Podmínky ochrany osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., ul. Špálova 145/20, Ostrava - Přívoz, 702 00. IČO 01509268, e-mail: colway@colway.cz

Vážení zákazníci od 25. 5. 2018 platí nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů, obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679. V souvislosti s tím je nezbytné, aby každý zákazník e-shopu souhlasil se zpracováním osobních údajů provozovatelem e-shopu za účelem vyřízení objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Kupující má také  právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti kupujícího doručené prodávajícímu odstranit z databáze.

Prodejce a provozovatel internetového obchodu uchovává informace o kupujících v souladu s platnými obecně závaznými právními předpisy České republiky Osobní údaje kupujících jsou zabezpečeny proti zneužití a použity pouze pro realizaci objednávek, služeb a účetních operací. Tyto údaje prodejce v žádném případě nepředává žádné třetí osobě, s výjimkou případné zákonné povinnosti o účetnictví, či zákonného sdělení jiné informace, a dále s výjimkou přepravců pověřených prodávajícím dodáním zboží; těm jsou sdělovány pouze údaje, které jsou nezbytné pro doručení zboží. 

Pokud budete chtít využít práva o odstranění osobních údajů z databáze, zašlete písemný nesouhlas a tyto údaje budou odstraněny v nezbytně nutném rozsahu. S odsouhlasením obchodních podmínek zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov.

COLWAY ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., ul. Špálova 145/20, Ostrava - Přívoz, 702 00. IČO 01509268


Vážení zákazníci od 25. 5. 2018 platí nové nariadenie Európskej únie o nakladaní s osobnými údajmi všeobecne známe pod skratkou GDPR. v zmysle zákona č. 101/2000 Zz o ochrane osobných údajov, všeobecného nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679. V súvislosti s tým je nevyhnutné, aby každý zákazník e-shopu súhlasil so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom e-shopu za účelom vybavenia objednávky, dotazu či iné služby poskytované na týchto webových stránkach. Kupujúci má tiež právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom. Súhlas je poskytovaný na dobu do jeho odvolania. Osobné údaje je možné na základe písomnej žiadosti kupujúceho doručenej predávajúcemu odstrániť z databázy.

Predajca a prevádzkovateľ internetového obchodu uchováva informácie o kupujúcich v súlade s platnými všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky Osobné údaje kupujúcich sú zabezpečené proti zneužitiu a použité iba pre realizáciu objednávok, služieb a účtovných operácií. Tieto údaje predajcu v žiadnom prípade neposkytuje žiadnej tretej osobe, s výnimkou prípadnej zákonnej povinnosti o účtovníctve, či zákonného oznámení iné informácie, a ďalej s výnimkou prepravcov poverených predávajúcim dodaním tovaru; tým sa oznamujú iba údaje, ktoré sú nevyhnutné pre doručenie tovaru.

Ak budete chcieť využiť práva o odstránenie osobných údajov z databázy, pošlite písomný nesúhlas a tieto údaje budú odstránené v nevyhnutne potrebnom rozsahu. S odsúhlasením obchodných podmienok zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení