ColMega - Estery Kyselin Omega

ColMega – je průkopnický doplněk stravy. Průlom v hledání omega kyselin s dokonalou čistotou. Vyrobeno díky objevu metody bezvodé esterifikace lněného oleje.

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
790 Kč
Kategorie: Imunita
obsah: 60 kapslí
colmega box
Novinka
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

COLMEGA  (1200 x 628 px)

 

Představujeme výjimečný doplněk stravy – ColMegu, další průkopnické nutriceutikum v nabídce COLWAY. Je to opravdový průlom v dlouhém hledání nejlépe vstřebatelných, stabilních omega kyselin s vysokou koncentrací a ideální čistotou!

 
Myšlenka o nové – lehké a čisté formě kyselin ze skupiny omega 3, se zrodila díky novému přístupu k prevenci i léčbě chorobných stavů v souvislosti s mechanismy nevyhnutelného stárnutí našeho těla vedoucími k poškození buněk, které způsobují škodlivé vnější faktory, nesprávná výživa, infekce či stres.  

Vědecké autority ve spolupráci s lékaři vypracovali patentovanou moderní technologii získávání biosterů mastných kyselin omega-3 (ALA) – nejčistší forma omega-3 mastných kyselin, která je v současné době dostupná na trhu.  Oleje Omega, vytvořené výzkumníky z FLC Pharma, získaly prestižní titul „INOVACE“, stejně jako zlaté a stříbrné medaile na veletrzích inovativních produktů a technologií v Ženevě, Moskvě, Malajsii a Bruselu.  

Od nynějška je najdete v nabídce COLWAY v podobě jedinečného doplňku stravy – ColMega.

 

Jedinečný obsah produktu:

  • Lněný olej v ColMeze – bohatý zdroj omega 3:6:9 kyselin ve formě esterů s vysokou farmakologickou čistotou, které byli v procesu esterifikace zcela zbaveny dvou nedostatků běžného lněného oleje – nestability a toxinů, které v přírodě chrání rostlinu před vnějšími vlivy. 
  • Unikátní forma esterů lněného oleje činí z ColMegy doplněk stravy, který je dokonale vstřebatelný a velmi účinný. Estery neoxidují tak rychle jako běžný lněný olej, a hlavně - zůstávají v plazmě 24 hodin, ne 3 hodiny, jako v případě oleje z tresčích jater nebo běžného lněného oleje - což má velký význam v prevenci cévních chorob.
  • Nejvyšší technologicky možná kondenzace kyseliny ALA obsažená v každé kapsli ColMegy nám umožňuje využít schopnost našeho těla syntetizovat kyselinu α-linolenovou (ALA) na přesné množství všech potřebných polynenasycených kyselin!

 

Proč je to tak důležité?

Mastné kyseliny jsou základním stavebním materiálem našich buněk, tkání a orgánů. Zvláště omega -3 mastné kyseliny mají velmi významný vliv na správné fungování a stav lidského těla v každé fázi života - od prenatálního vývoje do pozdního stáří.

Především jsou strukturálním substrátem fosfolipidů v buněčných membránách. Hrají také funkční roli. Účastní se buněčného metabolismu, jsou zodpovědné za přenos signálu a ovlivňují genovou expresi.

Kyselina alfa-linolenová není v těle syntetizována, což znamená, že bychom jí měli doplňovat stravou, což v dnešních podmínkách není tak jednoduché. !Jestli budeme mít dostatek této kyseliny v našem těle záleží jen na nás!

 

Vsaďte na ColMegu!

Abychom tělu dodali denní dávku 2000 mg Omega-3, museli bychom sníst 6-8 lžic čerstvě lisovaného lněného oleje, nebo užít čtyři kapsle ColMegy – pohodlně, optimálně a s pocitem, že dodáváme tělu plně bezpečnou, velmi čistou a vysoce vstřebatelnou formu omega kyselin. 

Představuje 100% denní doporučené dávky. Navíc se takové množství ALA může převést na minimálně 100-300 mg EPA / DHA bez rizika předávkování. Organizmus sám převede ALA na EPA / DHA - ale jen tolik, kolik mu ve stravě chybí. Na zdraví. Na dlouho. Přírodně!

 

Složení: Ethylestery polynenasycených mastných kyselin (kyselina alfa-linolenová, kyselina olejová, kyselina linolová, kyselina palmitová, kyselina stearová), želatina, zvlhčovadlo (glycerol).

Doporučená denní dávka: 4 kapsle denně, 2 ráno a večer

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.