DIAMANTOVÝ Kolagen - Peptidová Esence

SENZAČNÍ NOVINKA! Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti.  Absolutní biotechnologická inovace roku 2022 – je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem..

Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Značka: Colway
1 790 Kč
Kategorie: KOLAGEN
objem: 50 ml
Kolagen diamentoCOLWAY
Novinka Tip
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Kolagen diamantovy (1920×1020 px)

Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti.

 

VLASTNOSTI DIAMANTOVÉHO KOLAGENU

Diamantový kolagen je absolutní biotechnologickou inovací roku 2022 – je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem a COLWAY má výhradní právo využívat tento výjimečný objev.  

Diamantový Kolagen je pokladnicí transdermálních peptidů IOC Transdermal Collagen Peptides® s částicemi menšími než 500 Da (daltonů) a známého složení aminokyselin, které byly izolovány z nativních forem kolagenu. Pokud víme, je to zatím jediný produkt na světovém trhu, který obsahuje kompozici 151 kolagenových peptidů s nejmenšími částicemi ze všech sloučenin tohoto typu používaných v kosmetice.

Tyto peptidy jsou dominantní složkou v bílkovinné frakci Diamantového Kolagenu - tvoří až 90% jeho obsahu,

zbylých 10% představuje nám velmi dobře známý kolagen COLWAY v nativní formě s trojitou spirálou (triple helix).  

 

Hlavní složky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® – patentově chráněná složka vyrobená z nativního rybího kolagenu, jehož jednotlivé peptidy nepřekračují hmotnost 500 Da. Tyto peptidy se vyznačují výbornou transdermální vstřebatelností, dostanou se až do vrstvy kůže, kde se nacházejí fibroblasty a tyto buňky následně stimulují k produkci kolagenu, elastinu a  kyseliny hyaluronové. 

Kolagen ve formě trojité spirály (triple helix) – získaný z ryb; aktivuje tvorbu našeho kolagenu v kůži, stimuluje buňky odpovědné za jeho produkci (fibroblasty). Aplikovaný na pokožku přináší  liftingový efekt.  

Hyaluronát sodný – fyziologická forma kyseliny hyaluronové nacházející se v kůži. Vyznačuje se vynikající schopností vázat molekuly vody, tím zlepšuje hydrataci a celkový vzhled pleti.  

 kolagen diamentowy skład-2

Účinky

  • Cíleně se zaměřuje na příčinu stárnutí kůže.
  • Komplexně stimuluje regeneraci, revitalizaci a omlazení pokožky.
  • Zlepšuje dermální hydrataci a podporuje zadržování vody v epidermální vrstvě.
  • Zlepšuje vlastnosti pokožky, pleť je hladší, pružnější, pevnější a hustší. 
  • Ihned po aplikaci poskytuje liftingový efekt.
  • Dlouhodobě omlazuje a pomáhá udržet mladistvý vzhled.
  • Snižuje viditelnost a hloubku vrásek.
  • Obnovuje zářivý vzhled pleti.


 

Používání Diamantového kolagenu přináší dvojí účinek - v podobě okamžitě viditelného vypnutí pokožky a optimální hydrataci se současnou silnou stimulací fibroblastů k revitalizaci této tkáně. Pravidelné používání tohoto exkluzivního produktu se promítne do dlouhodobého zlepšení pleti - pokožka se stává hladší, hustší, pružnější a hydratovaná. Díky tomu získá zpět mladistvý, pěstěný a zářivý vzhled, po čem touží každá z nás!

 

kolagen diamantový 1200x1200

 

 

Diamantový Kolagen COLWAY Peptidová Esence <500 Da

Diamantový kolagen  je vrcholem mnohaletých snů o vytvoření dokonalého produktu, který naší pleti nabídne to, co nejvíce potřebuje – skutečný „elixír mládí“. 

Mnoho let jsme se na každém kroku potýkali s odporem kvůli určitému biochemickému dogmatu:

"Velikost molekuly kolagenu nedává této bílkovině žádnou šanci proniknout přes epidermální bariéru, takže NIKDY nebude aktivní složkou v kosmetice!"

- to nám bylo řečeno, ale my jsme byli hluboce přesvědčeni, že vše musí fungovat nějak jinak, protože jsme viděli účinky – doslova – na vlastní kůži. 

 

K velkolepému průlomu došlo teprve před rokem.

A PŘECE PRONIKÁ! Mohli jsme triumfálně prohlásit!

 

Jako první na světě jsme v COLWAY na podzim roku 2021 společně s firmou IOC, ukázali výsledky výzkumu v podobě 151 různých stabilizovaných mikro peptidů s hmotností < 500 Da! V inovativním biotechnologickém procesu byly odděleny z nativní formy kolagenu a jejich unikátní aminokyselinové složení bylo, pro každý zvlášť, popsáno akreditovanou výzkumnou jednotkou. 

Tento magický parametr –  < 500 Daltonů   – určuje horní hranici hmotnosti molekuly, která volně proniká hluboko do kůže.

 

BIOTECHNOLOGICKÁ INOVACE od IOC

 Transdermální aktivní kolagenové peptidy s molekulovou hmotností (<500 Da)

je zcela exkluzivní pro COLWAY!

IOC

 

Diamantový kolagen  je první produkt na světě, jehož složení tvoří z 90 % esence takto inovativních transdermálních mikropeptidů přírodního původu. Tyto biologicky aktivní mikročástice se snadno dostanou do hlubokých vrstev pokožky a stimulují fibroblasty k produkci vlastního tělesného kolagenu!

Navíc byl obohacen o kyselinu hyaluronovou – vysoce ceněnou v kosmetologii pro své silné hydratační vlastnosti.

Představujeme vám produkt, který je naprosto revoluční a zároveň senzační, který ještě účinněji než dříve bojuje s příčinami procesu stárnutí pleti a komplexně ji regeneruje. Příjemná aplikace, velmi rychlé vstřebávání a první účinek je cítit okamžitě - pokožka se okamžitě stává extrémně hladkou, jemnou, hedvábnou a velmi hydratovanou. Systematické používání neustále stimuluje tvorbu systémového kolagenu, který dodává pleti krásný, mladistvý vzhled – jednoduše: zastavuje čas...

Z praktického hlediska je také důležité, že se jedná o tepelně stabilní výrobek a nevyžaduje zvláštní podmínky pro přepravu a skladování.

 

 

Určení:

Dospělí, pro všechny typy pleti.

Zvláště se doporučuje pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, která vyžaduje komplexní stimulaci regeneračních procesů.

 

Použití: 

Aplikujte malé množství každé ráno i večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky.  

 

Doporučení:

Diamantový kolagen je ideální pro kolagenovou masáž - díky skvělé aplikaci a prokázané schopnosti proniknout hluboko do pokožky. 

 

INCI: Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 5.12.2022
doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.