Mini Blue Diamond Omlazující Sada - Diamantový Kolagen + Krém Blue Diamond

Revoluční sada pro omlazení pleti obsahující živý diamantový kolagen a neuvěřitelný krém Blue Diamond s průnikovými promotory a nejnovějšími ceramidy, ideální pro zralou pleť. Tyto účinné produkty pomáhají vyhladit vrásky, zlepšit elasticitu a zanechat pleť hydratovanou a osvěženou. Dopřejte si luxusní péči o pleť s naším unikátním setem, který obnoví mladistvý vzhled vaší pleti

Sada obsahuje:  Diamantový Kolagen a  Krém Blue Diamond .

Sada je o 440 Kč / 17€ levnější než výrobky zakoupené zvlášť. 

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
3 780 Kč –10 % 3 390 Kč
Kategorie: Produkty
obsah: 50 + 50 ml
sada mini diamond
Akce
3 780 Kč –10 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

 

 

1.Diamantový Kolagen 

Kolagen diamantovy (1920×1020 px)

 

Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti.

 

VLASTNOSTI DIAMANTOVÉHO KOLAGENU

Diamantový kolagen je absolutní biotechnologickou inovací roku 2022 – je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem a COLWAY má výhradní právo využívat tento výjimečný objev.  

Diamantový Kolagen je pokladnicí transdermálních peptidů IOC Transdermal Collagen Peptides® s částicemi menšími než 500 Da (daltonů) a známého složení aminokyselin, které byly izolovány z nativních forem kolagenu. Pokud víme, je to zatím jediný produkt na světovém trhu, který obsahuje kompozici 151 kolagenových peptidů s nejmenšími částicemi ze všech sloučenin tohoto typu používaných v kosmetice.

Tyto peptidy jsou dominantní složkou v bílkovinné frakci Diamantového Kolagenu - tvoří až 90% jeho obsahu,

zbylých 10% představuje nám velmi dobře známý kolagen COLWAY v nativní formě s trojitou spirálou (triple helix).  

 

Hlavní složky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® – patentově chráněná složka vyrobená z nativního rybího kolagenu, jehož jednotlivé peptidy nepřekračují hmotnost 500 Da. Tyto peptidy se vyznačují výbornou transdermální vstřebatelností, dostanou se až do vrstvy kůže, kde se nacházejí fibroblasty a tyto buňky následně stimulují k produkci kolagenu, elastinu a  kyseliny hyaluronové. 

Kolagen ve formě trojité spirály (triple helix) – získaný z ryb; aktivuje tvorbu našeho kolagenu v kůži, stimuluje buňky odpovědné za jeho produkci (fibroblasty). Aplikovaný na pokožku přináší  liftingový efekt.  

Hyaluronát sodný – fyziologická forma kyseliny hyaluronové nacházející se v kůži. Vyznačuje se vynikající schopností vázat molekuly vody, tím zlepšuje hydrataci a celkový vzhled pleti.  

 kolagen diamentowy skład-2

Účinky

 • Cíleně se zaměřuje na příčinu stárnutí kůže.
 • Komplexně stimuluje regeneraci, revitalizaci a omlazení pokožky.
 • Zlepšuje dermální hydrataci a podporuje zadržování vody v epidermální vrstvě.
 • Zlepšuje vlastnosti pokožky, pleť je hladší, pružnější, pevnější a hustší. 
 • Ihned po aplikaci poskytuje liftingový efekt.
 • Dlouhodobě omlazuje a pomáhá udržet mladistvý vzhled.
 • Snižuje viditelnost a hloubku vrásek.
 • Obnovuje zářivý vzhled pleti.

 

Používání Diamantového kolagenu přináší dvojí účinek - v podobě okamžitě viditelného vypnutí pokožky a optimální hydrataci se současnou silnou stimulací fibroblastů k revitalizaci této tkáně. Pravidelné používání tohoto exkluzivního produktu se promítne do dlouhodobého zlepšení pleti - pokožka se stává hladší, hustší, pružnější a hydratovaná. Díky tomu získá zpět mladistvý, pěstěný a zářivý vzhled, po čem touží každá z nás!

 

Diamantový Kolagen COLWAY Peptidová Esence <500 Da

Diamantový kolagen  je vrcholem mnohaletých snů o vytvoření dokonalého produktu, který naší pleti nabídne to, co nejvíce potřebuje – skutečný „elixír mládí“. 

Mnoho let jsme se na každém kroku potýkali s odporem kvůli určitému biochemickému dogmatu:

"Velikost molekuly kolagenu nedává této bílkovině žádnou šanci proniknout přes epidermální bariéru, takže NIKDY nebude aktivní složkou v kosmetice!"

- to nám bylo řečeno, ale my jsme byli hluboce přesvědčeni, že vše musí fungovat nějak jinak, protože jsme viděli účinky – doslova – na vlastní kůži. 

 

K velkolepému průlomu došlo teprve před rokem.

A PŘECE PRONIKÁ! Mohli jsme triumfálně prohlásit!

 

Jako první na světě jsme v COLWAY na podzim roku 2021 společně s firmou IOC, ukázali výsledky výzkumu v podobě 151 různých stabilizovaných mikro peptidů s hmotností < 500 Da! V inovativním biotechnologickém procesu byly odděleny z nativní formy kolagenu a jejich unikátní aminokyselinové složení bylo, pro každý zvlášť, popsáno akreditovanou výzkumnou jednotkou. 

Tento magický parametr –  < 500 Daltonů   – určuje horní hranici hmotnosti molekuly, která volně proniká hluboko do kůže.

 

Od letošního roku 2022 je tato BIOTECHNOLOGICKÁ INOVACE od IOC

 Transdermální aktivní kolagenové peptidy s molekulovou hmotností (<500 Da)

zcela exkluzivní pro COLWAY!

IOC

 

Diamantový kolagen  je první produkt na světě, jehož složení tvoří z 90 % esence takto inovativních transdermálních mikropeptidů přírodního původu. Tyto biologicky aktivní mikročástice se snadno dostanou do hlubokých vrstev pokožky a stimulují fibroblasty k produkci vlastního tělesného kolagenu!

Navíc byl obohacen o kyselinu hyaluronovou – vysoce ceněnou v kosmetologii pro své silné hydratační vlastnosti.

Představujeme vám produkt, který je naprosto revoluční a zároveň senzační, který ještě účinněji než dříve bojuje s příčinami procesu stárnutí pleti a komplexně ji regeneruje. Příjemná aplikace, velmi rychlé vstřebávání a první účinek je cítit okamžitě - pokožka se okamžitě stává extrémně hladkou, jemnou, hedvábnou a velmi hydratovanou. Systematické používání neustále stimuluje tvorbu systémového kolagenu, který dodává pleti krásný, mladistvý vzhled – jednoduše: zastavuje čas...

Z praktického hlediska je také důležité, že se jedná o tepelně stabilní výrobek a nevyžaduje zvláštní podmínky pro přepravu a skladování.

 

Určení:

Dospělí, pro všechny typy pleti.

Zvláště se doporučuje pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, která vyžaduje komplexní stimulaci regeneračních procesů.

 

Použití: 

Aplikujte malé množství každé ráno i večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky.  

 

Doporučení:

Diamantový kolagen je ideální pro kolagenovou masáž - díky skvělé aplikaci a prokázané schopnosti proniknout hluboko do pokožky. 

 

INCI: Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

 

 

2. Blue Diamond Krém  obohacene-slozeni-kremu-blue-diamond

 

 

Světově unikátní, luxusní, revitalizační krém na obličej firmy COLWAY -

Krém Blue Diamond

v nové verzi: s novým a perfektním složením! 

 

Nová, ještě lepší a inovativní receptura krému Blue Diamond byla navržena tak, aby vaši pleť hýčkala od prvního použití a zároveň poskytovala skvělé pečující účinky a stimulovala vitální síly. 

Účinnost tohoto kosmetického produktu je založena na schopnosti komplexně obnovovat mezibuněčnou hmotu - přirozené pojivo kůže se strukturou sítě, jejíž tři nejdůležitější prvky jsou kyselina hyaluronová a vlákna dvou proteinů: kolagenu a elastinu.  Na množství a kvalitě těchto látek v kůži závisí náš mladistvý vzhled. Krém Blue Diamond stimuluje fibroblasty k syntéze těchto tří důležitých složek.  Díky tomu tento luxusní krém posiluje a regeneruje bílkovinovou mřížku pleti i její schopnost udržet vodu. Tak si pleť zachovává správnou hladinu hydratace, pevnost a pružnost, je vyhlazená, mizí nedokonalosti a vyrovnává se barevný tón.

 

Krém Blue Diamond už od první chvíle zaujme svým elegantním obalem, smysly probouzející konzistencí a unikátním hodnotným dárkem, který můžete najít uvnitř. V každém pátém balení je ukrytý pravý drahokam, který okouzlí svým třpytem. Modrý moissanit 0,4-0,6 ct s precizním briliantovým brusem, z exkluzivní kolekce Blue Moissante Ultimate Gem Eternity Excellence, světový unikát na trhu drahých kamenů. 

 

Jedinečný luxusní krém značky COLWAY. Krém Blue Diamond není jen inovativní kosmetický produkt vysoké kvality vhodný k péči o zralou pleť. Je to také naprosto výjimečný, velmi rafinovaný koncept, který vyjadřuje lásku k luxusní péči, exkluzivním šperkům a nadčasovému designu

 

Liposomy nové generace, které krém obsahuje, díky použitým promotorům vstřebávání transportují do kožních buněk mikročástice bioaktivního koenzymu Q10 (VECTICELL Q10). Tím chrání kůži před volnými radikály a oxidačními procesy až do jejich nejhlubších vrstev. 

Antioxidační vlastnosti umocňuje vitamín C získaný z nejbohatšího jeho přírodního zdroje - švestky kakadu (SUPEROX-C) a až dvě formy vitamínu E.  A nakonec biologicky aktivní kolagen posílený množstvím aktivních látek z přírodních olejů a másel působí, že Krém Blue Diamond účinkuje na mnoha úrovních a koreluje s antioxidačními vitamíny.

 

V nové receptuře se objevili výjimečné pečující a bio revitalizační složky: 

 • inteligentní oxid křemičitý (RonaFlair® Flawless) - mistr okamžitého efektu "soft locus", tj. dojmu hladké pleti bez vrásek
 • komplex vyživujícího kaviáru a glukosaminoglykanů (Amino - Glyco Kviar)
 • Koncentrát z lodyh řasy Undaria pinnatifida, který stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové na úrovni DNA, tím zabraňuje tvorbě vrásek

 

Velmi bohaté a inovativní složení krému doporučujeme zejména pro zralou pleť. Tento kosmetický přípravek působí silně proti vráskám, aktivně chrání pleť před oxidačním stresem a škodlivými vlivy prostředí. Jemný ochranný film, který zůstává na pokožce přináší dlouhotrvající komfortní pocit, pleť je sametově hebká na dotek a celý den vypadá prostě skvěle! Krém Blue Diamond zaujme také svou smysly probouzející konzistencí a jemnou ovocně květinovou vůní, díky tomu se jeho aplikace stává opravdovým potěšením.

Při pravidelném používání bude vaše pleť sametově hebká, viditelně hladší, pevnější a zářivější.

 

 

Vzhledem k inovativnímu složení můžeme očekávat úžasné výsledky, dokonce i v případě velmi suché, dehydrované pleti.    


tajemstvi-modreho-diamantu

 

ÚČINKY:

 • stimuluje aktivitu fibroblastů
 • revitalizuje
 • regeneruje mezibuněčnou hmotu
 • hydratuje a vyživuje
 • zpevňuje a posiluje proteinovou strukturu pokožky
 • dodává energii na úrovni mitochondrií
 • chrání před ztrátou vody a působením nepříznivých vnějších vlivů
 • normalizuje procesy probíhající v kůži a obnovuje homeostázu pokožky
 • vyhlazuje vrásky
 • vyrovnává barevný tón a dodává pleti zářivý vzhled
 • posiluje ochrannou bariéru pokožky

 

PŘÍNOSY:

 • použitá liposomální technologie a promotory vstřebávání působí, že bioaktivních složky, které napomáhají obnově kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, v maximální míře pronikají do hlubších vrstev pokožky a zaručují tak její revitalizaci a obnovu přirozené ochranné bariéry, tedy hydrolipidového pláště
 • produkt obsahuje náš nativní kolagen, který je nejsilnějším a zároveň nejjednodušším kosmetickým anti-age přípravkem na světě
 • vitamínové a další luxusní komplexy organizovaně napomáhají obnově a zachování bio rovnováhy pleti a zajišťují optimální hydrataci 

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOŽKY:

Nativní kolagen, přírodní ekologické promotory vstřebávání, VECTICELL Q10 - liposomální forma koenzymu Q10, vitamíny: C (SUPEROX-C), E, PP, extrakt z lodyhy řasy Undaria (MATRIGENICS.14G), oxid křemičitý (RONAFLAIR® FLAWLESS), AMINO – GLYCO KVIAR (kaviár + glykosaminoglykany), bambucké máslo, kokosový olej, sodná sůl kyseliny deoxycholové, skvalan, emolienty (změkčovadla)

 

URČENO PRO:

Dospělí. Pro každý typ pleti. Určený pro použití na den i noc.

Zvláště doporučujeme k péči o pleť obliče, krku a dekoltu, pro zralou, suchou, dehydrovanou pleť, vyžadující okamžitou regeneraci. Vhodný v zimním období.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.