Collaceina - Posílení Imunity - Kolostrum, Laktoferin, Lysozym a Probiotika

Přírodní antibiotika – Laktoferin, Lysozym a Kolostrum, a zároveň synbiotika -  9 vybraných kmenů bakteriálních probiotik a prebiotik, protože naše imunita závisí na stavu našich střev. 

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
1 090 Kč –18 % 890 Kč
Kategorie: Imunita
obsah: 60 kapslí
Collaceina - Posílení Imunity - Kolostrum, Laktoferin, Lysozym a Probiotika
Akce Tip
1 090 Kč –18 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

 KOLOSTRUM * LAKTOFERIN * LYSOZYM * SYNBIOTCKÉ BAKTERIE

* ESENCE ŽIVOTA PŘÍMO Z PŘÍRODY * 

POSÍLENÍ  * REGENERACE  * DÁVKA ENERGIE A ZDRAVÍ 

 

Vedete intenzívní životní styl a potřebujete každodenní dávku energie?

Chcete posílit  imunitu svého organismu? Chcete pro svůj organismus to nejlepší ?

Collaceina - doplněk stravy. Inovace a odhalování tajů dokonalé přírody jsou psanými hodnotami Colway, které nás  inspirují k uvádění unikátních produktů na trh. Přístup k nejnovějším objevům vědy způsobil, že Vám již dnes můžeme představit Collaceinu – moderní a na trhu dosud neznámý doplněk stravy. Skládá se z tří přírodních antibiotik, jakými je colostrum, laktoferin a lysozym – životní esence přímo z přírody. Laktoferin (LF) je bílkovina, kterou obsahuje mléko savců, schopný  ochránce života novorozenců, jejichž imunitní systém po narození ještě zcela nefunguje. Vhodně a účinně chrání děti před bakteriemi, plísněmi, viry, patogeny a jinými mikroorganismy. Lysozym představuje jednu z nejcennějších látek, se kterou se můžeme mezi doplňky stravy setkat. Je však třeba jej používat dlouhodobě a trpělivě, protože působí velmi pozvolna. Zároveň je však natolik silný, že v čistém stavu vykazuje nadprůměrnou  antibakteriální aktivitu. Třetí výjimečnou složkou Collaceinu je colostrum, tedy první dar maminek, který tvoří jejich tělo, aby bránilo dítě před světem plným nebezpečných mikroorganismů. Zázrak biologie, jakým je u savců Kolostrum, může být doplňkem pro naši stravu. Látky, které obsahuje, pomáhají bránit tělo před bakteriálními a virovými infekcemi a téměř všemi nemocemi, které se váží na imunitní systém. Kolostrum je opravdovou záchranou pro skupinu osob, které trpí v následku častých bakteriálních i virových infekcí. Složkou Collaceinu je colostrum třídy „0”, nejvyšší kvality. Takové, ze kterých bývají vyráběny nejnovější léky. Jeho biologická aktivita a schopnost posilovat imunitu jsou největší ze všech možných.

Abychom synergické působení Collaceinu učinili ještě účinnějším a aby mohl být používán  terapeuticky i profilakticky jako doplněk stravy, v dlouhodobějších obdobích jsme do něj přidali bakteriální mikroflóru žijící zažívacím traktě. Rovněž z toho důvodu, aby bylo možno vyloučit i to nejmenší riziko oslabení rovněž dobrých složek stejné mikroflóry lysozymem a laktoferynem. Blistry Collaceinu jsou rozděleny na dvě části. Ná část složenou z přírodních antibiotik – laktoferinu, lysozymu a colostrum, a zároveň na část složenou ze synbiotiku -  devíti vybraných bakteriálních probiotik a z prebiotika, tedy speciálního nosiče výživy pro tělu prospěšné tzv. dobré bakterie. Colway jako první firma uvádí na trh devítisložkové synbiotikum, které ještě dříve nikdo na světě masově nevyráběl.

Pokud chcete chránit sebe a své blízké před útokem bakterií a virů, pak užijte Collacein a využijete jeho výjimečného dobra ukrytého v kapslích. Zveme Vás na životodárný koktejl, který bude ode dneška zdrojem Vaší energie a zdraví. Spolu s Colway máte šanci využít  revolučních objevů vědy – využijte ji ještě dnes, Váš organismus se již nemůže dočkat.

 

PODROBNÝ POPIS

Collaceina je výjimečným produktem, který je složen ze dvou druhů tobolek, vyplněných různým obsahem.V prvním druhu z nich se nacházejí tři látky, z nichž každá činí neobvykle důležitou přirozenou ochranu imunitnímu systému lidského organismu.

Laktoferin (lactoferrin) představuje glykoprotein, který patří mezi přirozené tělesné látky, jejichž funkce zasahují rovněž do oblasti regulace získané odolnosti a na mnoho jiných procesů, např. na blokaci možnosti chelatace bakteriím neboli vychytávání iontů železa a tvorby komplexních struktur nezbytných pro jejich život. Bývá vylučována buňkami epitelu, které představují první obrannou linii naší imunity. Jeho přirozený výskyt v organismu chrání naše zásoby železa, působí proti nejagresivnějším volným radikálům kyslíku i hydroxidu a zároveň omezuje růst patogenní mikroflóry ve trávicím ústrojí. Laktoferin bývá z těchto důvodů považován v oboru posilování imunity člověka za největší objev posledních let. Stimuluje fágocyty k rychlému dozrávání a lymfocyty k jejich roztřídění. Aktivuje složky nespecifické imunity, jako jsou makrofágy a buňky přirozené ochrany = NK (Natural Killers), díky čemuž reguluje humorální a buněčnou imunitní odezvu. Laktoferin především povzbuzuje mechanismy nespecifické imunity. Vyskutuje se výlučně u organismů nejvyšší formy života na Zemi. Mimo organismy savců nebyl dosud odhalen.

Lysozym (zvaný rovněž muramidáza) tvoří velmi stabilní kationtová bílkovina, která je nejpomalejší ze všech poznaných enzymů, ale přesto působí velmi intenzivně. Popsal jej Alexander fleming, který za svůj největší objev nepovažoval penicilin, ale právě lysozym – základní složku vrozené odolnosti všech živých organismů. Stále jsou odhalovány další sféry jeho působení, z nichž je nejdůležitější silné bakteriostatické působení, přičemž obzvláště vysokou antibakteriální aktivitu muramidáza získává právě ve spojení s laktoferinem. Synergické antibakteriální působení obou těchto bílkovin bylo potvrzeno mimo jiné v mateřském mléku kojících žen a v slzách.

Lysozym se ukrývá pro bezpečí našeho organismu ve trávicím ústrojí. V dnešní době, kdy stále více chorobotvorných štěpů odolává působení antibiotik, může být doplňování stravy o lysozym velmi významným krokem k posílení imunity.

Kolostrum (neboli mlezivo) je prvním darem matky dítěti. Je to tekutina, která se uvolní před laktací a která vybaví sotva narozené dítko (savce) látkami nezbytnými pro jejich imunitu. O kolostru lze sepsat téměř vše, o čem hovoří věda o výživě, léčbě i biologii savců a stále to bude pravda. Na složení mleziva se totiž skládá více než 250 z doposud popsaných přírodních chemických látek, přičemž všechny jsou pro organismus přínosné.

Hormony, mezi nimi zejména růstové GH, enzymy se schopnostmi k dokysličení, polyamidy, látky vznikající z nukleových kyselin a z aminokyselin a rovněž laktoperoxidáza, laktoferin, cytokiny aj. Bakteriostatické (odolné proti bakteriím) látky, mezi nimi např. immunoglobulin, laktoperoxidáza, laktein, lysozym a leukocyty. Rovněž další protilátky, regenerační sloučeniny a zpožďující známky stárnutí, jako např. peptidové růstové čiinitele lgF-1, měnící růstové činitele TgF schopné dokonce aktivovat fibroblasty FGF. V kolostru jsou leukocyty, bakterie, proteiny bránící reprodukci virů, kyselina pantotenová a listová. Mnohé průkopnické látky nezbytné pro další rozvoj organismu a také neobvykle snadno vstřebatelné vitamíny a minerální sloučeniny. Je to nejhodnotnější z pokrmů, jaké si dokážeme představit.

 

Doplňování stravy o kolostrum je návrátem ke zdroji života.

Druhý typ tobolek v preparátu Collacein obsahuje symbiotické složení: Živé bakteriální kultury. Devět vybraných štěpů, jejichž úkolem je udržet rovnováhu bakteriální mikroflóry v našem trávicím traktu a pro ně určenou probiotickou stravu složenou z fruktooligosacharidů.

 

Doporučované denní dávkování:

Po jedné tobolce z obou typů denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Přípravek je třeba polykat v celku, nerozkousávat a zapít chladným nápojem. V blistrech najdete dva druhy tobolek, které se liší vzhledem. Je velmi důležité, aby od užití tobolky jednoho typu uplynuly alespoň 2-4 hodiny do užití tobolky druhého typu. Optimální doba doplňování stravy tímto produktem je 4–8 týdnů. V případech snížené imunity může být toto doplňování stravy prodlouženo až do jejího zlepšení, po čemž je potřeba na 4-6 týdnů pro zvýšení efektivity působení preparátu kůru přerušit. Collacein je efektivním přípravkem. Na organismus působí komplexně s výrazným akcentem na problémy s imunitou.

Ingredients: 1 (capsule, marked Collaceina Colostrum): Colostrum, Fish gelatin — capsule, Bulking agent (Microcrystalline cellulose), Lysozyme, Anti-caking agent (
silicon dioxide E551), Lactoferrin. 2 (capsule, marked Collaceina Synbiotic): Bulking agent (Microcrystalline cellulose), Hydroxypropylmethylcellulose - capsule, Probiotic mixture of 9 bacterial strains (Lactobacilus acidophilus LA02 20%, Lactobacillus casei subsp. Paracasei LPC00 20%, Bifidobacterium longum BL03 15%, Bifidobacterium breve BR03 10%, Lactobacillus rhamnosus LR06 10%, Streptococcus thermophillus Y08 10%, Bifidobacterium bifidum BB01 5%, Lactobacillus casei LC03 5%, Lactobacillus plantarum LP09 5%), Potato starch, Fructo-oligosaccharides, Anti-caking agent (Silica dioxide E551).

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

OBSAH: 30 kaps + 30 kaps

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OB Avatar autora | 16.8.2021
podle mně funguje jsem spokojeny...už rok jsem bez onemocnění..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.