Xshot - 100% Přírodní Energetický Nápoj x 10 ks.

Až 16 složek podporujících přirozené mechanismy tvorby energie.Obsahuje kombinaci vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které byly vybírány tak, aby přispívaly ke snížení pocitu únavy, vyčerpání a zároveň aby podporovaly správný energetický metabolismus. 10 kusů.

Můžeme doručit do:
12.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
949 Kč
Kategorie: Pro Sportovce
objem: 10 x 60 ml

331ca29ebd077f3150a3470426f4cc02 

X SHOT doplněk stravy, obsahuje kombinaci vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které byly vybírány tak, aby přispívaly ke snížení pocitu únavy, vyčerpání a zároveň aby podporovaly správný energetický metabolismus (vitamin B12). Kompozici tvoří až 16 složek podporujících přirozené mechanismy tvorby energie. Abyste ucítili sílu, můžete se tak vzdát používání energetických nápojů s vysokým obsahem cukru, které dramaticky zvyšují hladinu glukózy v krvi, která následně stejně rychle klesá a způsobuje další hluboký deficit energie.

 

Komu je xShot určen?

  • Každému, kdo potřebuje porci energie

  • Osobám, které vedou aktivní životní styl, hodně sportují a hlídají si svou tělesnou hmotnost

  • Osobám, které pravidelně trénují v posilovnách – jako alternativa k syntetickým shotům s glukózou

  • Osobám, které absolvují časté služební cesty automobilem a trávícím za volantem dlouhé hodiny

  • Osobám pracujícím nebo studujícím mnoho hodin, které potřebují extra dávku energie a soustředění

  • Jako zdravá náhrada osobám, které pijí velké množství kávy, jež přispívá k okyselení organizmu

Aktivní látky

Ženšen – po staletí používaný v čínské medicíně; zvyšuje výkonnost a odolnost organismu, pomáhá udržovat správné sexuální vztahy, včetně vyvolávání a zlepšení erekce, stimuluje vitalitu a působí proti únavě. Je užitečný ve stresových situacích, kdy nám chybí energie a pozitivní životní síla.

Maca – podporuje fyzickou a psychickou výkonnost, pomáhá udržovat optimální vytrvalost a vitalitu.

Morušovník černý - přispívá k pocitu fyzické pohody, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Moruše byla po staletí široce používána v lidovém léčitelství; je bohatá na flavonoidy, kumariny a třísloviny. Plody moruše obsahují vitamíny A, B₁, B₂, C

Damiana List – pochází z tropických lesů Ameriky, usušené se stonky a listy rostliny Turnera diffusa jsou ceněné mezi příslušníky kmene Mayů pro jejich čistící a posilující vlastnosti. Přispívá k zachování normální hladiny glukózy v krvi, podporují duševní aktivitu a přispívají ke snížení chuti k jídlu.

Guarana – pomáhá udržovat duševní způsobilost, kofein v ní obsažený umožňuje zvýšit bdělost (měřeno jako rychlost reakční doby), usnadňuje boj s nadváhou.

Verbena – přispívá ke správné funkci zažívacího traktu.

Zázvor – v zemích dálného východu je nazýván „nejzdravějším kořením na světě“, podporuje imunitní systém, ovlivňuje vitalitu organizmu.

Vitamín B₆ – podílí se na správné syntéze cysteinu a červených krvinek. Podporuje správnou funkci imunitního a nervového systému, pomáhá udržovat normální energetický metabolizmus.

Vitamín B₁₂  – pomáhá udržovat správné psychologické funkce, přispívá k udržování správného energetického metabolizmu a rovněž snižuje pocity únavy a vyčerpání, podporuje správné funkce imunitního systému.

Vitamín B₁ – přispívá k udržování správného energetického metabolizmu, podporuje správnou funkci nervového systému a psychologických funkcí.

Vitamín B₂ – pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a zdravé kůže. Přispívá k udržení normální úrovně vidění, chrání buňky před oxidačním stresem.

Kyselina listová – podporuje správnou krvetvorbu, správný metabolismus homocysteinu, pomáhá udržovat správné psychologické funkce, přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, podílí se na procesu dělení buněk.

Kyselina pantothenová – pomáhá udržovat duševní způsobilost na správné úrovni, přispívá k udržování normálního energetického metabolizmu.

Zinek – podílí se na procesu dělení buněk a normální syntéze bílkovin, pomáhá udržovat normální metabolismus sacharidů, přispívá k udržení normálního metabolismu makroživin.

Hořčík – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, pomáhá ke správnému fungování svalů, včetně svalu srdečního, snižuje pocit únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat správné psychologické funkce, podporuje správnou syntézu proteinů, podílí se na procesu dělení buněk.

Způsob použití

Doporučená denní dávka – 1 shot. Užívat během jídla. Před použitím protřepat.

Osoby s vysokým tlakem by měly konzumaci produktu konzultovat se svým lékařem.

 

46b90642629426c2f88134015c037b98c539fa3c-img

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: