Xshot - 100% Přírodní Energetický Nápoj 10 ks.

Až 16 složek podporujících přirozené mechanismy tvorby energie.Obsahuje kombinaci vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které byly vybírány tak, aby přispívaly ke snížení pocitu únavy, vyčerpání a zároveň aby podporovaly správný energetický metabolismus. 10 kusů.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
949 Kč –10 % 845 Kč
Kategorie: Pro Sportovce
objem: 10 x 60 ml
Xshot - 100% Přírodní Energetický Nápoj 10 ks.
949 Kč –10 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

331ca29ebd077f3150a3470426f4cc02 

X SHOT doplněk stravy, obsahuje kombinaci vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které byly vybírány tak, aby přispívaly ke snížení pocitu únavy, vyčerpání a zároveň aby podporovaly správný energetický metabolismus (vitamin B12). Kompozici tvoří až 16 složek podporujících přirozené mechanismy tvorby energie. Abyste ucítili sílu, můžete se tak vzdát používání energetických nápojů s vysokým obsahem cukru, které dramaticky zvyšují hladinu glukózy v krvi, která následně stejně rychle klesá a způsobuje další hluboký deficit energie.

 

Komu je xShot určen?

  • Každému, kdo potřebuje porci energie

  • Osobám, které vedou aktivní životní styl, hodně sportují a hlídají si svou tělesnou hmotnost

  • Osobám, které pravidelně trénují v posilovnách – jako alternativa k syntetickým shotům s glukózou

  • Osobám, které absolvují časté služební cesty automobilem a trávícím za volantem dlouhé hodiny

  • Osobám pracujícím nebo studujícím mnoho hodin, které potřebují extra dávku energie a soustředění

  • Jako zdravá náhrada osobám, které pijí velké množství kávy, jež přispívá k okyselení organizmu

Aktivní látky

Ženšen – po staletí používaný v čínské medicíně; zvyšuje výkonnost a odolnost organismu, pomáhá udržovat správné sexuální vztahy, včetně vyvolávání a zlepšení erekce, stimuluje vitalitu a působí proti únavě. Je užitečný ve stresových situacích, kdy nám chybí energie a pozitivní životní síla.

Maca – podporuje fyzickou a psychickou výkonnost, pomáhá udržovat optimální vytrvalost a vitalitu.

Morušovník černý - přispívá k pocitu fyzické pohody, pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi. Moruše byla po staletí široce používána v lidovém léčitelství; je bohatá na flavonoidy, kumariny a třísloviny. Plody moruše obsahují vitamíny A, B₁, B₂, C

Damiana List – pochází z tropických lesů Ameriky, usušené se stonky a listy rostliny Turnera diffusa jsou ceněné mezi příslušníky kmene Mayů pro jejich čistící a posilující vlastnosti. Přispívá k zachování normální hladiny glukózy v krvi, podporují duševní aktivitu a přispívají ke snížení chuti k jídlu.

Guarana – pomáhá udržovat duševní způsobilost, kofein v ní obsažený umožňuje zvýšit bdělost (měřeno jako rychlost reakční doby), usnadňuje boj s nadváhou.

Verbena – přispívá ke správné funkci zažívacího traktu.

Zázvor – v zemích dálného východu je nazýván „nejzdravějším kořením na světě“, podporuje imunitní systém, ovlivňuje vitalitu organizmu.

Vitamín B₆ – podílí se na správné syntéze cysteinu a červených krvinek. Podporuje správnou funkci imunitního a nervového systému, pomáhá udržovat normální energetický metabolizmus.

Vitamín B₁₂  – pomáhá udržovat správné psychologické funkce, přispívá k udržování správného energetického metabolizmu a rovněž snižuje pocity únavy a vyčerpání, podporuje správné funkce imunitního systému.

Vitamín B₁ – přispívá k udržování správného energetického metabolizmu, podporuje správnou funkci nervového systému a psychologických funkcí.

Vitamín B₂ – pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a zdravé kůže. Přispívá k udržení normální úrovně vidění, chrání buňky před oxidačním stresem.

Kyselina listová – podporuje správnou krvetvorbu, správný metabolismus homocysteinu, pomáhá udržovat správné psychologické funkce, přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání, podílí se na procesu dělení buněk.

Kyselina pantothenová – pomáhá udržovat duševní způsobilost na správné úrovni, přispívá k udržování normálního energetického metabolizmu.

Zinek – podílí se na procesu dělení buněk a normální syntéze bílkovin, pomáhá udržovat normální metabolismus sacharidů, přispívá k udržení normálního metabolismu makroživin.

Hořčík – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, pomáhá ke správnému fungování svalů, včetně svalu srdečního, snižuje pocit únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat správné psychologické funkce, podporuje správnou syntézu proteinů, podílí se na procesu dělení buněk.

Způsob použití

Doporučená denní dávka – 1 shot. Užívat během jídla. Před použitím protřepat.

Osoby s vysokým tlakem by měly konzumaci produktu konzultovat se svým lékařem.

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

46b90642629426c2f88134015c037b98c539fa3c-img

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.