SynbioCol - Živé synbiotikum podpora střevního mikrobiomu

NOVINKA!! Inovativní receptura 100% přírodního, tekutého synbiotika. Jedinečný, veganský doplněk stravy. Dodává tělu unikátní složení až 11 pečlivě vybraných, živých a nemodifikovaných kmenů bakterií, prospěšných pro rovnováhu naší střevní mikroflóry a zdraví, a také řadu neocenitelných složek pro lidský metabolismus, včetně řady enzymů, aminokyselin a antioxidantů společně s celou řadou vysoce vstřebatelných vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vznikají v SynbioColu díky synergickému působení probiotických kmenů ve vícestupňovém a několikaměsíčním procesu výroby fermentací. 

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
1 840 Kč –8 % 1 690 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
objem: 500 ml
SynbioCol COLWAY
Akce Novinka Tip
1 840 Kč –8 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Synbiocol (1920×1020 px)-2

Živé synbiotikum – mnohem víc než jen podpora střevního mikrobiomu

 

SynbioCol - jedinečný, veganský doplněk stravy, se složením speciálně vyvinutým pro COLWAY. Inovativní receptura 100% přírodního, tekutého synbiotika. Dodává tělu unikátní složení až 11 pečlivě vybraných, živých a nemodifikovaných kmenů bakterií, prospěšných pro rovnováhu naší střevní mikroflóry a zdraví, a také řadu neocenitelných složek pro lidský metabolismus, včetně řady enzymů, aminokyselin a antioxidantů společně s celou řadou vysoce vstřebatelných vitamínů, minerálů a stopových prvků, které vznikají v SynbioColu díky synergickému působení probiotických kmenů ve vícestupňovém a několikaměsíčním procesu výroby fermentací.

Jedná se o doplněk stravy ideální pro pravidelné a dlouhodobé doplňování jídelníčku o probiotika zaměřený na podporu rovnováhy a aktivity střevní mikroflóry.

 

SynbioCol neobsahuje lepek, cukr ani jiná sladidla

 

Užívání doporučujeme jak zdravým lidem, kteří si chtějí posílit imunitu a celkovou fyzickou i psychickou kondici, tak i lidem trpícím různými neduhy a problémy, včetně kožních problémů či týkajících se trávicího ústrojí.

Říká se, že člověk funguje na bakterie a je to pravda, protože naše střevní mikroflóra je druhým „mozkem” organizmu. Na kvalitě a aktivitě mikroflóry závisí naše fyzická i psychická pohoda a správné fungování mnoha tělních systémů - nejen trávícího, ale např. nervového a imunitního. Střevní mikroflóru poškozují některé léky a jeho rovnováhu mohou narušit špatné stravovací návyky, nezdravý životní styl, užívání drog, ale i kouření tabákových cigaret a dokonce i těch elektronických.  

Protože střevní mikroflóra produkuje široké spektrum bio složek (od vlastních antibiotik po vitamíny), které udržují naše tělo zdravé, je nejen potřeba, ale naprostá nutnost dbát o dobrou kvalitu probiotické mikroflóry. Nejčastěji se tak děje doplněním stravy o probiotika (živé, pro nás prospěšné bakterie) a prebiotika (složky podporující aktivitu probiotických kmenů). Jako vizionáři a pionýři nových řešení jsme v COLWAY došli o krok dále a vyvinuli jsme unikátní živé synbiotikum, jehož základem jsou výlučně přírodní složky v tekuté formě, která obnovuje životní prostředí probiotických kmenů a obsahuje četné metabolity prospěšné pro člověka, které se tvoří během jeho výroby ve vícestupňovém fermentačním procesu.  

 

Účinky

Synbiocol 1200x1200

 

 • Reguluje a regeneruje střevní mikrobiom, který komplexně podporuje celé tělo.
 • Podporuje regeneraci sliznice trávicího systému a střevních klků, díky čemu dochází k posílení střevních stěn a ke zlepšení vstřebávání živin z trávené potravy a doplňků stravy. Podporuje také účinky kosmetiky.
 • Dodává tělu četné vitamíny (B, K, kyselina listová), minerály a další klíčové složky pro lidský metabolismus, včetně enzymů, aminokyselin a organických kyselin, produkovaných synergickými probiotiky, jako kyselina jantarová, mléčná, octová, propionová.
 • Zlepšením kvality střevního mikrobiomu přispívá ke zlepšení celkové pohody i metabolismu, snižuje únavu, obnovuje přirozenou acidobazickou rovnováhu organismu (optimální pH).
 • Podporuje imunitní systém, zmírňuje příznaky potravinových alergií a intolerancí a vytváří přirozený mikrobiologický ochranný štít proti patogenním mikroorganismům.
 • Regulací mikrobiomu přispívá ke správné neutralizaci organizmu a odstraňování škodlivých látek z těla, např. pesticidy a těžké kovy.

 

Doporučená denní dávka

 • Dospělí: 15 ml před jídlem nebo po jídle.
  (Aktivní složky v denní dávce pro dospělé: SCD EP 11 probiotický komplex ** > 4,5 × 106 CFU / 15 ml)
 • Děti od 3 let: 5 ml před jídlem nebo po jídle.
  (Aktivní složky v denní dávce pro děti SCD EP 11 probiotický komplex ** > 1,5 × 106 CFU / 5 ml)

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Před otevřením jemně protřepejte. Před konzumací smíchejte se šťávou nebo neperlivou vodou.

 

Složení 

Nechlorovaná voda, melasa z cukrové třtiny * 1, borůvková šťáva *, třešňová šťáva *, šťáva z granátového jablka *, SCD EP11 ** komplex probiotických mikroorganismů, kamenná sůl z Kłodawy.

 

* - certifikovaná organická složka.

** - SCD EP11 je výsledkem fermentace s: Lactobacillus acidophilus SCD208, Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bfidobacterium bifidum SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Bifidobacterium animalis SCD918, Streptococcus thermophilus SCD258, Bfidobacterium cerevisiae SCD058.

1 - v hotovém výrobku je ve zpracované, fermentované formě.

 

objem: 500 ml

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GN Avatar autora | 5.8.2023
Ano velmi pomáhá mi upravovat zácpu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.