Micelární voda / Micellar Cleansing Water

 Tento praktický kosmetický prostředek odstraňuje nečistoty a make-up a využívá při tom pozitivních účinků micel.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
499 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem : 250 ml
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

POPIS VÝROBKU

Každodenní a účinné čištění obličeje je zcela zásadním krokem, má-li pleť vypadat krásně. Tento praktický kosmetický prostředek odstraňuje nečistoty a make-up a využívá při tom pozitivních účinků micel. Nepoškozuje hydrolipidovou vrstvu pokožky, díky čemuž jej dobře snáší i citlivá pleť. Kyselina hyaluronová přispívá ke zlepšení hydratace, pružnosti a zpevnění pleti. Posílení ochranného ekosystému pleti umožňují xylitol a laktikol, mající rovněž antibakteriální účinky. Použijete-li naši micelární vodu, získá vaše pokožka svou někdejší svěžest a bude výborně připravena pro další péči.

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Kyselina hyaluronová
se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, a sice v kůži a jejích hlubších vrstvách. V našich kosmetických přípravcích napomáhá tato látka zejména zlepšení hydratace, zpevnění a zpružnění pleti. Mimo to působí antisepticky, chrání před škodlivými volnými radikály, UV zářením a urychluje syntézu kolagenu.

Xylitol a laktikol
regenerují a udržují rovnováhu ekosystému pleti, podporujíce při tom množení se bakterií pro pleť blahodárných a likvidují bakterie škodlivé. Sestava těchto dvou složek pomáhá odstraňovat kožní problémy při narušení mikrobiologické rovnováhy.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Naneste micelární vodou na bavlněný tampon a odstraňte z pleti nečistoty. Opakujte tak dlouho, dokud nebude tampon bez nečistot.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.