ColDeKa - Vitamín A, D3 2000 IU, K2 a beta-D-glukan, EPA, DHA

Vysoce bioaktivní kombinace cenných složek pro těsnost biologických membrán a vysokou imunologickou výkonnost organismu. Doplněk stravy na bázi výtažků z houby shiitake, standardizovaných na obsah polysacharidů a na obsah beta-D-glukanu. Obsahuje mastné kyseliny EPA, DHA a PUFA.  Obohacen o vitamíny, které jsou důležité pro správné fungování našeho organizmu rozpustné v tucích: A, D3 a K2 . Přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
890 Kč
Kategorie: Vitamíny
obsah : 60 kapslí
coldeka
Tip
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

coldeka strazce zdravi

ColDeKa je doplněk stravy na bázi extraktu z houby Shiitake, standardizovaného na polysacharidy, a extraktu z kvasinek Sacchromyces cerevisiae, standardizovaného na beta-D-glukan. Polysacharidy a beta-D-glukan jsou pozoruhodně aktivní imunostimulátory, kterým se připisuje také potenciál stimulovat organismus k boji proti rakovině a zabraňovat nádorovému bujení.

Doplněk stravy ColDeKa je obohacen o důležité vitaminy rozpustné v tucích pro správné fungování organismu: D3 a K2, které - každý zvlášť - vykazují pleiotropní účinek na organismus. Jejich společné působení podporuje normální vápenato-fosfátovou rovnováhu v těle, která zajišťuje silné a zdravé kosti a zuby. Kromě toho vitamin D, známý také jako supervitamin a dnes uznávaný jako hormonální účinek, pomáhá mimo jiné správnému fungování svalů, je imunostimulátorem a podílí se na procesech dělení buněk.
Vitamin K2 navíc přispívá ke správné srážlivosti krve, pomáhá předcházet kardiovaskulárním a srdečním onemocněním a podporuje kognitivní funkce.

Vzhledem k tomu, že všechny složky tohoto doplňku stravy jsou rozpuštěny v oleji z tresčích jater, který je zdrojem polynenasycených mastných kyselin a vitaminů D3 a A, má ColDeKa také významný vliv na zajištění integrity biologických membrán. Tím se zachovává účinnost metabolických systémů v buňkách od úrovně mitochondrií.

Obsahuje mastné kyseliny EPA, DHA a PUFA.

Vitamín D3 přispívá ke správnému fungování imunitního systému, také ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, napomáhá správnému fungování svalů, udržení zdravých kostí a zubů a udržení optimální hladiny vápníku v krvi, také se podílí na procesu dělení buněk.

Vitamin K2 přispívá k normální srážlivosti krve a pomáhá udržovat zdravé kosti.

ColDeKa může se pochlubit úžasným a výjimečným složením, které se ideálně trefilo do poptávky spotřebitelů. Další doplněk stravy, který ideálně splňuje nové trendy v oblasti zdraví. Dokonce vyhovuje i světové zdravotnické organizaci a předpisům unie. Všeobecný nedostatek vitamínu D už nezpochybňují ani evropští cynici, kteří mají nechuť k užívání doplňků stravy a vitamínů, jako prevenci nemocí.  

ColDeKa  to je extrakt z  shiitake (vice...), což je houba, která se už přes 2000 let využívá v čínské a japonské medicíně.  Shiitake je zdroj polysacharidů té nejvyšší kvality a také vitamínů včetně vitamínu D.

ColDeKa jsou přírodní vitamíny skupiny A a D získané z olejů, jsou to vitamín K2 samozřejmě v nejlepší formě menachinonu.

Je to také beta-D-glukan (vice... ), což je látka s přesvědčivě potvrzenými vlastnostmi posilujícími náš imunitní systém a o to prakticky okamžitě, čehož si všimli milovníci přírodních metod léčení a prevence. Při pravidelném používání zaručuje až 72- hodinovou ochranu proti širokému spektru patogenů.

Aktivní substance ColDeKa

Složení v přepočtu na doporučenou denní dávku:

Složky: Obsah v 1 kapsli (736 mg) %RHP
Olej z tresčích jater, v tom: 500 mg -
   EPA 40 mg* -
   DHA 45 mg* -
   PUFA 100 mg* -
   Vitamín A 150 ug* 18,75%
   Vitamín D (cholekalciferol) 1,25 ug 25%
Vitamín D (cholekalciferol) 48,75 ug 975%
Vitamín K (menachinon) 75 ug 100%
Extrakt z hub Shiitake, v tom: 20 mg. -
   Polysacharidy 4 mg  
kvasnicový extrakt    
Saccharomyces cerevisiae, v tom: 20 mg -
   Beta-D-glukan 5 mg -

 

*RHP - Referenční Hodnota Příjmu

 

Doporučená denní dávka

Užívejte 1 kapsli během jídla a zapijte vodou. 

 
Upozornění: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí. Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.
 
Olej z tresčích jater standardizovaný na: 8% EPA (kyselina eikosapentaenová), 9% DHA (kyselina dokosahexaenová), 20% PUFA (polynenasycené mastné kyseliny), 1000 IU/g vitamínu A a 100 IU/g vitamínu D, želatina, zvlhčovadlo - glycerol, Kvasnicový extrakt Saccharomyces cerevisiae standardizovaný na: 25% beta-D-glukanu, extrakt z hub Shiitake (Lentinula edodes) standardizovaný na 20% polysacharidů, Emulgátor - koloidní oxid křemičitý, vitamín K (menachinon), vitamín D (cholekalciferol), barvivo - měďnaté komplexy chlorofylinů.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 5.9.2023
velmi spokojená,
5
DI Avatar autora | 4.12.2020
jsem spokojena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.