Hydratační Balzám na Tělo

Kolagenové peptidy a komplex mořských řas umožňují hlubokou hydrataci citlivé a vysušené pleti. Oleje z avokáda, sladkých mandlí a oliv pleť vyživu...

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
809 Kč
Kategorie: Tělo
objem: 200 ml
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

POPIS VÝROBKU

Kolagenové peptidy a komplex mořských řas umožňují hlubokou hydrataci citlivé a vysušené pleti. Oleje z avokáda, sladkých mandlí a oliv pleť vyživují a obnovují. Jednou z nejcennějších výživných složek je však kolostrum, které výrazně zpevňuje a zesiluje kůži. Superoxid dismutáza (SOD), exkluzivní složka kosmetických přípravků, pak zajišťuje silnou antioxidační ochranu. Hydratační balzám COLWAY tak skýtá komfort pro vaši pokožku po celý den. 

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Superoxid dismutáza (SOD)
je exkluzívní složkou kosmetických přípravků. Je to prvořadý enzym obrany našeho organismu, ale i jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Chrání náš organismus před aktivní oxidací a předčasným stárnutím tkání. Přirozeně zmírňuje následky stárnutí a zpomaluje procesy vzniku vrásek.

Kolostrum – „superregenerační prostředek“
obsahuje koncentrovanou dávku činitelů podporujících odolnost a růst kůže, cytokin, EGF – epidermální růstový faktor, který má stimulující a regenerační vliv na pokožku. Působí na syntézu kolagenu a regeneraci pleti, ale vykazuje rovněž účinky antiseptické, antibakteriální, protivirové a protiplísňové.

Mořské řasy (Polyplant marine)
udržují optimální úroveň povrchové hydratace pleti, dodávají látky nezbytné pro navrácení vyváženého množství vody a vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu.

Olej ze sladkých mandlí
zajišťuje pružnost a pevnost, avšak zpomaluje také procesy stárnutí pokožky, podporuje buněčnou regeneraci a prokrvení pleti.

Olej z avokáda
napomáhá vyhlazování vrásek, promašťuje a odstraňuje hrubost pleti, má zjemňující účinky na podrážděnou pokožku, vyhlazuje a napíná pleť.

Vitamin E
je silným antioxidantem, který brzdí procesy stárnutí pleti, regeneruje lipidové vrstvy pokožky a přispívá ke zvýšení její ochrany před škodlivými vnějšími vlivy.

ZPŮSOB POUŽITÍ 

Přípravek aplikujte na celé tělo se zvláštním ohledem na nejsušší části. Užívejte dvakrát denně každý den.

Objem: 200 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.