrstvy kůže, kde se nacházejí fibroblasty a tyto buňky následně stimulují k produkci kolagenu, elastinu a  kyseliny hyaluronové. 

Kolagen ve formě trojité spirály (triple helix) – získaný z ryb; aktivuje tvorbu našeho kolagenu v kůži, stimuluje buňky odpovědné za jeho produkci (fibroblasty). Aplikovaný na pokožku přináší  liftingový efekt.  

Hyaluronát sodný – fyziologická forma kyseliny hyaluronové nacházející se v kůži. Vyznačuje se vynikající schopností vázat molekuly vody, tím zlepšuje hydrataci a celkový vzhled pleti.  

DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

Účinky

 •     Cíleně se zaměřuje na příčinu stárnutí kůže.
 •     Komplexně stimuluje regeneraci, revitalizaci a omlazení pokožky.
 •     Zlepšuje dermální hydrataci a podporuje zadržování vody v epidermální vrstvě.
 • Zlepšuje vlastnosti pokožky, pleť je hladší, pružnější, pevnější a hustší. 
 •     Ihned po aplikaci poskytuje liftingový efekt.
 • Dlouhodobě omlazuje a pomáhá udržet mladistvý vzhled.
 • Snižuje viditelnost a hloubku vrásek.
 • Obnovuje zářivý vzhled pleti.
DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

Používání Diamantového kolagenu přináší dvojí účinek - v podobě okamžitě viditelného vypnutí pokožky a optimální hydrataci se současnou silnou stimulací fibroblastů k revitalizaci této tkáně. Pravidelné používání tohoto exkluzivního produktu se promítne do dlouhodobého zlepšení pleti - pokožka se stává hladší, hustší, pružnější a hydratovaná. Díky tomu získá zpět mladistvý, pěstěný a zářivý vzhled, po čem touží každá z nás!

Diamantový Kolagen COLWAY Peptidová Esence <500 Da

Diamantový kolagen –  je vrcholem mnohaletých snů o vytvoření dokonalého produktu, který naší pleti nabídne to, co nejvíce potřebuje – skutečný „elixír mládí“. 

Mnoho let jsme se na každém kroku potýkali s odporem kvůli určitému biochemickému dogmatu:

"Velikost molekuly kolagenu nedává této bílkovině žádnou šanci proniknout přes epidermální bariéru, takže NIKDY nebude aktivní složkou v kosmetice!"

- to nám bylo řečeno, ale my jsme byli hluboce přesvědčeni, že vše musí fungovat nějak jinak, protože jsme viděli účinky – doslova – na vlastní kůži. 

 

K velkolepému průlomu došlo teprve před rokem.

A PŘECE PRONIKÁ! Mohli jsme triumfálně prohlásit!

Jako první na světě jsme v COLWAY na podzim roku 2021 společně s firmou IOC, ukázali výsledky výzkumu v podobě 151 různých stabilizovaných mikro peptidů s hmotností < 500 Da! V inovativním biotechnologickém procesu byly odděleny z nativní formy kolagenu a jejich unikátní aminokyselinové složení bylo, pro každý zvlášť, popsáno akreditovanou výzkumnou jednotkou. 

Tento magický parametr –  < 500 Daltonů   – určuje horní hranici hmotnosti molekuly, která volně proniká hluboko do kůže.


BIOTECHNOLOGICKÁ INOVACE od IOC

 Transdermální aktivní kolagenové peptidy s molekulovou hmotností (<500 Da)

je zcela exkluzivní pro COLWAY!

DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

Pokročilá regenerace a hydratace pokožky

Diamantový kolagen je inovativní produkt obsahující 90 % esence přírodních transdermálních mikropeptidů. Tyto mikročástice pronikají do hlubokých vrstev pokožky a stimulují fibroblasty k produkci vlastního kolagenu. Tento revoluční produkt je obohacen o kyselinu hyaluronovou, která má silné hydratační vlastnosti v kosmetologii. Při pravidelném používání regeneruje pleť, zlepšuje její texturu a okamžitě zanechává hladkou, jemnou, hedvábnou a hydratovanou pokožku. Tento produkt zastavuje proces stárnutí pleti a dodává jí mladistvý vzhled.

Určení:

Dospělí, pro všechny typy pleti.

Zvláště se doporučuje pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, která vyžaduje komplexní stimulaci regeneračních procesů.

Použití: 

Aplikujte malé množství každé ráno i večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky.  

Doporučení:

Diamantový kolagen je ideální pro kolagenovou masáž - díky skvělé aplikaci a prokázané schopnosti proniknout hluboko do pokožky. 


INCI: 

Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 1.9.2023
fantasticky
5
A Avatar autora | 5.12.2022
doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.