Sada Colvita 120 kapslí a 2x Vitamín C-olway

2-měsíční omlazující kůra, peče o pokožku zevnitř, peče o pojivovou tkáň, cévy, klouby, prevence proti civilizačním onemocnění. Sada obsahuje 1 balení Colvita 120 kapslí a 2 balení Vitamín C-olway

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
Značka: Colway
4 670 Kč –12 % 4 090 Kč
Kategorie: Akční sady
obsah: 120 kapslí + 2x 100 kapsli
Sada Colvita 120 kapslí a 2x Vitamín C-olway
Akce Tip
4 670 Kč –12 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

2-měsíční omlazující kůra, peče o pokožku zevnitř, peče o pojivovou tkáň, cévy, klouby, prevence proti civilizačním onemocnění.

Obsahuje doplňky stravy:

Hodnota sady 4 570 Kč

(v akci je to o 570 Kč c cenach MOC levněji než nákup všech výrobků jednotlivě  )

 

 

 

Vitamín C-olway

 

intro-vitamin-c

 

Vitamín C je nejdůležitějším mezi vitamíny, které přijímáme ve výživě, i kdyby to mělo mít význam jen pro jeho roli při procesu vzniku tělesného kolagenu - bílkoviny mládí a hlavní složky pojivové tkáně. Člověk je jedním z nemnoha savců naší planety, jehož organismus v játrech vitamín C nevytváří. Extrémním příkladem katastrofálních následků jeho nedostatku jsou kurděje. Nemoc, která se projevovala zastavením procesů tvorby kolagenu. Ani dnes nemíváme možnost vždy zcela účinně dbát o pravidelný přísun vitamínu C do organismu. Navíc mnohé nepříznivé civilizační vlivy nás stále častěji řadí mezi osoby se zvýšenou spotřebou této látky.

Kyselina askorbová, která bývá nejčastěji vyráběna syntézou z kukuřičné dextrózy, často představuje jedinou či hlavní složku drtivé většiny všech výrobků distribuovaných ve světě jako vitamín C. Je však v lidském organismu jen velmi slabě vstřebáván a jeho systematická konzumace či jen ve vysokých dávkách může v organismu způsobovat i pro zdraví nežádoucí vedlejší účinky. Bioorganický vitamín C je zcela přírodní levotočivou formou a vstřebává se stejně jako vitamíny získávané z potravin. Stejný je přece i jeho původ.

 

Vitamín C-olway

  • zásobuje organismus přírodním vitamínem C
  • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kůže, kostí, chrupavek, dásní, zubů a nervové soustavy
  • přispívá k normální funkci imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normálnímu energetickému metabolismu. 

 

Obsahuje:

Mletá zrníčka naklíčené pohanky ( fagopyrum esculentum moench )

Pohanka je rostlinou, která je již tisíce let používaná ve východní medicíně proti vysokému krevnímu tlaku, slabému oběhu krve, alergii, křečovým žilám, omrzlinám, dysfunkci kapilárních cév a mnoha jiným zdravotním problémům, jako jsou např. projevy předčasného stárnutí organismu. Představuje bohatý zdroj bioflavonoidů, enzymů a jiných látek, které byly uznány za zdraví prospěšné. Ze zrníček pohanky se získává rutin, kvercetin, hesperidin, hyperozid, angiotensin a inhibitory lipázy. Obsahují vitamíny B1, B2, P a PP. A rovněž bílkoviny (12-15 %) a osm cenných aminokyselin, jako např. lyzin (5-7 %), lecitin, koenzym Q10, lipidy, minerály (železo, fosfor a měď, nikl, kobalt, bor, zinek, vápník, hořčík, mangan, selen a jód), organické kyseliny: galusová, kávová, chlorogenová a protokatechová. Z klíčící pohanky se extrahuje levotočivá forma vitamínu C o největší vstřebatelnosti (v organismu člověka). Ve zralých zrníčkách pohanky se již vitamín C prakticky nevyskytuje. Rostlinka hospodaří se svojí vitální biologickou silou v etapě klíčení. Extrakt z naklíčených zrníček může obsahovat až 26 % nejlépe vstřebatelné levotočivé formy vitamínu C. Lyofilizáty a extrakty zelené pohanky jsou velmi hodnotným komponentem výživových doplňků, protože její klíčky obsahují velké množství flavonoidů (46 000 ppm). Světový seznam suplementů diety, mezi které bude zařazen, je již celkem imponující a stále se rozšiřuje. Fagopyrum esculentum moench extract je v sektoru výživových doplňků velmi pokrokovým komponentem, který "rozjíždí ohromnou kariéru".

Mleté plody hořkého pomeranče ( citrus aurantium L. )

Hořký pomeranč nepatří mezi jedlé druhy ovoce. Představuje však výborný zdroj levotočivé formy vitamínu C, jehož množství může představovat v standardním výtažku až 42 %. Hořké pomeranče jsou však na rozdíl od těch běžných mnohem bohatší nejen o vitamín C, ale také o polyfenoly, antokyany a jiné silné antioxidanty. Např. bioflavonoidy - hesperidin a narirutin, thiamin, rostlinné kyseliny jako: kyselina listová, hydroxyskořicová, kávová, kumarová, sinapová, ferulová, a k tomu: beta-karoten, provitamíny, vitamíny B1, B2, B6, z minerálů např. vápník, fosfor, železo, hořčík, sodík, selen a draslík. 

Seznam farmaceutických a suplementačních výrobků, které ve svém složení obsahují vitamíny a další aktivní látky pocházející z citrusu aurantium L., čítá několik stovek pozic. Nacházejí se na něm i celosvětově nejlépe prodávané doplňky.

Při tvorbě výživového doplňku C-olway jsme hledali výhradně mezi rostlinnými zdroji tohoto vitamínu, kde se vyskytoval ve formě nejlépe biologicky dostupné pro lidský organismus. Naklíčená pohanka ani hořký pomeranč sice nejsou množstevními rekordmany s ohledem na procentní podíl vitamínu C v surovině, jako jsou například acerola (barbadoská třešeň) nebo šípek. Přesto však vitamíny, které se vyskytují v citrus aurantium l. a ve fagopyrum esculentum, jsou charakteristické nejlepší biologickou dostupností, tzn. úrovní, jakou se tento vitamín uvolňuje v trávicím traktu z původních chemických vazeb dárcovské rostliny a jak se následně vstřebává a je rozváděn do orgánových tkání. Vitamín C v klíčkách pohanky a plodu hořkého pomeranče je však charakterizován ještě něčím daleko důležitějším. Je to jeho velmi vysoká biologická aktivita - úroveň, jakou je vitamín vstřebáván z výživy, jak splní svoji funkci v organismu a jak předchází následkům případného nedostatku této látky v těle.

 

C-olway je produktem bez kompromisů.

Obsahuje prostě dva rostlinné výtažky a nezbytné množství protihrudkující látky (rovněž přírodního původu), bez které by nebylo možné je uzavřít v tobolkách. Zrezignovali jsme z přídavku minerálních askorbanů a jakýchkoli jiných dalších forem vitamínu C. Dokonce ani komplexy bioflavonoidů, protože takové vazby, i když mezi tvůrci vitamínů bývají často používány, se v přírodě nevyskytují. Zelená pohanka a citrusy obsahují dostatečné množství flavonoidů v přirozených vazbách s vitamínem C.

Rezignovali jsme i na levnější formy přípravku v tabletách, protože by pak bylo nutné dodat také látky, které se v přírodě vedle vitamínu C běžně nevyskytují. Extrakty z rostlin obsahujících vitamín C, dokonce i těch, které charakterizuje jeho vysoký procentní podíl, musí mít také velký objem, aby bylo možno efektivně získat vysokou dávku čistého vitamínu. Proto si také výrobci vypomáhají s kyselinou askorbovou, která je také komponentem velmi levným. Náš výběr padl na extrakt z pohanky a z hořkého pomeranče také proto, že obsahují poměrně mnoho vitamínu C (až 26 % a 40 %). Jinak řečeno, patří mezi rekordmany ve vydatnosti z efektivního výtažku. Dovolilo nám to složit tobolku obsahující výhradně přírodní vitamín, bioorganický s relativně vysokou dávkou samotného čistého vitamínu. Výrobek je v tomto ohledu v evropském měřítku unikátní. No a konečně - naklíčená pohanka a hořký pomeranč také proto, že jsou to vhodné komponenty pro synergické působení přírodního vitamínu s mnoha dalšími látkami prospěšnými lidskému zdraví. Proto, že jsou již dlouho masově konzumovány v asijských zemích za účelem suplementace přírodním vitamínem C. Zejména v rozvinutých asijských zemích, kde je celosvětově nejvyšší úroveň společenského povědomí o nutnosti doplňování výživy o doplňky pro zdraví. V současnosti se tam utvářejí také trendy sektoru wellness, a proto i v souvislosti s tím: co si již v té části světa spotřební trh získalo, je avantgardní a jednoduše velmi dobré. Teprve po mnoha letech si asijské vynálezy získávají své příznivce v USA a ještě později pak v Evropě.

Vážení, tímto k vašim rukám klademe dle názoru mnoha autorit v současné době nejlepší vitamín C v Evropě.

 

Přípravek ve svém složení neobsahuje:

syntetické formy kyseliny askorbové, minerální askorbany, citronany, potravinářské konzervanty, barviva, aromatizující látky, cukry, soli, škrob, kvasnice, pšenici, gluten, sóju, zelený pepř, komplexy izolovaných bioflavonoidů, glycerín, karamel, celulózu, sorbitol, přídavky zahuštěné pomerančové šťávy, sacharín, cukralózu, fruktózu, guarovou či celulózovou gumu, oxid křemičitý, karboxymetylové sloučeniny, dextrózu ani žádné suroviny pocházející z geneticky modifikovaných rostlin.

 

Složení: 

Výtažek z naklíčených zrníček pohanky obecné (Fagopyrum esculentum Moench), výtažek z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium L.), pomocné látky: rybí želatina (obal tobolky) .

1 kapsle obsahuje 200 mg vitamínu C, což představuje 250 % DDD (doporučované denní dávky)

1 kapsle v 670 mg hmotnosti obsahuje:

  • Mletá zrníčka naklíčené pohanky (fagopyrum esculentum moench) - 200 mg.
  • Mleté plody hořkého pomeranče (citrus aurantium L.) - 375 mg.

 

Způsob užívání:

jako výživový doplněk - doporučujeme užívat 1 tobolku denně, v době, kdy nebudete konzumovat pokrm obsahující ovoce, zeleninu či jiné zdroje přírodního vitamínu C. Doporučujeme rovněž rozdělit dávku obsaženou v jedné tobolce a rozsypat ji v průběhu dne do konzumovaných jídel. Nepřekračujte doporučovanou dávku v průběhu dne. Zvýšení denní dávky užívaného suplementu konzultujte s lékařem. Přípravek nelze používat jako náhradu pestré výživy.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, v suchém místě, mimo dosah dětí, uzavřené v originálním balení.

Kontraindikace: Přecitlivělost na kteroukoli ze složek .

 

 

COLVITA - Kolagenové Kapsle Mládí - Regenerace Kloubů, Svalů, Kůže, Cev

colvita-kolagen-v-kapsli

Skutečná kapsle mládí - přírodní péče o krásu zevnitř doplněním stravy o složky nezbytné pro stav pokožky a pojivové tkáně.

Colvita - jeden z produktů, které vybudovaly značku COLWAY. Je u nás distribuována od roku 2006. Nikdy nebyl reklamován. Její legendu vytvořili spotřebitelé.

Tento doplněk stravy byl vytvořen za účelem zajištění lepšího vzhledu pokožky a maximalizace její hustoty. Lyofilizovaný rybí kolagen obsažený ve výrobku, začleněný do přirozených metabolických procesů, podporuje reprodukci kolagenu lidského těla. Tato bílkovina tvoří až 30 % celkové hmotnosti bílkovin v lidském těle a hraje mnoho rolí. Je totiž nezbytným prvkem při udržování neustálé obnovy tělesných buněk a dobrého stavu prostoru mimo ně (tzv. mezibuněčné matrix). Je také složkou, která mimo jiné zajišťuje pevnost a hustotu pokožky a podporuje její správné napětí a hydrataci. Přídavek řas a nejsilnějšího vitamínového lapače volných radikálů, vitamínu E, skvěle posiluje biopotenciál Colvity s antioxidačními vlastnostmi.

Celosvětově unikátní komplex lyofilizátu čistého tropokolagenu získávaného z rybích kůží s výtažkem z mořských řas a přírodní formy vitamínu E (D-a-tokoferyl-acetát).

Colvita je založena na velkolepém vynálezu biotechnologie, kterým byla extrakce čistého přírodního kolagenu z rybích kůží do podoby hydrátu se zachováním trojspirální bílkovinné šroubovice, která je přirozená pro živé organismy. Inspirací pro tvorbu Colvity byl Přírodní Kolagen, vynález biotechnologie - biologicky aktivní kolagen získávaný z rybích kůží.

Colvita reprezentuje zcela nový přístup k otázce péče o tkáně složené z kolagenu. Tento doplněk stravy je vrcholným výsledkem prací nad skupinou výrobků získávaných z rybího kolagenu, který dokáže uchovat naše dobré časy. Díky doplňování stravy se pokožka stává hladší a měkčí. Září leskem a je skvěle zvlhčená. Při souběžné vnější péči s kolagenovým gelem a k němu synergickou kosmetikou také viditelně omládne.

Řetězce lidského kolagenu jsou sestaveny z cca 20 aminokyselin. Pouze část z nich je organismus schopen produkovat v metabolických procesech. Ostatní musí být dodávány v potravě. Doplňování stravy přípravkem nám doplňuje naši osobitou zásobárnu aminokyselin, využívanou buňkami, které mají za úkol tvořit a regenerovat kolagen. Colvita je stvořena z lyofilizovaného rybího kolagenu. Trojitá kolagenová šroubovice se stavbou podobá spirále DNA, ale funguje v mimobuněčné tkáni. Je nosičem informací o zásobě aminokyselin u obratlovců.

LYOFILIZACE - je zmrazení čistého kolagenu na -40°C ve vakuu, z něhož byla sublimací odstraněna (vysušena) voda. Zaručuje se tak nejvyšší čistota a biologická stabilita výživových složek a aminokyselin zachovaných v přírodní podobě. Tento proces složkám dovoluje zachovat skvělou hygroskopii a s ní bezprostředně související neobvykle snadnou vstřebatelnost.

 

Kolagen pečuje o pokožku zevnitř, přičemž ji činí hladkou, pevnou a pružnou

Kolagen zvlhčuje i hlubší vrstvy ve škáře

Vitamín E zpomaluje proces stárnutí tkání a chrání tak tkáně před oxidativním stresem

Složky a jejich charakteristika:

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou pojivové tkáně. Bezprostředně zodpovídá mimo jiné za stav pokožky. Tvořen a regenerován bývá v produkujících buňkách - fibroblastech a chondrocytech. Stav tělesného kolagenu určuje také biologický věk člověka, což můžeme nejsnadněji pozorovat na základně změn, které se objevují na vzhledu pokožky. Kolagen, který tvoří hlavní složku Colvity, je lyofilizátem celosvětově jedinečného hydrátu tropokolagenu z rybích kůží, se stavbou řetězců alfa1 a alfa2, které jsou téměř identické s kolagenem u člověka. Biologicky vstřebatelný kolagen obsažený v Colvitě doplňuje peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny. Mezi nimi také hydroxylysin, jehož obsah činí 11% z lyofilizované bílkoviny.

Mořské řasy (Fucus vesiculosus) jsou získávány z čistých vod souostroví Brehat při pobřeží Francie. Řasy, které byly použity ke složení našeho výrobku Colvita, do něj byly vybrány z mnoha jiných rostlinných výtažků zcela záměrně. Tyto řasy jsou totiž považovány za super potravinu, protože obsahují všechny potřebné látky pro naše tělo.

Vitamín E - vyskytuje se v mnoha doplňcích stravy, protože patří mezi nejlépe probádané a velmi účinné antioxidanty. Působení syntetického vitamínu E je velmi slabé oproti působení tohoto vitamínu, který je získáván z přírodních zdrojů. V Colvitě® byl totiž použit D-a-tokoferyl-sukcinát, přírodní forma vitamínu E, která je charakteristická vysokou biologickou aktivitou. O výběru vitamínu E do složení Colvity rozhodli jeho vlastnosti. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

colvita75 

 

COLVITA s obohanceným složením

Do složení Colvity přibyli tokotrienoly!!

Bez změny ceny (!) jsme do Colvity, u které jsme již několik let až dosud střežili její neměnné složení jako standard, přidali tokotrienoly.

Průmysl potravinových doplňků zatím ještě nepochopil, co znamenají výsledky vědeckých výzkumů dokazující, že tokotrienoly svou bio dostupností předčí vše, co jsme dosud věděli o farmakodynamice vitamínu E, čili v praxi o tokoferolech. Na internetu se ještě neobjevili informace zabývající se tímto tématem, a dokonce tvůrci norem v Evropské unii se ještě nestihli vyjádřit k tomuto odhalení, a my již příští měsíc obohatíme složení každé kapsle  Colvity  o 4 miligramy δ-tokotrienolu a γ-tokotrienolu, což odpovídá svou účinnou biologickou dostupností několika desítkám miligramů Tokoferol acetátu nebo sukcinátu. Což znamená, že Colvita kromě svých vlastností, bude i účinným doplňkem vitamínu E! Dodejme, aby někdo neřekl, že je to nějaký marketingový tah, že se tak stane bez změny ceny našeho předního produktu medicíny zdraví.  

Od této chvíle můžeme se smělostí o Colvitě mluvit jako o důležitém zdroji suplementace vitamínu E.  

Biologická dostupnost tokotrienolů (ve srovnání s tokoferoly) se v těchto dnech jistě stane předmětem zájmu dalších společností, které nadchl tento objev.  

 

 

2 krát více kolagenu

víc mořskích řas, odstraňení jódu!

V dnešní době se musíme o náš stěžejní produkt – Colvitu – pečlivě starat a chránit tento světově unikátní produkt. Tento pozoruhodný výrobek, který je již léta opředený legendami a rádi ho nazýváme pravdivými  medical fiction, měl doteď jen jeden nežádoucí účinek: lidé s nadměrnou činností štítné žlázy ho museli užívat velmi opatrně. Také skupina žen, u kterých bylo diagnostikováno onemocnění štítné žlázy. I když je toto onemocnění čím dál častěji diagnostikováno spíše v souvislosti s nedostatkem jódu, objevili se úvahy, že v období kolísaní hladiny thyroxinu (TSH) v krvi, užití několika kapslí Colvity , obsahující doposud, mimo jiné, dva druhy aktivního jódu, může mít v některých případech negativní vliv, nebo dokonce zhoršit příznaky.

Colvita je pro nás příliš cenná jak zdravotně, tak marketingově, na to aby vzbuzovala sebemenší obavy o bezpečnosti jejího užívání. Proto už nějakou dobu zkoumáme možnosti odstranění aktivního jódu z mořských řas, které jsou důležitou složkou Colvity.  Nebyla to jednoduchá věc.  Tuto složku nám dodávali opravdoví nadšenci, viz.: http://setalg.com/en/seaweed/32-fucopharm.html , kteří do už i tak ortodoxního procesu získávání živin z řasy Fucus vesiculosus, přidali zvláštní rituály, zahrnující sběr při úplňku, mikronizaci prášku pouze z plodových těles řasy obsahujících samčí i samičí rozmnožovací buňky, jen v období jejich pohlavní aktivity, sušení výlučně na slunci a bez zásahu do jejich přirozené struktury.

algi

Fucus vesiculosus 

 

Jen jeden zásah tady měl vždy místo. Z extraktu řasy byl odstraňován chlorid sodný, čili mořská sůl, která je v doplňcích bezcenná. Francouzští "Goémoniers", neboli „ruční sběrači” chaluhy měchýřkovité, by to pro jednoho odběratele – COLWAY – nedělali, museli to vyžadovat i jiní odběratelé... Dnes je už možné získat od nich extrakt bez obsahu sodíku a (téměř) bez jódu. Rozhodli jsme se tak dříve, než by přišel nějaký útok na Colvitu, stejně jako jsme to udělali v minulosti u synefrinu ve Vitamínu C-olway.  Jód se tedy v Colvitě vyskytoval již jen v nepatrném množství, ale neměli jsme ještě dokument, který by nám umožnil provést změny v registraci a popisu.

 

Dnes mikronizované řasy Fucus vesiculosus v Colvitě jsou zcela bez aktivního jódu.  Nezapomínáme úplně na tento prvek, který je důležitým doplňkem pro ty, kteří nemají problémy se štítnou žlázou a nežijí u moře. V budoucnu se jód objeví v jiném potravinovém doplňku COLWAY. Colvita  má důležitější roli.

Při této změně provedli jsme ještě další dvě.  Léta příšerně vysoká cena lyofilizace tropokolagenu – biologického materiálu pro tuto operaci nevděčného – konečně opadla.  Nyní si můžeme dovolit zdvojnásobit množství obsahu peptidů složených z jedinečně anabolizujících kolagenových aminokyselin v každé kapsli. Řekněme přímo, že se jedná o postup více marketingový než kvalitativní – z pohledu vstřebatelnosti kolagenových aminokyselin.  Zasvěcení do tohoto tématu ví, že množství bílkovinných seskupení v tomto případě nerozhoduje, ale je to nastartování mechanizmu, za jehož objev získal Günter Blobel Nobelovu cenu.  Několik set signálních peptidů může uvést do pohybu metabolické procesy, které nenastartuje ani 50 gramů hydrolizovaného kolagenu, vstřebaného např. kolenním kloubem. To je také jedním z fenoménů našeho biologicky aktivního kolagenu! Zdvojnásobení obsahu kolagenu v Colvitě je potěšující a činí ji lepším preparátem, ale věda o bioretenci a anabolizaci aminokyselin získávaných z nativního kolagenu nám nedovolí prohlásit, že dvakrát lepším. V biochemii bílkovin zřídka platí, že 2+2=4.
A konečně také měníme kapsle Colvity. Ted'jsou rybí, transparentní, což končí sérii otázek: „čím jsou barvené?”.

 

Konkrétně:

dosud byl obsah kolagenu 12 mg, ted'je kolem 24 mg.

Mikronizovaných řas bylo 100 mg, nově je 150 mg. 

Objem nové kapsle je kolem 460mg obsahu. 

 

COLVITA DOPLNĚK PODPORUJÍCÍ TRÉNINK

COLVITA-3

Colvita – jej jedním z produktů, které vybudovali značku COLWAY, v naší nabídce je od 2006. Nikdy nepotřebovala reklamu. O její věhlas se zasloužili její uživatelé. 

Senzační reklamu Colvitě udělali hlavně dámy pro její revitalizační a omlazující vlastnosti. 

Kulturisty více než vrásky zajímají strie a stav pokožky. COLVITA je nejlepší produkt na trhu, který dokáže předcházet striím. Účinně stimuluje zevnitř procesy kolagenogeneze v kůži. 

COLVITA má své využití při podpoře sportovního tréninku, zejména při namáhání vazů, facií a šlach.

Tréninkový veteráni dobře ví, že pojivové tkanivo spojující kosti a svaly tvoří z 90% kolagenové řetězce. Právě kvůli věkem slábnoucí syntéze kolagenu ve šlachách musí mnoho sportovců přerušit kariéru a pro aktivní lidi je to to noční můra. Kdy se člověk ještě cítí plný síly, kdy by se dalo ještě procvičovat svaly - v pojivových tkáních pohybového aparátu „nestíhají“ procesy kolagenogeneze…

Doporučujeme COLVITU - senzační potravinový doplněk, který:

  • Zastavuje procesy degradace kolagenu v pokožce, její stárnutí a tvorbu vrásek, zatímco podporuje mizení strií, skvrn, jizev, keloidů a stopy všech dermatologických problémů. 
  • Způsobuje cyklické navýšení hladiny aminokyselin v plazmě, což stimuluje anabolickou syntézu proteinů v těle a urychluje produkci energie, která je potřebná pro svalové kontrakce.
  • Poskytuje tělu esenciální aminokyseliny, které pocházejí přímo z živých kolagenových řetězců: lysin, methionin, leucin, isoleucin, fenylalanin, tryptofan, valin - a také řadu endogenních aminokyselin, což výrazně zvyšuje účinky sportovní diety. 
  • Napomáhá regeneraci chrupavek a eliminuje bolesti kloubů spojených s tréninkem. 
  • Prodlužuje schopnost organizmu syntetizovat kolagen ve šlachách i v celém pohybovém aparátu. 

 

COLVITA starším sportovcům prodlužuje kariéru! 

Mladším pomáhá zvýšit výkonnost! 

 

colvita certifikovana

 

Použití:

2 kapsle denně, nejlépe v průběhu jídla nebo po něm, vzhledem k přítomnosti vitamínu E, získávaného ze zrníček sóji, který je rozpustný výhradně v tucích. Užívejte jako doplněk pestré stravy. Nemůže být používán jako její náhrada. Rovnováha ve výživě a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení pevného zdraví. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku výrobku. Uchovávejte v suchém a temném místě při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Při navrhování Colvity jsme záměrně upustili od dodávání mnoha aktivních látek, včetně těch, které syntézu kolagenu podporují. Zkoncentrovali jsme se na tom, aby byla Colvita unikátní a aby svým konzumentům kromě jmenovaných výhod zaručila také bezpečí.

Colvita obsahuje výjimečný kolagen třetího řádu a ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy.

Colvita je výsledkem výjimečného spojení složek, které podporují vnitřní výživu nejdůležitější tkáně v lidském organismu - tkáně pojivové

 

Složení

mořské řasy (Fucus vesiculosus), rybí kolagen, vitamín E (D-a-tokoferyl-sukcinát), elastin, rybí želatina (tobolka), citronový lyofilizát (nosič). 

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí. Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

 

Colvita VIDEO

 

 

 cert

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BM Avatar autora | 14.3.2022
Výborná kvalita produktov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.