Diamantová Sada BLUE DIAMOND

Obsahuje: Diamantový Kolagen, Kosmetické ampulky,  Krém Blue Diamond, Peeling s Diamantovým Prachem. 

Nákup je o 800 Kč levnější než nákup každého produktu zvlášť !

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
5 790 Kč –14 % 4 990 Kč
Kategorie: Akční sady
obsah: 4 produkty
diamantová sada BLUE DIAMOND
Akce Novinka Tip
5 790 Kč –14 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

153961584_463013041555529_6470467163370270561_n

 

Diamantová sada obsahuje:

 

1. Diamantový Kolagen

2. Kosmetické ampulky BLUE DIAMOND SPECTRUM

 

Díky bohatému obsahu unikátních složek jsou pravděpodobně jedinými ampulkami na světě, které přinášejí výsledky podobné těm, kterých dosahují ti nejlepší plastičtí chirurgové.

 

 

3. Krém BLUE DIAMOND Zázrak Biotechnologie 

Nejnovější úspěch v revitalizaci pleti, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přispívá k celkové obnově pokožky a chrání pleť před strátou vody. Liposomy nejnovější generace, které krém obsahuje, díky promotorům vstřebávání transportují do kožních buněk mikro částice v kosmetice nejmodernějších forem ceramidů a koenzymu Q10. 

 

 

4. Peeling BLUE DIAMOND s Diamantovým Prachem

Domácí, aktivní diamantová dermabraze v anti-age krému. Tento kosmetický produkt odstraňuje zrohovatělé kožní buňky a nečistoty, stejně jako každý jiný peeling, ale tam kde ostatní peelingy končí svou práci – Diamantový peeling teprve začíná. Kombinuje vlastnosti a účinky mechanického i enzymatického peelingu a vysoce kvalitního anti-age krému

 

 

Hodnota sady 5 790 Kč

Nákup je o 800 Kč levnější než nákup každého produktu zvlášť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.