COLVITA 120 Kapslí 3+1 ZDARMA - Kolagenové Kapsle Mládí - Regenerace Kloubů, Svalů, Kůže, Cev

Kolagen s největší anabolickou schopností a který dle názoru mnoha autorit je v současné době nejlepší v Evropě! Je to jedinečný kolagen. Získáváme ho způsobem chráněným patentem č. 206813, který na rozdíl od běžně používaných hydrolyzátů živočišných bílkovin izoluje biologicky aktivní kolagen. Aminokyseliny tvořené disimilací živého 3-helisového kolagenu se vyznačují téměř 100% anabolickou aktivitou, což znamená, že vytvářejí náš tělesný kolagen.

Akce 3+1  - To znamená, že zaplatíte cenu za 3 produkty a čtvrtý přidáme k vaší objednávce zcela zdarma. 

Níže uvedený dárek označuje tento bezplatný produkt. 

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
Značka: Colway
8 970 Kč 2 243 Kč / 1 ks
Kategorie: Kolagen pro Vnitřní Použití
obsah: 3x120 kapslí
COLVITA 120 Kapslí 3+1 ZDARMA - Kolagenové Kapsle Mládí - Regenerace Kloubů, Svalů, Kůže, Cev
Akce Tip
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

colvita-kolagen-v-kapsli

Colvita - doplněk stravy a nutrikosmetikum v tobolkách. Celosvětově unikátní komplex lyofilizátu čistého tropokolagenu získávaného z rybích kůží s výtažkem z mořských řas a přírodní formy vitamínu E (D-a-tokoferyl-acetát) získávané ze zrníček sóji

Colvita je založena na velkolepém vynálezu biotechnologie, kterým byla extrakce čistého přírodního kolagenu z rybích kůží do podoby hydrátu se zachováním trojspirální bílkovinné šroubovice, která je přirozená pro živé organismy. Inspirací pro tvorbu Colvity byl Přírodní Kolagen, vynález biotechnologie - biologicky aktivní kolagen získávaný z rybích kůží.

Colvita reprezentuje zcela nový přístup k otázce péče o tkáně složené z kolagenu. Tento doplněk stravy je vrcholným výsledkem prací nad skupinou výrobků získávaných z rybího kolagenu, který dokáže uchovat naše dobré časy. Díky doplňování stravy se pokožka stává hladší a měkčí. Září leskem a je skvěle zvlhčená. Při souběžné vnější péči s kolagenovým gelem a k němu synergickou kosmetikou také viditelně omládne.

Řetězce lidského kolagenu jsou sestaveny z cca 20 aminokyselin. Pouze část z nich je organismus schopen produkovat v metabolických procesech. Ostatní musí být dodávány v potravě. Doplňování stravy přípravkem nám doplňuje naši osobitou zásobárnu aminokyselin, využívanou buňkami, které mají za úkol tvořit a regenerovat kolagen. Colvita je stvořena z lyofilizovaného rybího kolagenu. Trojitá kolagenová šroubovice se stavbou podobá spirále DNA, ale funguje v mimobuněčné tkáni. Je nosičem informací o zásobě aminokyselin u obratlovců.

LYOFILIZACE - je zmrazení čistého kolagenu na -40°C ve vakuu, z něhož byla sublimací odstraněna (vysušena) voda. Zaručuje se tak nejvyšší čistota a biologická stabilita výživových složek a aminokyselin zachovaných v přírodní podobě. Tento proces složkám dovoluje zachovat skvělou hygroskopii a s ní bezprostředně související neobvykle snadnou vstřebatelnost.

 

Kolagen pečuje o pokožku zevnitř, přičemž ji činí hladkou, pevnou a pružnou

Kolagen zvlhčuje i hlubší vrstvy ve škáře

Vitamín E zpomaluje proces stárnutí tkání a chrání tak tkáně před oxidativním stresem

Složky a jejich charakteristika:

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou pojivové tkáně. Bezprostředně zodpovídá mimo jiné za stav pokožky. Tvořen a regenerován bývá v produkujících buňkách - fibroblastech a chondrocytech. Stav tělesného kolagenu určuje také biologický věk člověka, což můžeme nejsnadněji pozorovat na základně změn, které se objevují na vzhledu pokožky. Kolagen, který tvoří hlavní složku Colvity, je lyofilizátem celosvětově jedinečného hydrátu tropokolagenu z rybích kůží, se stavbou řetězců alfa1 a alfa2, které jsou téměř identické s kolagenem u člověka. Biologicky vstřebatelný kolagen obsažený v Colvitě doplňuje peptidy, volné aminokyseliny a hydroxylové aminokyseliny. Mezi nimi také hydroxylysin, jehož obsah činí 11% z lyofilizované bílkoviny.

Mořské řasy (Fucus vesiculosus) jsou získávány z čistých vod souostroví Brehat při pobřeží Francie. Řasy, které byly použity ke složení našeho výrobku Colvita, do něj byly vybrány z mnoha jiných rostlinných výtažků zcela záměrně. Tyto řasy jsou totiž považovány za super potravinu, protože obsahují všechny potřebné látky pro naše tělo.

Vitamín E - vyskytuje se v mnoha doplňcích stravy, protože patří mezi nejlépe probádané a velmi účinné antioxidanty. Působení syntetického vitamínu E je velmi slabé oproti působení tohoto vitamínu, který je získáván z přírodních zdrojů. V Colvitě® byl totiž použit D-a-tokoferyl-sukcinát, přírodní forma vitamínu E, která je charakteristická vysokou biologickou aktivitou. O výběru vitamínu E do složení Colvity rozhodli jeho vlastnosti. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

colvita75 

 

COLVITA s obohanceným složením

Do složení Colvity přibyli tokotrienoly!!

Bez změny ceny (!) jsme do Colvity, u které jsme již několik let až dosud střežili její neměnné složení jako standard, přidali tokotrienoly.

Průmysl potravinových doplňků zatím ještě nepochopil, co znamenají výsledky vědeckých výzkumů dokazující, že tokotrienoly svou bio dostupností předčí vše, co jsme dosud věděli o farmakodynamice vitamínu E, čili v praxi o tokoferolech. Na internetu se ještě neobjevili informace zabývající se tímto tématem, a dokonce tvůrci norem v Evropské unii se ještě nestihli vyjádřit k tomuto odhalení, a my již příští měsíc obohatíme složení každé kapsle  Colvity  o 4 miligramy δ-tokotrienolu a γ-tokotrienolu, což odpovídá svou účinnou biologickou dostupností několika desítkám miligramů Tokoferol acetátu nebo sukcinátu. Což znamená, že Colvita kromě svých vlastností, bude i účinným doplňkem vitamínu E! Dodejme, aby někdo neřekl, že je to nějaký marketingový tah, že se tak stane bez změny ceny našeho předního produktu medicíny zdraví.  

Od této chvíle můžeme se smělostí o Colvitě mluvit jako o důležitém zdroji suplementace vitamínu E.  

Biologická dostupnost tokotrienolů (ve srovnání s tokoferoly) se v těchto dnech jistě stane předmětem zájmu dalších společností, které nadchl tento objev.  

 

 

2 krát více kolagenu

víc mořskích řas, odstraňení jódu!

V dnešní době se musíme o náš stěžejní produkt – Colvitu – pečlivě starat a chránit tento světově unikátní produkt. Tento pozoruhodný výrobek, který je již léta opředený legendami a rádi ho nazýváme pravdivými  medical fiction, měl doteď jen jeden nežádoucí účinek: lidé s nadměrnou činností štítné žlázy ho museli užívat velmi opatrně. Také skupina žen, u kterých bylo diagnostikováno onemocnění štítné žlázy. I když je toto onemocnění čím dál častěji diagnostikováno spíše v souvislosti s nedostatkem jódu, objevili se úvahy, že v období kolísaní hladiny thyroxinu (TSH) v krvi, užití několika kapslí Colvity , obsahující doposud, mimo jiné, dva druhy aktivního jódu, může mít v některých případech negativní vliv, nebo dokonce zhoršit příznaky.

Colvita je pro nás příliš cenná jak zdravotně, tak marketingově, na to aby vzbuzovala sebemenší obavy o bezpečnosti jejího užívání. Proto už nějakou dobu zkoumáme možnosti odstranění aktivního jódu z mořských řas, které jsou důležitou složkou Colvity.  Nebyla to jednoduchá věc.  Tuto složku nám dodávali opravdoví nadšenci, viz.: http://setalg.com/en/seaweed/32-fucopharm.html , kteří do už i tak ortodoxního procesu získávání živin z řasy Fucus vesiculosus, přidali zvláštní rituály, zahrnující sběr při úplňku, mikronizaci prášku pouze z plodových těles řasy obsahujících samčí i samičí rozmnožovací buňky, jen v období jejich pohlavní aktivity, sušení výlučně na slunci a bez zásahu do jejich přirozené struktury.

algi

Fucus vesiculosus 

 

Jen jeden zásah tady měl vždy místo. Z extraktu řasy byl odstraňován chlorid sodný, čili mořská sůl, která je v doplňcích bezcenná. Francouzští "Goémoniers", neboli „ruční sběrači” chaluhy měchýřkovité, by to pro jednoho odběratele – COLWAY – nedělali, museli to vyžadovat i jiní odběratelé... Dnes je už možné získat od nich extrakt bez obsahu sodíku a (téměř) bez jódu. Rozhodli jsme se tak dříve, než by přišel nějaký útok na Colvitu, stejně jako jsme to udělali v minulosti u synefrinu ve Vitamínu C-olway.  Jód se tedy v Colvitě vyskytoval již jen v nepatrném množství, ale neměli jsme ještě dokument, který by nám umožnil provést změny v registraci a popisu.

 

Dnes mikronizované řasy Fucus vesiculosus v Colvitě jsou zcela bez aktivního jódu.  Nezapomínáme úplně na tento prvek, který je důležitým doplňkem pro ty, kteří nemají problémy se štítnou žlázou a nežijí u moře. V budoucnu se jód objeví v jiném potravinovém doplňku COLWAY. Colvita  má důležitější roli.

Při této změně provedli jsme ještě další dvě.  Léta příšerně vysoká cena lyofilizace tropokolagenu – biologického materiálu pro tuto operaci nevděčného – konečně opadla.  Nyní si můžeme dovolit zdvojnásobit množství obsahu peptidů složených z jedinečně anabolizujících kolagenových aminokyselin v každé kapsli. Řekněme přímo, že se jedná o postup více marketingový než kvalitativní – z pohledu vstřebatelnosti kolagenových aminokyselin.  Zasvěcení do tohoto tématu ví, že množství bílkovinných seskupení v tomto případě nerozhoduje, ale je to nastartování mechanizmu, za jehož objev získal Günter Blobel Nobelovu cenu.  Několik set signálních peptidů může uvést do pohybu metabolické procesy, které nenastartuje ani 50 gramů hydrolizovaného kolagenu, vstřebaného např. kolenním kloubem. To je také jedním z fenoménů našeho biologicky aktivního kolagenu! Zdvojnásobení obsahu kolagenu v Colvitě je potěšující a činí ji lepším preparátem, ale věda o bioretenci a anabolizaci aminokyselin získávaných z nativního kolagenu nám nedovolí prohlásit, že dvakrát lepším. V biochemii bílkovin zřídka platí, že 2+2=4.
A konečně také měníme kapsle Colvity. Ted'jsou rybí, transparentní, což končí sérii otázek: „čím jsou barvené?”.

 

Konkrétně:

dosud byl obsah kolagenu 12 mg, ted'je kolem 24 mg.

Mikronizovaných řas bylo 100 mg, nově je 150 mg. 

Objem nové kapsle je kolem 460mg obsahu. 

 

COLVITA DOPLNĚK PODPORUJÍCÍ TRÉNINK

COLVITA-3

Colvita – jej jedním z produktů, které vybudovali značku COLWAY, v naší nabídce je od 2006. Nikdy nepotřebovala reklamu. O její věhlas se zasloužili její uživatelé. 

Senzační reklamu Colvitě udělali hlavně dámy pro její revitalizační a omlazující vlastnosti. 

Kulturisty více než vrásky zajímají strie a stav pokožky. COLVITA je nejlepší produkt na trhu, který dokáže předcházet striím. Účinně stimuluje zevnitř procesy kolagenogeneze v kůži. 

COLVITA má své využití při podpoře sportovního tréninku, zejména při namáhání vazů, facií a šlach.

Tréninkový veteráni dobře ví, že pojivové tkanivo spojující kosti a svaly tvoří z 90% kolagenové řetězce. Právě kvůli věkem slábnoucí syntéze kolagenu ve šlachách musí mnoho sportovců přerušit kariéru a pro aktivní lidi je to to noční můra. Kdy se člověk ještě cítí plný síly, kdy by se dalo ještě procvičovat svaly - v pojivových tkáních pohybového aparátu „nestíhají“ procesy kolagenogeneze…

Doporučujeme COLVITU - senzační potravinový doplněk, který:

  • Zastavuje procesy degradace kolagenu v pokožce, její stárnutí a tvorbu vrásek, zatímco podporuje mizení strií, skvrn, jizev, keloidů a stopy všech dermatologických problémů. 
  • Způsobuje cyklické navýšení hladiny aminokyselin v plazmě, což stimuluje anabolickou syntézu proteinů v těle a urychluje produkci energie, která je potřebná pro svalové kontrakce.
  • Poskytuje tělu esenciální aminokyseliny, které pocházejí přímo z živých kolagenových řetězců: lysin, methionin, leucin, isoleucin, fenylalanin, tryptofan, valin - a také řadu endogenních aminokyselin, což výrazně zvyšuje účinky sportovní diety. 
  • Napomáhá regeneraci chrupavek a eliminuje bolesti kloubů spojených s tréninkem. 
  • Prodlužuje schopnost organizmu syntetizovat kolagen ve šlachách i v celém pohybovém aparátu. 

 

COLVITA starším sportovcům prodlužuje kariéru! 

Mladším pomáhá zvýšit výkonnost! 

 

colvita certifikovana

 

Použití:

2 kapsle denně, nejlépe v průběhu jídla nebo po něm, vzhledem k přítomnosti vitamínu E, získávaného ze zrníček sóji, který je rozpustný výhradně v tucích. Užívejte jako doplněk pestré stravy. Nemůže být používán jako její náhrada. Rovnováha ve výživě a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení pevného zdraví. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku výrobku. Uchovávejte v suchém a temném místě při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Při navrhování Colvity jsme záměrně upustili od dodávání mnoha aktivních látek, včetně těch, které syntézu kolagenu podporují. Zkoncentrovali jsme se na tom, aby byla Colvita unikátní a aby svým konzumentům kromě jmenovaných výhod zaručila také bezpečí.

Colvita obsahuje výjimečný kolagen třetího řádu a ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken. Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy.

Colvita je výsledkem výjimečného spojení složek, které podporují vnitřní výživu nejdůležitější tkáně v lidském organismu - tkáně pojivové

 

Složení

mořské řasy (Fucus vesiculosus), rybí kolagen, vitamín E (D-a-tokoferyl-sukcinát), elastin, rybí želatina (tobolka), citronový lyofilizát (nosič). 

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí. Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

 

Colvita VIDEO

 

 

 cert

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.