DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Bohužel..zvýšení cen také v Colway od 2.11.2021

Drazí přátelé a příznivci COLWAY! 

 

Jak jste si jistě všimli, dochází dnes ke zvyšování cen snad ve všech sférách. Stoupají ceny paliv a tím dopravy, ceny energií i potravin. Zprávy o inflaci a ekonomové naznačují, že zvýšené tempo růstu cen není dočasným jevem. V tomto ekonomickém prostředí byla také společnost COLWAY nucena zrevidovat aktuální katalogové ceny svých produktů. Doteď se podařilo udržet ceny beze změny díky výrazným zásobám surovin a obalů, které byli pořízeny na jaře loňského roku, kdy se naplno rozšířila pandemie a s ní spojená panika. Díky tomu se podařilo uchránit ceny nezměněné a oddálit nevyhnutelné…Bohužel tato situace je neudržitelná a ač neradi, jsme také nuceni ceny některých produktů navýšit. 

 

U našeho stěžejního produktu - Přírodního kolagenu - jsme rozhodli zatím cenu ponechat, i když to nebude dlouhodobě možné, vzhledem k tomu, že ceny polystyrénu, který tento kolagen chrání, rapidně stouply. 

 

Nové ceny pro vybrané produkty budou platné ode dne 2.11.2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení