Živý Přírodní Kolagen SILVER 200ml - Tělo 3+1 ZDARMA

Živý transdermální kolagen. Přírodní pomoc při všech kožních onemocněních. Je doporučován k péči o celé tělo. Při pravidelném používání účinně bojuje proti rozšířeným žilkám, celulitidě, striím, jizvám. Regeneruje pokožku po popáleninách, odřeninách, řezných ránách, omrzlinách, pohmožděninách. Vhodný pro léčebné a energetizující masáže, po depilaci, soláriu a peelingu. Výborný pro jakoukoli domácí léčbu pokožky a kloubů. Při systematickém používání zastavuje procesy stárnutí pokožky. Nejvíc koncentrovaný, nejbohatší a nejúčinnější PŘÍRODNÍ KOLAGEN na trhu! Chráněno patentem č. 206813.

Akce 3+1 ZDARMA  - To znamená, že zaplatíte cenu za 3 produkty a čtvrtý přidáme k vaší objednávce zcela zdarma. 

Níže uvedený dárek označuje tento bezplatný produkt. 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
Značka: Colway
8 370 Kč 2 790 Kč / 1 ks
Kategorie: Tělo
objem: 3x200 ml
Živý Přírodní Kolagen SILVER 200ml - Tělo 3+1 ZDARMA
Akce Tip
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

 

  

Živý kolagenový hydrát s trojítou helisi

Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagenový hydrát z rybích kůží, je chráněná patentem č. 362811 

 

COLWAY vám představuje revoluční biochemický vynález umožňující uchovat pokožce mladý vzhled – PŘÍRODNÍ KOLAGEN.

Kolagen je „proteinem mládí”, který představuje více než 30 % podíl z lidských bílkovin a až 70 % podíl bílkovin v kůži. Kolagen spolu s elastinem utváří ve škáře elastickou síťku, která jí dodává pružnost a pevnost. Stejně tak v ní váže vodu a lipofilní látky, rozhoduje o kondici pojivové tkáně, tedy ve skutečnosti o kondici našeho celého organismu.

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Tento produkt Vám pomůže oklamat plynoucí čas. Ne nadarmo ho mnozí nazývají elixírem mládí, protože právě tím pro mnohé je. Můžete se zde seznámit s jeho opravdu až zázračnými vlastnostmi a účinností, se kterou se již seznámily tisíce žen (ale i mužů)...

 

HYDRÁT NE HYDROLIZÁT

Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Přirodní kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Dodnes však nebyl využit nejoptimálnějším způsobem.

Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken.

Nemá tedy nic společného s kolagenem - "z peptidové mrtvoly". Je to živá bílkovina, revoluční objev! Produkty rozpadu třířadého rybího kolagenu šlechtí mezibuněčnou kožní tkáň stimulujíc fibroblasty ke zvýšené "produkci" vlastního kolagenu. Tuto schopnost nemá ve světové kosmetice žádný jiný výrobek.

Hydrát rybího kolagenu je roztokem z čistého kolagenu, z biochemického hlediska stále "živého", a proto také biologicky aktivního.

5925d66f531c7618a3bd92b7fe31 

jedinečnou vlastností našeho kolagenu je tzv trojitá šroubovice (ang. TRIPLE HELIX)

 

SILVER - Tělo 

Přírodní pomoc při všech kožních onemocněních.

VLASTNOSTI 

Přírodní Živý Kolagen SILVER je nejuniverzálnější ze všech kolagenových gelů. Díky vysoké třídě čistoty se jedná o kosmetický přípravek s všestranným využitím. Doporučuje se pro každodenní péči o celé tělo jako intenzivní hydratační, zklidňující a regenerační kúra.

Přírodní Živý Kolagen SILVER přináší pozitivní výsledky také v boji proti běžným kožním problémům těla, jako jsou:

 • rozšířené cévy
 • celulitida
 • jizvy a strie
 • otoky
 • sklon k tzv. těžkým nohám

Kolagenový gel SILVER má blahodárný účinek zejména na suchou a citlivou pokožku, která je obzvláště vystavena nepříznivému působení vnějších faktorů, jako jsou vysoušecí prací prostředky, tvrdá voda, prací prášky, hrubé a syntetické oblečení, nadměrné sluneční záření, přehřátí a úrazy.

Tento přípravek, jedinečný svou účinností a univerzálností použití, se doporučuje také po opalování, depilaci a k regeneraci těla po všech druzích poranění nebo kousnutí. Je ideální pro celou rodinu jako přípravek pro různé potřeby a potíže.

 

KOLAGEN SILVER má střibrnou barvu. Regeneruje pokožku po:

popáleninách, odřeninách, řezných ránách, omrzlinách, pohmožděninách.

Při pravidelném používání účinně bojuje proti rozšířeným žilkám, celulitidě, striím, jizvám i keloidním jizvám.

 

Pravidelné ošetření pokožky Kolagenem SILVER pokožka zpevní. Je velmi vhodný při plánování většího úbytku hmotnosti i zvýšené tělesné námaze nebo u mužů v posilovně při růstu svalů. Představuje nejúčinnější antistriovou prevence v těhotenství.

Nepřekonatelný na rychlé omlazení pokožky rukou. Vhodné používat po každém jejich umytí.

 

PŮSOBENÍ

 • Zklidňuje podráždění a záněty
 • Urychluje hojení
 • Vyhlazuje
 • Odstraňuje následky kousnutí, odřenin, pohmožděnin
 • Zvyšuje pružnost.

Určení

Pro všechny typy pleti

Návod k použití

Aplikujte každé ráno a večer.

Naneste malé množství Kolagenu na omytou a vlhkou pokožku masážními pohyby směrem zdola nahoru, k srdci. Pro péči o celé tělo lze chvíli po vstřebání přípravku aplikovat další pečující mléko.

Účinky

Již po první aplikaci kolagenový gel viditelně zvyšuje epidermální bariéru, a tím udržuje vlhkost v pokožce. Při pravidelném používání se systematicky zvyšuje schopnost pokožky vázat vodu, což přispívá ke zvýšené hydrataci a regeneraci pokožky.

V důsledku systematického používání Kolagenu se pokožka stává hladší, pevnější a pružnější a případné defekty se výrazně změlčí, vyrovnají, takže jsou méně viditelné.

Klíčové složky

Kolagen - získaný z ryb; aktivuje produkci přirozeného kolagenu v pokožce tím, že stimuluje buňky zodpovědné za jeho produkci (fibroblasty).

Elastin - sesterská bílkovina kolagenu, která je nezbytná pro vynikající pružnost pokožky. Díky elastinu je pokožka odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům, je kompaktnější a hutnější. Kolagen spolu s elastinem tvoří v dermis podpůrnou síť, která je zodpovědná za úroveň pružnosti a pevnosti této tkáně.

Kyselina mléčná - stimuluje kožní buňky k produkci cenných ceramidů, které zadržují vodu v pokožce. Kromě toho vykazuje vyhlazující vlastnosti zrohovatělé epidermis a v důsledku toho dokonale rozjasňuje pokožku, zajišťuje rovnoměrný tón pleti a zářivý vzhled.

Caprylyl glykol - je zvláčňující látka s hydratačním a jemně lubrikačním účinkem, která podporuje vstřebávání kolagenu do pokožky a zvyšuje jeho schopnost vázat vodu.

Poradna

Přírodní Kolagen SILVER můžete použít také jako:

 • jako přípravek ke zklidnění podráždění po holení nebo depilaci
 • zklidňující obklad na pokožku podrážděnou spálením nebo omrzlinami
 • regenerační obklad na pohmožděniny, modřiny a otoky (je důležité jej aplikovat ihned po poranění)
 • zklidňující "náplast" na odřeniny
 • masážní přípravek na tělo s drenážními a oběh stimulujícími účinky

INCI

Aqua, Collagen, Elastin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol

  

- nealergizuje - nedráždí pokožku - nemá žádné vedlejší účinky -

neobsahuje žádná umělá barviva - bez umělých aromat - 

- zcela přírodního původu - unikátní dar přírody -

 

 

 

Představujeme novou verzi tohoto ikonického produktu!

Dvakrát více kolagenu v Přírodním Kolagenu COLWAY až 6,5% ! 

Díky práci, nasazení a zvídavosti Olimpie Baranowské (autorka průlomové biotechnologické inovace, CEO IOC) máme nezvratný vědecký důkaz, že až 151 stabilizovaných, biologicky aktivních peptidů proniká hluboko do pokožky, kde účinně stimulují fibroblasty k produkci našeho tělesného kolagenu. 

18 let po uvedení prvních Přírodních kolagenů na trh vám s hrdostí představujeme novou verzi tohoto ikonického produktu! Díky průlomové a vylepšené metodě výroby jsme získali neobvyklý kolagenový gel s téměř dvojnásobnou koncentrací kolagenu. Jeho nová receptura si zachovala nezměněné složení INCI, které je garancí jeho čistoty a zároveň dodává pleti skoro o 100% více aktivních látek - neobvykle účinných kolagenních peptidů!

Přírodní Kolagen byl vždy ve formě gelu. Je to hydrát, protože kolagen velmi silně na sebe váže molekuly vody, což způsobuje, že může volně pronikat kůží. Doposud byl v gelech obsah kolagenní sušiny získané lyofilizací 3,5%.

 

6,5 kolagenu 

 

 

Nejnovější Vědecký Objev Týkající se Přírodního Kolagenu ! 

 

 

 

APLIKACE PŘÍRODNÍHO KOLAGENU

 

 

Více o Živém Přírodím Kolagenu si přečtěte na našem BLOGU...

 kolagen-naturalny-platinum

zivy kolagen

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.