Sada 5x Noční Atelomaska

Celonoční intenzivní regenerace pleti pro náročné. Kosmetický přípravek typu sleeping cream , který může být používaný jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Noční Atelomaska je doporučovaná k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu, pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí. Také pro použití v kosmetických salonech, vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, např. na zakončení ošetření.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
7 200 Kč –13 % 6 250 Kč 1 250 Kč / 1 ks
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem: 5 x 45 ml
maskax5
Akce
7 200 Kč –13 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

nocni atelomaska banner

 

Celonoční intenzivní regenerace pleti pro náročné. Kosmetický přípravek typu sleeping cream , který může být používaný jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Noční Atelomaska je doporučovaná k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu, pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí. Také pro použití v kosmetických salonech, vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, např. na zakončení ošetření.

Tento produkt je určen moderním ženám, uzavírá večerní kosmetickou péči v jednom balení. Je to další položka Zlaté Linie ATELO – COLWAY, která je v souladu s novým trendem „městské“ kosmetiky, chránící pleť před znečištěním a volnými radikály.

Během nočního odpočinku se postupně uvolňují bioaktivní složky z oleosomové, biomimetické báze tekutých kristalů, což pobízí pokožku k účinné regeneraci během spánku. Takový způsob uvolňování pečlivě vybraných aktivních složek zaručuje významné zlepšení stavu i velmi zralé a náročné pokožky.

 

PŘEDNOSTI:

 • ProBioBalance® obsahuje imunologický modul, glykoproteiny a polysacharidy z biologicky aktivních bifidobakterií, rozpuštěné v bioaktivní složce na bázi mléka.
 • Probiotika v ProBioBalance®, působí na buněčné úrovni, obnovují na pokožce ochrannou vrstvu tím, že jí navracejí správnou mikroflóru, což umožňuje pokožce účinně regenerovat během spánku.
 • ProBioBalance® také působí proti následkům UV záření – degeneraci kolagenu a elastinu, a tím udržuje homeostázu mezibuněčné hmoty.
 • Aktivní složky se v masce vyskytují ve vysokých koncentracích a zabezpečují tak výrazné zlepšení stavu pleti.
 • Oleosomová, biomimetická báze s tekutými krystaly, postupně uvolňuje aktivní látky a tak chrání před Hayflickovým limitem (smrt buněk).
   

ÚČINKY:

 • energizující
 • regenerující
 • výživné
 • omlazující – odstraňuje vrásky v rohové vrstvě pokožky
 • zpevňující – způsobuje zvýšení napětí pleti
 • zabraňuje ztrátě pružnosti pleti
 • hydratační
 • rozjasňující – redukuje známky únavy

 

URČENÍ:

Dospělí, pro všechny typy pleti. Noční Atelomaska je doporučovaná k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu, pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí. Také pro použití v kosmetických salonech, vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, např. na zakončení ošetření.

 

Co obsahuje Noční Atelomaska od COLWAY?

Jelikož se jedná o multifunkční kosmetiku, která zkrášluje, podporuje regeneraci pokožky vystavené městskému znečištění a eliminuje účinky nedostatečného spánku, jsou v složení tohoto produktu bioaktivní látky, které působí na mnoho způsobů a na mnoha úrovních kůže.

 

Klíčové složky:

maska slozky_1

 • ProbioBalance - ochranný probiotický komplex rozpuštěný v bioaktivní složce na bázi mléka. Obsahuje imunitní modul, glykoproteiny a polysacharidy z aktivních biologicky bifidobakterií.

 • Komplex MC2 (polyfenoly z acai berry, saponiny z ženšenu, THP tetrahydropiperin) - představuje bohatý zdroj antioxidantů spomalující stárnutí.

 • Tropokolagen - jsou to izolované molekuly z rybí kůže, které zachovávají konformaci trojitě šroubovice.

 • Atelokolagen - kolagen ve formě trojspiralu, který díky působení pepsinu získává pro dosud známou farmaceutickou výrobu ideální biologickou čistotu.

 • Prokolagen - tedy peptidové řetězce, které v procesech kolagenogeneze vytvářejí kolagenové spirály.

 • Alantoin a panthenol - působí synergicky a zmírňují zánětlivé stavy a uklidňují všechny podráždění.

 • Shea máslo - má silné výživné účinky. Naopak kyselina hyaluronová a kyselina glycyrrhizinová jsou zodpovědné za optimální hydrataci dokonce velmi suché pokožky. 

 • Bambucké máslo - má silný vyživující účinek . Kyselina hyaluronová a kyselina glycyrrhizinová jsou naopak zodpovědné za optimální hydrataci i velmi suché pokožky.

jak funguje mc2

 

Jak funguje Noční Atelomaska COLWAY?

I když jsou masky a noční krémy obvykle spojovány s těžkou formulací, podařilo se nám získat lehkou konzistenci, zároveň však velmi bohatou na živiny, regenerující, detoxikační a hydratační složky. Proto naše Noční Atelomaska působí naprosto úžasně - po několika hodinách spánku s ní se uživatel probudí s odpočinutou, rozjasněnou, regenerovanou a skvěle hydratovanou pokožkou. Maska je tak účinná, že i když někdo nepřespí celou noc a spí příliš krátce, nedají se po něm pozorovat známky nedostatku spánku.

Dosáhnutí tak ohromujících výsledků po probuzení by nebylo možné bez použití v našem kosmetickém produktu oleosomové, biomimetické bázi tekutých kristalů , která je využívána i v jiném produktu ze Zlaté řady Atelo, a to v Atelokremu MC2. Díky této bázi je možné postupné uvolňování bioaktivních látek a ochrana buněk před vznikem takzvaného Hayflickova efektu a s ním související buněčné smrti, která vzniká dosažením limitu buněčných dělení. Takže Atelomaska na noc COLWAY brání stárnutí. Je tedy také anti-agingovým produktem.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Jak používat Noční Atelomasku?

Možná se ptáte, proč kosmetiku, která dokonce ve svém názvu obsahuje informaci, že je kosmetickou maskou, označujeme jako sleeping cream, tedy produkt ve formě krému? Atelomaska může být používána podle potřeby, nálady, dostupného času jako noční krém nebo mimořádně účinná maska aplikovaná na pokožku během spánku. Mějme na paměti, abychom při aplikaci kosmetiku vyhýbali oblasti kolem očí.

Klíčem k používání našeho produktu jako krému nebo masky je tloušťka vrstvy, kterou aplikujeme na pokožku. Pokud má Atelomaska fungovat jako krém, aplikujeme ji trochu. Jemně roztíráme produkt na pokožce a provádíme přitom jemnou masáž. Pokud však má tento kosmetik působit jako maska, pak vybranou část pokožky potřeme trochu hustší vrstvou a necháme ji vsáknout.

Protože každá pokožka je jiná, neexistuje stanovené jednotné množství Atelomasky na noc k aplikaci. Tuto dávku odhadujeme sami prováděním jednoduchého testu: pokud se po 15 minutách od aplikace hustší vrstvy kosmetiku na pokožku všechno vsákne, při další aplikaci aplikujeme trochu více produktu. Pokud se však vše nevsákne (přebytek odstraníme tampónem), znamená to, že příště je třeba aplikovat trochu menší množství masky.

Po aplikaci produktu jdeme spát a ráno - bez ohledu na to, zda jsme Atelomasku použili jako celonoční masku nebo jako noční krém - omyjeme kosmetiku ze pokožky, jemně ji osušíme a aplikujeme oblíbený denní produkt.

 

Jako noční krém

Na očištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu naneste čistýma rukama malé množství masky.

Jako maska na noc

Masku naneste čistýma rukama, začněte od horní části obličeje směrem k bradě, dále až k dekoltu. Vyhněte se oblasti okolí očí a rtů. Po 15 minutách vklepejte zbytky masky nebo je odstraňte. Množství přípravku postupně upravte, tak aby po 15 minutách zůstalo na pleti jen takové množství, které lze vklepat. Pokud se maska po 15 minutách vstřebá úplně, můžete dávku při další aplikaci zvýšit.

Pro použití v kosmetických salonech

Vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, může být maska používána jako součást profesionálních kosmetických ošetření, např. k zakončení exfoliačních zákroků (oxybraze, dermabraze) a dalších neinvazních zákroků.

 

 

100% regenerace - úžasné výsledky výzkumu

vysledky testu atelomasky


Vynikající kvalita produktu obstojí i v náročných testech prováděných v certifikované laboratoři a v aplikačních studiích s účastí uživatelů různého věku a s různým typem kůže. Stejně tak to bylo s Noční Atelomaskou COLWAY. Podívejte se na srovnání níže - potvrzuje to, že skutečně stojí za to trávit noci s tímto kosmetickým produktem na pokožce, abyste si mohli ráno užít vynikající vzhled. A to bez ohledu na věk, protože produkt testovaly osoby od 26 do 62 let. Ještě jedna informace, důležitá zejména pro lidi s citlivou pokožkou - u žádného z účastníků studie Atelomaska na noc nezpůsobila alergie, podráždění nebo vysušení kůže.

Ve světle tak vynikajících výsledků se otázka, zda si koupit Atelomasku na noc COLWAY, stává otázkou pouze formální. Pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že 100% uživatelů potvrdilo klíčové vlastnosti tohoto produktu, odpověď může být pouze kladná. To navíc potvrzuje velmi vysoký podíl osob, které po studiu vyjádřily záměr koupit si produkt - až 92% respondentů odpovědělo, že by si koupilo nebo určitě by si koupilo naši sleeping cream a celonoční masku v jednom. 

 

Na závěr něco pro stále nerozhodné:

 

88% uživatelů považovalo Atelomasku na noc COLWAY za lepší produkt

a zcela lepší než ostatní podobné produkty na trhu,

a všichni ocenili,

že se tento produkt velmi dobře roztírá a vstřebává,

má dobrou konzistenci, příjemně se aplikuje a je pohodlný při používání.

 

atelmaska studie

 
 
video
(zapněte si české titulky)

 

 

INCI

Aqua, Triethylhexanoin, Isopropyl Isostearate, Glycerin, Steareth-2, Squalane, Butyrospermum Parkii Butter,
Steareth-21, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Isohexadecane, Collagen, Sodium PCA, Atelocollagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine Polypeptide, Collagen Amino Acids, Dipotassium  Glycyrrhizate, Curculigo Orchioides Root Extract, Lactose, Milk Protein, Bifida Ferment Lysate, Tetrahydropiperine, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Allantoin, Caprylyl Glycol, 1,2 – Hexanediol, Pantolactone, Sodium Polyacrylate, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, Propanediol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Pepsin, Alcohol Denat., Ethylhexylglycerin, Phenethyl Alcohol, BHT, Phenoxyethanol, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool. 

 

 

Noční Atelomaska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.