FungiCol - Funkční Adaptogeny

Mnohostranná, synergická adaptogení podpora. Velká moudrost Tradiční Čínské Medicíny v malé kapsli COLWAY. Obsahuje unikátní a pro člověka cenné houby, zařazované mezi funkční adaptogeny - Ganoderma, Cordyceps, Hericium, Maitake a Chaga.

Díky kombinaci různých cenných druhů hub v jednom produktu účinkuje FungiCol COLWAY synergicky a komplexně na mnoho důležitých systémů, tkání a orgánů lidského těla. Týká se to zejména adaptogenního, antioxidantového, protistárnutí a imunostimulačního účinku.

ZAVADĚCÍ CENA DO 28.02

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
Značka: Colway
1 390 Kč –28 % 990 Kč
Kategorie: Imunita
obsah: 60 kapslí
fungicol
Akce Novinka
1 390 Kč –28 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

FungiCol - jedinečný doplněk stravy, který obsahuje unikátní a pro člověka cenné houby, zařazované mezi funkční adaptogeny:

Reishi (Ganoderma), Cordyceps (Housenice Čínská), Hericium (Lví hříva, Lion's Mane), Maitake (Trsnatec Lupenitý) a Chaga (Rezavec Šikmý).

Tyto houby se vyznačují velkou biologickou aktivitou známou po tisíciletí a potvrzenou současnými výsledky mnoha výzkumů, která se tradičně využívá k obnovení a udržení celkového rovnováhy organismu (homeostázy), zlepšení imunitní funkce a zmírnění účinků stresu a stárnutí. Tato bioaktivita je způsobena přítomností mnoha makro- a mikroprvků v těchto houbách a širokou škálou složitých organických a neorganických látek, z nichž mnohé jsou druhově jedinečné.

 

Pro fungování lidského těla a psychiky jsou zvláště důležité

polysacharidy, glykoproteiny a terpenové sloučeniny.

 

FungiCol obsahuje extrakty standardizované na 10% specifických polysacharidů pro konkrétní druh hub.

Díky kombinaci různých cenných druhů hub v jednom produktu účinkuje FungiCol COLWAY synergicky a komplexně na mnoho důležitých systémů, tkání a orgánů lidského těla. Týká se to zejména adaptogenního, antioxidantového, protistárnutí a imunostimulačního účinku. To zlepšuje vitalitu a výkonnost člověka, pomáhá udržovat homeostázu a dobře přizpůsobit organismus k náročným, rychle se měnícím podmínkám života v dnešním světě.

FungiCol je zejména doporučen pro osoby vystavené stresovému působení - včetně chronického, unaveného, oslabeného, ale také fyzicky aktivních, potřebujících podporu pro správné fungování imunitního systému a intelektu.

Uspořádání organismu může být destabilizováno mnoha environmentálními faktory a ovlivňováno stárnutím těla. Všechny jeho poruchy se negativně odrážejí na fungování těla, intelektu, imunity a psychiky. Proto je nutné zásobovat organismus složkami, které působí adaptogenně a normalizující, a tak podporují udržení zdravé rovnováhy nebo pomáhají ji obnovit, pokud již byla narušena.

Houby Reishi (Ganoderma), Cordyceps, Hericium, Maitake a Chaga obsažené v doplňku stravy FungiCol jsou druhy tak cenné, že jsou nazývány skladnicemi bioaktivních složek. Dálnovýchodní medicína z nich těžila po tisíciletí, protože již tehdy byl oceňován základní vliv homeostázy organismu na dobrý fyzický a duševní stav člověka, jeho kognitivní schopnosti a ochranu imunitního systému. Tyto houby byly již od starověku používány k posílení organismu a zlepšení imunity. V současné době jsou také ceněny pro svou prokázanou vysokou antioxidační a proti stárnutí působící aktivitu.

Spojení těchto uznávaných a ověřených druhů v jednom doplňku stravy způsobilo, že podporují zdravou rovnováhu organismu synergicky, ale také na mnoha úrovních.

Doporučená denní dávka

Denní dávka - 2 kapsle. Užívejte vcelku, zapijte vodou.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek je doplňkem, nikoliv však náhradou pestré stravy. Doporučuje se vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl.

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, mimo dosah malých dětí, v uzavřeném originálním obalu.

Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například v přírodní formě Vitamínu C-olway. Užívejte kontinuálně maximálně 1-2 měsíce.

 

Složení

Reishi (Lesklokorka Lesklá, Ganoderma lucidum) standardizovaný na 10% polysacharidů DER (Drug Extract Ratio) 10:1*

Cordyceps (Housenice Čínská, Ophiocordyceps sinensis dříve Cordyceps sinensis ) standardizovaný na 10% polysacharidů DER 10:1*

Hericium (Korálovec Ježatý, v angličtině je známý jako Lví hříva, Lion's mane Hericium erinaceus) standardizovaný na 10 % polysacharidů DER 10:1*

Maitake (Trsnatec Lupenitý, Grifola frondosa) standardizovaný na 10% polysacharidů DER 10:1*

Chaga (Rezavec Šikmý, Inonotus obliquus) standardizovaný na 10% polysacharidů DER 10:1*

 

*DER (Drug Extract Ratio) - můžete se také setkat s termínem Ratio zaměnitelným s DER - je poměr množství rostlinného materiálu (extrahovaného sušením) k množství získaného extraktu. Jinými slovy zjišťujeme, kolik rostlinného materiálu bylo použito na výrobu jednoho dílu získaného extraktu. Např. hodnota DER 10:1 znamená, že z 10 dílů (např. gramů) se získal 1 díl extraktu (resp. 1 gram).

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

 

 

Přečtěte si více o výhodách přípravku FungicCol v

článku na našem BLOGU

 

přejít na článek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.