Mini ZLATÁ ATELOSADA pro Denní a Noční Peče - Atelokrém MC2 + Nočni Atelomaska

Sada dvou produktů ze zlaté řady Colway pro denní a noční péči za atraktivní cenu. Obsahuje Biomimetický Krém MC2 a Noční Atelomasku.

Biomimetický Krém MC2 je první krém na světě, který spojuje tři průlomové objevy v jednom produktu: biomimetiku, skupenství tekutých krystalů a atelokolagen. Účinně eliminuje známky stárnutí, jako jsou: vrásky, ochablá pleť, změna oválu obličeje, změna barvy, nerovnoměrná struktura pleti.

Noční Atelomaska může být používana jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Je doporučovaná k péči o pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
3 430 Kč –20 % 2 740 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
obsah: 50 + 120 ml
mini sada1
Akce Tip
3 430 Kč –20 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

 

1. ATELOKRÉM MC2

Biomimetický krém s tekutými krystaly

krem mc2 banner1200x628

Účinky:

omlazení, regenerace, elasticita 

Inteligentní báze s tekutými krystaly obohacená o biomimetické aktivní látky a všechny typy nativních kolagenů

 

První krém na světě, který spojuje tři průlomové objevy v jednom produktu: biomimetiku, skupenství tekutých krystalů a atelokolagen.

Neskutečně lehká a elegantní oleosomová základní struktura krému je ideálně shodná s fyziologií pokožky a biomimetické aktivní složky, díky kombinaci tekutých krystalů a základních emulgačních/zvláčňujících složek, působí účinněji než v běžných krémech. Díky tomu se biomimetické aktivní složky a tři typy kolagenu společně s energií uvolňují postupně, kontrolovaným způsobem v průběhu času, což minimalizuje nekontrolovanou stimulaci fibroblastů a zabraňuje předčasnému odumírání buněk způsobenému Hayflickovým limitem.

 

Biorevitalizátor MC2, jedinečný v celosvětovém měřítku,

je extrémně bohatý na antioxidanty a účinně tak

eliminuje známky stárnutí, jako jsou:

vrásky, ochablá pleť, změna oválu obličeje, změna barvy, nerovnoměrná struktura pleti.

 

mc2

 

Vzhledem k těmto vlastnostem je Atelokrem MC2 doporučován zejména pro péči o obličej, krk a dekolt s prvními známkami stárnutí a také pro unavenou pleť s nerovnoměrným zabarvením.

Lahodně sametová konzistence produktu činí aplikaci krému velmi pohodlnou a kosmetika se rychle vstřebává a nezanechává na obličeji žádnou lepkavou vrstvu. Díky tomu je Atelokrem MC2 ideální podklad pod make-up.

 

ÚČINKY:

 • Zvlhčuje
 • Vyživuje
 • Snižuje viditelnost vrásek
 • Zlepšuje pevnost pokožky
 • Zvyšuje elasticitu a průžnost pokožky
 • Snižuje známky únavy
 • Dodává energii a lesk
 • Poskytuje zdravý vzhled pokožky
 • Rozzáří pleť

 

ZOBRAZIT PRODUKT

 

 

 2. Noční Atelomaska

atelomaska sen

 

NOČNÍ ATELOMASKA je kosmetický přípravek typu „sleeping cream”, který podle potřeb pleti a dostupného času, může být používaný jako noční krém, nebo intenzivně regenerující, omlazující a výživná maska. Tento produkt je určen moderním ženám, uzavírá večerní kosmetickou péči v jednom balení. Je to další položka Zlaté Linie ATELO – COLWAY, která je v souladu s novým trendem „městské“ kosmetiky, chránící pleť před znečištěním a volnými radikály.

 

PŘEDNOSTI:

 • ProBioBalance® obsahuje imunologický modul, glykoproteiny a polysacharidy z biologicky aktivních bifidobakterií, rozpuštěné v bioaktivní složce na bázi mléka.
 • Probiotika v ProBioBalance®, působí na buněčné úrovni, obnovují na pokožce ochrannou vrstvu tím, že jí navracejí správnou mikroflóru, což umožňuje pokožce účinně regenerovat během spánku.
 • ProBioBalance® také působí proti následkům UV záření – degeneraci kolagenu a elastinu, a tím udržuje homeostázu mezibuněčné hmoty.
 • Aktivní složky se v masce vyskytují ve vysokých koncentracích a zabezpečují tak výrazné zlepšení stavu pleti.
 • Oleosomová, biomimetická báze s tekutými krystaly, postupně uvolňuje aktivní látky a tak chrání před Hayflickovým limitem (smrt buněk).
   

ÚČINKY:

 • energizující
 • regenerující
 • výživné
 • omlazující – odstraňuje vrásky v rohové vrstvě pokožky
 • zpevňující – způsobuje zvýšení napětí pleti
 • zabraňuje ztrátě pružnosti pleti
 • hydratační
 • rozjasňující – redukuje známky únavy

 

URČENÍ:

Dospělí, pro všechny typy pleti. Noční Atelomaska je doporučovaná k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu, pleť unavenou, vystavenou stresu, bez lesku a vitality, s prvními vráskami a známkami stárnutí. Také pro použití v kosmetických salonech, vzhledem k vysokému obsahu aktivních látek, např. na zakončení ošetření.

 

ZOBRAZIT PRODUKT

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.