Sada 3x DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Živá Esence transdermálních peptidů - kosmetika pro luxusní, úplnou revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti.  Absolutní biotechnologická inovace  – je to první kosmetický produkt na světě s vynikající vstřebatelností do hlubších vrstev naší kůže potvrzenou vědeckými výzkumy. Unikátní technologie použitá při výrobě tohoto produktu je chráněná patentem.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Colway
5 670 Kč –12 % 4 980 Kč 1 660 Kč / 1 ks
Kategorie: KOLAGEN
objem: 50 ml
Položka byla vyprodána…
3x kolagen diamant2
Akce
5 670 Kč –12 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Živá Esence transdermálních peptidů 

kosmetický přípravek pro luxusní, plnospektrální revitalizaci, regeneraci a omlazení pleti

Diamantový Kolagen je absolutní biotechnologickou inovací - je prvním kosmetickým produktem na světě s prokázanou schopností pronikání pokožkou doloženou vědeckým výzkumem. Unikátní technologie použitá v tomto výrobku představuje patentovaný plod objevů naších biochemiků a COLWAY má výhradní právo na využívání této mimořádné vynálezu.

Diamantový Kolagen je pokladnicí transdermálních peptidů IOC Transdermal Collagen Peptides® s hmotností menší než 500 Da (daltonů) a známým aminokyselinovým složením, které bylo extrahováno z původní formy kolagenu. Z našeho vědomí vyplývá, že se jedná o jediný produkt na světě s kompozicí až 151 kolagenových peptidů o nejmenší hmotnosti ze všech podobných sloučenin používaných v kosmetice. Tyto peptidy tvoří dominující složku bílkovinné frakce Diamantového Kolagenu - představují až 90% jejího obsahu; zbývajících 10% tvoří již známý přírodní kolagen COLWAY ve své původní formě trojité šroubovice (helisy, trpile helix).

Nízká hmotnost peptidů IOC Transdermal Collagen Peptides® zajišťuje impozantní schopnost Diamantového Kolagenu pronikat rohovitou vrstvou epidermis a účinně stimulovat fibroblasty k revitalizaci pokožky v plném fyziologickém rozsahu tohoto procesu - spojeného s zvýšenou syntézou mezibuněčného matrixového proteinu, tedy kolagenu a elastinu, a s podporou produkce kyseliny hyaluronové. Přidání kolagenu formě trojité šroubovice (helisy) zvyšuje tento proces a působí jako lifting na pokožku.

Obohacení složení o sodný hyaluronát - tedy fyziologickou formu kyseliny hyaluronové v pokožce - výrazně zlepšuje hydrataci dermální vrstvy a podporuje aktivaci fibroblastů, což dále zlepšuje revitalizaci pokožky a zvyšuje intenzitu omlazení.

Diamantový Kolagen je ideální pro kolagenovou masáž.

RECEPTURA

Receptura Diamantového Kolagenu byla vyvinuta na základě průlomového objevu biochemiků spolupracujících s COLWAY, který spočívá v izolaci rybí frakce kolagenových peptidů o hmotnosti menší než 500 Da (daltony) z původní formy kolagenu, nazvané IOC Transdermal Collagen Peptides®.

Tyto peptidy byly stabilizovány tak, aby zachovaly trvanlivost formy, složení a vlastností za podmínek odpovídajících fyziologii těla. V receptuře Diamantového Kolagenu je až 151 stabilních, nejmenších známých kolagenových peptidů, což činí náš kosmetický výrobek unikátem na globální úrovni. Podle "Pravidla 500 Da" mohou pouze takové peptidy volně pronikat skrz rohovitou vrstvu epidermis - bariéru pro částice s větší hmotností. Díky tomu mohou peptidy IOC pronikat do hlubokých vrstev dermis až na úroveň fibroblastů a následně stimulovat tyto buňky k syntéze kolagenu, elastinu a také kyseliny hyaluronové, která se v kůži nachází ve formě sodného hyaluronátu. Přidání kolagenu ve formě trojité šroubovice (helisy, triple helix) obohacuje aminokyselinovou paletu kosmetiku a zajišťuje okamžitý liftingový efekt na pokožku po aplikaci.

Pro podporu dobré hydratace pokožky a účinku peptidové kolagenové frakce byla receptura Diamantového Kolagenu obohacena sodným hyaluronátem. Krátký seznam složek zahrnuje komponenty udržující správné pH produktu a stabilitu peptidů IOC Transdermal Collagen Peptides®.

DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Vlastnosti diamantového kolagenu:

 • Absolutní biotechnologická inovace
 • Vynikající vstřebatelnost do hlubších vrstev kůže
 • Chráněný patent a výhradní právo COLWAY na tuto technologii
 • Obsahuje transdermální peptidy IOC Transdermal Collagen Peptides® s částicemi menšími než 500 Da
 • Jedinečná kompozice 151 kolagenových peptidů
 • Dominantní složka s až 90% obsahem
 • Zbylých 10% tvoří nativní kolagen COLWAY s trojitou šroubovici
DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Hlavní složky:

IOC Transdermal Collagen Peptides® – patentově chráněná složka vyrobená z Živého Přírodního Kolagenu, jehož jednotlivé peptidy nepřekračují hmotnost 500 Da. Tyto peptidy se vyznačují výbornou transdermální vstřebatelností, dostanou se až do vrstvy kůže, kde se nacházejí fibroblasty a tyto buňky následně stimulují k produkci kolagenu, elastinu a  kyseliny hyaluronové. 

Živý Přírodní Kolagen - kolagen ve formě trojité šroubovice (triple helix) – získaný z ryb. Aktivuje tvorbu našeho kolagenu v kůži, stimuluje buňky odpovědné za jeho produkci (fibroblasty). Aplikovaný na pokožku přináší  liftingový efekt.  

Hyaluronát sodný – fyziologická forma kyseliny hyaluronové nacházející se v kůži. Vyznačuje se vynikající schopností vázat molekuly vody, tím zlepšuje hydrataci a celkový vzhled pleti.  

DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Účinky

 • Cíleně se zaměřuje na příčinu stárnutí kůže.
 • Komplexně stimuluje regeneraci, revitalizaci a omlazení pokožky.
 • Zlepšuje dermální hydrataci a podporuje zadržování vody v epidermální vrstvě.
 • Zlepšuje vlastnosti pokožky, pleť je hladší, pružnější, pevnější a hustší.
 • Ihned po aplikaci poskytuje liftingový efekt.
 • Dlouhodobě omlazuje a pomáhá udržet mladistvý vzhled.
 • Snižuje viditelnost a hloubku vrásek.
 • Obnovuje zářivý vzhled pleti.

Používání Diamantového kolagenu přináší dvojí účinek - v podobě okamžitě viditelného vypnutí pokožky a optimální hydrataci se současnou silnou stimulací fibroblastů k revitalizaci této tkáně. Pravidelné používání tohoto exkluzivního produktu se promítne do dlouhodobého zlepšení pleti - pokožka se stává hladší, hustší, pružnější a hydratovaná. Díky tomu získá zpět mladistvý, pěstěný a zářivý vzhled, po čem touží každá z nás!

 

Diamantový Kolagen COLWAY

Živá Peptidová Esence <500 Da

Diamantový Kolagen –  je vrcholem mnohaletých snů o vytvoření dokonalého produktu, který naší pleti nabídne to, co nejvíce potřebuje – skutečný „elixír mládí“. Mnoho let jsme se na každém kroku potýkali s odporem kvůli určitému biochemickému dogmatu:

"Velikost molekuly kolagenu nedává této bílkovině žádnou šanci proniknout přes epidermální bariéru, takže NIKDY nebude aktivní složkou v kosmetice!"

- to nám bylo řečeno, ale my jsme byli hluboce přesvědčeni, že vše musí fungovat nějak jinak, protože jsme viděli účinky – doslova – na vlastní kůži. 

K velkolepému průlomu došlo teprve v roce 2021!

A PŘECE PRONIKÁ! Mohli jsme triumfálně prohlásit! Jako první na světě jsme v COLWAY na podzim roku 2021 společně s firmou IOC, ukázali výsledky výzkumu v podobě 151 různých stabilizovaných mikro peptidů s hmotností < 500 Da! V inovativním biotechnologickém procesu byly odděleny z nativní formy kolagenu a jejich unikátní aminokyselinové složení bylo, pro každý zvlášť, popsáno akreditovanou výzkumnou jednotkou. 

Tento magický parametr –  < 500 Daltonů   – určuje horní hranici hmotnosti molekuly, která volně proniká hluboko do kůže.

Určení:

Dospělí, pro všechny typy pleti.

Zvláště se doporučuje pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, která vyžaduje komplexní stimulaci regeneračních procesů.

Použití: 

Aplikujte malé množství každé ráno i večer na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte do pokožky.  

Doporučení:

Diamantový Kolagen je ideální pro kolagenovou masáž - díky skvělé aplikaci a prokázané schopnosti proniknout hluboko do pokožky. 

 

Skladování a teplotní °C odolnost :

Vzhledem k tomu, že peptidová frakce si zachovává svou formu a stabilitu vlastností při fyziologických teplotách, tj. při teplotách kolem 37 °C a mírně vyšších, nevyžaduje Diamantový Kolagen skladování v chladu. Díky tomu může být vždy po ruce a dodávat pleti plnou aktivitu od okamžiku aplikace.

 

INCI: 

Aqua, Collagen (IOC Transdermal Collagen Peptides®), Sodium hyaluronate, Elastin, Caprylyl glycol, Lactic acid.

 

Chcete se dozvědět více?

DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Jaký kolagen vybrat?

Kolagen je dnes klíčové slovo v kosmetice.  Přečíst více DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

„Živý” kolagen - Co to vlastně znamená?

Toto slovo vlastně v sobě ukrývá význam fenomenálního objevu biochemiků, kteří jako první izolovali a udrželi rybí kolagen ve formě trojité spirály mimo mateřský organizmus.  Přečíst více DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Více o přírodním kolagenu

Nejnovější vědecký objev týkající se přírodního kolagenu !  Podívejte se na video DIAMANTOVÝ Kolagen - Živá Peptidová Esence

Jak na aplikaci?

Aplikace přírodního kolagenu -  video tutoriál.  Podívejte se na video
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.