Balík 10 Testerů - Nativní Kolagen PURE - sáčky

Nová forma rybích kolagenů odolných na teplotu s pH kolem 5,5 ideální pro naši pokožku.Zcela přírodní kosmetikum o téměř ideální biologické čistotě. Obsahuje ve svém složení 95% kolagenové sušiny. Zklidňuje pokožku podrážděnou intenzivními kosmetickými procedurami. Pleť se okamžitě po aplikaci stává hladkou, napnutou a pružnou. Pravidelné užívání zpomaluje vznik nových vrásek po mnoho let. 

10 x 1,1 ml

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
250 Kč –24 % 190 Kč 19 Kč / 1 ks
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem: 10 x 1,1 ml
0160fbe8 29ae 48b1 9b96 c78493047fbd
250 Kč –24 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

TESTER

 

Hledáte přírodní produkty, které rozevějí myšlenky o omlazujících chirurgických zákrocích?

Záleží vám na zlepšení kondice vaší kůže – největšího tělesného orgánu?

 

 

Nativní Kolagen uvádí novou řadu kolagenů Colway nové generace !

kolagen_PURE

Je určen osobám, které očekávají, že výrobky pro péči o pleť mají specifické vlastnosti a účinně oddalují  vznik nových vrásek. Doporučuje se pro péči o obličej, krk a dekolt, osvědčuje se rovněž při péči o celé tělo, zejména pak v případě popálenin a drobných kožních defektů. Zklidňuje pokožku podrážděnou intenzivními kosmetickými procedurami. Pleť se okamžitě po aplikaci stává hladkou, napnutou a pružnou. Pravidelné užívání zpomaluje vznik nových vrásek po mnoho let. Trvalý účinek revitalizace a snížení cévních defektů je pozorovat po asi 110 dnech pravidelného užívání. To je doba, kterou náš organizmus potřebuje k fyziologické výměně struktury kolagenu v kůži.

Nativní Kolagen představuje hydrát obsahující ve svém složení 95% kolagenové sušiny, získávané z rybích kůží. Zcela přírodní kosmetikum o téměř ideální biologické čistotě. Byl záměrně vyčištěn od lipidových zbytků a melaninu. V populárních krémech, obsahujících ve svém složení kolagen, se jej nachází v průměru kolem 2-3%. Nativní Kolagen nebojuje pouze s následky, jako většina kosmetiky typu anti-age, ale útočí na příčinu stárnutí pokožky – doplňuje nedostatek kolagenu.

Nativní Kolagen tvoří řada kolagenových šroubovic, na které se navázaly molekuly vody. Při kontaktu s lidskou pokožkou se rozpadají na peptidy, které pak mohou vnikat do hlubších vrstev pokožky a velmi efektivně ji zvlhčovat. Nejmenší zbytky tohoto rozpadu dokáží proniknout i pod základní vrstvu pokožky.

 

Produkt o výjimečně jednoduchém chemickém složení INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid -  unikátní dokonce i u přírodní dermokosmetiky.

Nativní Kolagen jsme uzavřeli do krásné moderní lahvičky airless v podobě transdermálního gelu, tedy vstřebávajícího se přes pokožku. První hydrát rybího kolagenu, který je tepelně odolný!  Vzhledem k jeho odolnosti na teplotní výkyvy je snadná jeho distribuce i transport do nejvzdálenějších zákoutí naší planety. Dokonce při proměnlivých podmínkách skladování neztrácí své blahodárné vlastnosti. Při jeho pravidelném používání můžete dbát o celé své tělo a zajistíte tak postupné zvlhčení, vyživení i zpevnění pokožky. Dokonce ani změna jeho skupenství na téměř vodnaté nijak nezmenší hodnotu tohoto produktu. Zachovává si dynamickou gelovou podobu, což znamená, že může mít variabilní hustotu v závislosti na teplotě. Díky dobré přilnavosti se příjemně a snadno aplikuje. Po nanesení se rychle uvolňuje osobitá vůně gelu, který vzhledem k jeho přírodnímu charakteru neobsahuje žádná umělá aromata ani neutralizátory zápachu. Díky využití iontové výměny mají naše nové termicky odolné kolageny pH důkladně přiblížené k pH lidské pokožky – tedy 5,5. Věříme, že se snadnost skladování a plná síla jeho biologické aktivity přičiní o další tržní úspěch tohoto skvělého biotechnologického objevu i o spokojenost jeho spotřebitelů.

 

 nealergický ● nedráždí pokožku   ● bez umělých barviv a aromat 

 

Pravidelné používání Nativního Kolagenu zajišťuje:

● zlepšení zvlhčení a zpevnění pokožky 
● povzbuzení tvorby fibroblastů, a tím také vyhlazení vrásek a přibrždění procesů stárnutí
● pružnost a měkkost svrchní vrstvy pokožky – epidermis
● viditelné zlepšení hustoty a pevnosti pokožky, včetně ovadající na stehnech, prsou a hyždích
● rozsvětlení a vyhlazení jizev a strií
● účinnou pomoc při léčbě cellulitidy
● regenerace vlasů i nehtů

 

PODROBNÝ POPIS

3

Nativní Kolageny jsou to produkty nové generace v rodině biochemických vynálezů extrakce kolagenu bezprostředně z rybích kůží,   na molekulární úrovni jeho rozvoje. Je to revoluce v kosmetologii, která nikdy dříve neznala biologicky aktivní formy kolagenu. Přírodních peptidů, tvořících kolagenové šroubovice, jaké doposud fungovaly v nativní podobě výhradně v živých organismech. Naše molekulární kolageny byly dříve senzací pouze ve střední Evropě, protože podléhaly denaturaci již při teplotě 28°C.

Nativní Kolagen Pure je prvním z nové formy  rybích kolagenů odolným na teplotu a vlastnícím pH kolem 5,5 – ideální pro naši pokožku. Hydráty rybího kolagenu, celosvětově vyhlášené jako nejpřírodnější kosmetika anti-age o nejjednodušším možném složení INCI. Již několik let dosahují velké kariéry a získávají si útokem nejnáročnější klientelu v celé Evropě.

Výrobek je směrován na ženy s velmi vysokými nároky na kosmetiku pečující o pokožku a účinně opožďující procesy vzniku nových vrásek. Je určen k péči o pokožku tváře, šíje a dekoltu, ovšem lze jej používat na celé tělo, zejména na následky popálenin či drobných nedostatků pokožky. První z příčin stárnutí pokožky a vznikání vrásek je s věkem postupující řídnutí tělesného kolagenu. Proto tento přípravek nebojuje jen s následky, jak tomu běžně bývá v kosmetice na celém světě, ale útočí přímo na příčinu. Je to kolagen v nejčistší formě. Jeho peptidy povzbuzují fibroblasty – tvůrčí základny tělesného kolagenu  - ke zvýšenému množení a zvýšené aktivity.

Nativní Kolagen Pure ihned po aplikaci vyhlazuje, napíná a činí pokožku pružnější. Při pravidelném použití zajišťuje opoždění vzniku nových vrásek o mnoho let.

 

Skladování:

Hydráty rybího kolagenu nové generace mají hustotu závislou na teplotě skladování. Doporučuje se je skladovat na stinném  místě  vzdáleném od tepelných zdrojů. V případě přechodu přírodního kolagenového gelu do polotekuté podoby je doporučováno jeho schlazeni na teplotu kolem 20°C. Po schlazeni proces návratu k původní hustotě trvá několik hodin. Je to přirozená vlastnost biologicky aktivního produktu, u něhož dochází k procesům denaturace a renaturace bílkovin. Jeho hustota i lepivost v rozdílných teplotách je pouze subjektivní formou pro hodnocení této látky. Nemá to nic společného s jeho biologickou aktivitou , která je vždy stejná. Nativní Kolagen nelze uchovávat v teplotách pod bodem mrazu, protože mohou způsobit objemové změny látky a lahvička následně může prasknout.

Optimální teplotní rozmezí pro skladování i vstřebatelnost výrobku činí 15-30°C. Nejlepších, přímo fantastických efektů, dosáhnete aplikací Nativního Kolagenu bezprostředně po peelingu. Použití kolagenu je doporučováno zejména při péči o pokožku tváře, šíje a dekoltu, systematicky 2x denně, tedy ráno a večer. Na podrážděnou či popálenou pokožku aplikujeme tolik kolagenu, kolik se vstřebává. První účinek produktu lze významně pocítit již po několika minutách.  

 

Efektivita a vlastosti:

Nativní kolagen Pure se do pokožky vstřebává, přičemž obnovuje její bílkovinnou strukturu. Používání může vyvolávat efekt tzv. „stažení“ pokožky, který lze snadno zjemnit pomocí použití krému pro každodenní péči, ovšem ne dříve než 10 minut po aplikaci přípravku. Pravidelné a systematické používání přípravku zpevňuje pokožku, zrychluje syntézu tělesného kolagenu ve fibroblastech, tedy v jeho produkčních buňkách. Hojivé efekty na popáleniny či místa po ukousnutí hmyzem následují velmi rychle. Na trvalejší revitalizující efekt a redukci změn na cévním ústrojí je třeba počkat do cca 110 dne systematického používání.

Organismu je třeba pro plnou výměnu kolagenové struktury v pokožce ponechat dostatek času. Tento proces nelze nijak urychlit, ani častějším používáním, ani aplikací většího množství gelu. Působení Nativního Kolagenu na jizvy, strie a jiné kožní neduhy si vyžádá trpělivost, ovšem také se žádoucím efektem. Nativní kolagen staré jizvy nelikviduje, ale výrazně je zjemní a pigmentově sjednotí.

 

Unikátní způsob produkce:

Naše kolagenové hydráty jsou extrahovány metodou, která se nikde jinde ve světě nepoužívá. Bezprostředně z rybích kůží v molekulární etapě rozvoje této bílkoviny. Evolučně je to pouze kolagen třetího řádu, i když ve světě kosmetologie je znám pouze v podobě hydrolyzátů vláken či fibrilů hovězího kolagenu, velkomolekulární bílkovinu, neschopnou překonávat ochrannou bariéru svrchní vrstvy pokožky.

Tento produkt představuje fenomén rovněž proto, že i přes dlouhá léta, již od opuštění organismu rybího dárce zachovává i ve skleněných lahvičkách svoji strukturu kolagenové šroubovice – tedy podobu nativního proteinu – „živého“.

 

V  kolagenech nové generace byla trojitá šroubovice poddána kontrolované disimilaci na jednotlivé spirály, což nám ve fyzickém procesu umožnilo získat kolagenový gel odolný na teplotní despiralizaci.Při zachování své nativní podoby zůstal kolagen biologický aktivní. Umožňuje postupně a neinvazně zásobovat pokožku bílkovinou mládí, bez potřeby jeho implantace.

 

Tento přípravek si zanechává přirozenou barvu a vůni, které jsou pro organické produkty charakteristické. Některé série Nativního Kolagenu mohou mít rozdílnou barvu i lepivost, což je rovněž u přírodních produktů běžné.

Hydrát rybího kolagenu získávaný touto technologií představuje celosvětově jedinečný přírodní bílkovinný gel, který si svoji konzistenci nezískal díky zahuštění (např. karbomerem). Není ani hydrolyzátem, tedy formou želatiny.  Je to evolučně přirozená podoba této látky – molekuly kolagenu vážící vodu, stejně jako v přírodním prostředí. Proto se tento Kolagen nazývá Nativní.

Vyzkoušejte také další produkty Colway. Jsou to nadstandardní výrobky, založené na jedinečných biochemických a biotechnologických vynálezech. Všechny a bez výjimek slouží k prodloužení našeho života a mládí. 

 

 

VIDEO NATIVNÍ KOLAGENY (české titulky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.