Balík 10 Testerů - Zlatý Atelokolagen - sáčky

Mistrovské veledílo biotechnologie bilkovín, které se přesně zaměřuje na příčiny stárnutí pleti. Tři druhy kolagenu, tekuté hedvábí, enzymy a bohatý obsah ryzího zlata. Perfektně vstřebatelný produkt o sametové struktuře a příjemným aroma. Garantovaný HIT!  Produkt dokáže pozitivně překvapit již při prvním kontaktu s pokožkou. Následný efekt, bude měkká a na dotyk sametově hladká pokožka, stejně jako pocit její skvělé hloubkové hydratace. Exkluzivní prémiový anti-age produkt pro náročné jedince, kteří chtějí dokonale pečovat o vzhled obličeje, krku a dekoltu.

10 x 1,1ml

Můžeme doručit do:
30.5.2023
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Značka: Colway
250 Kč –24 % 190 Kč 19 Kč / 1 ks
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem: 10x1,1 ml
123 saszetka 500x500
250 Kč –24 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

10xTESTER

ZLATÝ ATELOKOLAGEN banner
 

Atelokolagen je exkluzivní prémiový anti-age přípravek pro náročné jedince, kteří chtějí dokonale pečovat o vzhled svého obličeje, krku a dekoltu.

Účinnost Atelokolagenu je založena na jedinečné kombinaci tří typů živého aktivního transdermálního kolagenu, které svým synergickým působením zastavují proces stárnutí, protože zvyšují hustotu a zlepšují pružnost pokožky.

Luxusní složení je obohaceno o hedvábné proteiny a koloidní zlato, díky čemuž je pleť neuvěřitelně hladká a zářivá již po několika aplikacích přípravku. Atelokolagen také výborně hydratuje a posiluje pokožku, která je díky němu vypnutá, pevná a zářivá.

Výrobek od prvního okamžiku zaujme svým tvarem - lehký gel se třpytí zlatými skvrnkami a je precizně uspořádán do trojité šroubovice. Toto exkluzivní technologické řešení dokonale podtrhuje luxusní charakter výrobku a činí z aplikace kosmetiky skutečný požitek. Tento vysoce smyslový rituál péče o pleť je doplněn přírodní vůní růže, která jemně zahalí pleť svým smyslným nádechem.

Sametově lehké gelové složení zajišťuje mimořádně rychlé vstřebávání, takže je dokonalým podkladem pod make-up. 

Atelokolagen se doporučuje zejména pro péči o zralou pleť.

 

ÚČINKY

 • Omlazující (silný účinek proti stárnutí)
 • Vyhlazuje jemné linky a vrásky
 • Posiluje cévy a chrání je před poškozením a porušením
 • Zpevnění
 • Hydratuje (vytváří na pokožce membránu, která zabraňuje ztrátě vody)
 • Zabraňuje ztrátě pružnosti pokožky
 • Odstranění kožních změn způsobených hormonálními poruchami
 • Snížení hyperpigmentace
 • Rozjasňuje a vyrovnává tón pleti
 • Rozzáří pleť
 • Regeneruje poškozenou epidermu

 

Perfektně vstřebatelný produkt o sametové struktuře a příjemným aroma.

Garantovaný hit!

VELEDÍLO BIOTECHNOLOGIE

 

Atelokolagen Colway vděčí za svoji sametovou podobu sericinu, tedy tekutému hedvábí, za své aroma růžovému oleji a za skvělou vstřebatelnost průkopnickému použití nejdrobnějších bílkovinných částic ve směsi kolagenů. Produkt dokáže pozitivně překvapit již při prvním kontaktu s pokožkou. Mnohem méně lepivý než Nativní nebo Přírodní Kolageny, s velmi příjemnou, jemnou a lehkou konzistencí se skvěle nakládá na pokožku. Jeho další velmi důležitou předností je pro kolagen neobvykle snadná vstřebatelnost. Atelokolagen lze za použití minimálního množství vody velmi rychle do pokožky vmasírovat, což bývalo doposud nemožné. Tento proces je nebývale příjemný a nepředstavuje pro spotřebitele žádný problém. Pokožka po něm není stažená ani nepříjemně napnutá.

Pro lidi, kteří se s naším produktem setkají poprvé, to bude neobvykle zaskakující a velké překvapení. Následný efekt, který naše kosmetika zanechá, bude měkká a na dotyk sametově hladká pokožka, stejně jako pocit její skvělé hloubkové hydratace. Doplněním je také skvělá, elegantní a jemná vůně po růžích.

 

Všechny kolagenové gely nabízené v Colway tvoří nativní, transdermální a biologicky aktivní bílkoviny. 

Představují produkty anti-age jedinečné ve světovém měřítku s mnohaletou pověstí,

které na rozdíl od tisíců krémů – nebojují s následky, ale útočí na příčinu efektů stárnutí.

Hlavní příčinou vzniku vrásek je nedostatek kolagenu.

 

Složení

Atelokolagen Colway představuje další kosmetiku anti-age z rodiny transdermálních kolagenových gelů, jaké tvoříme, jsou opravdově špičkovým výsledkem vývoje biotechnologie bílkovin. Unikátní složení tvoří tři druhy drobnomolekulárního kolagenu:

 • ATELOKOLAGEN  - kolagen v v podobě trojité šroubovice, který působením pepsinu dosahuje ideální biologické čistoty dosud známé pouze výrobcům léčiv. Je  do nejvyššího stupně bio-kompatibilní a nejpokrokovější ze všech kolagenů. Původně zpracovaný špičkovými vědci jako surovina pro potřeby zdravotnictví používaná pro regeneraci tkání. Nyní nachází také své použití v kosmetice, jako bio-kompatibilní, nejčistší a nejbezpečnější ze všech kolagenů.
 • PROKOLAGEN-  je stavebním základem kolagenu – hlavní složkou tvořenou ve fibroblastech k produkci kolagenu v pokožce.
 • TROPOKOLAGEN -jsou to molekuly kolagenu izolované z rybích kůží, zachovávající svoji stavbu v podobě trojité šroubovice 

ŽIVÝ KOLAGEN – extrahovaný z rybích kůží patentovanou metodou . Představuje jediný ve světě známy přírodní zdroj peptidů, které svobodně prostupují svrchní vrstvou pokožky a stimulují fibroblasty ke zvýšení aktivity. Je to přírodní hypoalergenní á kosmetika proti stárnutí. Nebojuje s následky, ale útočí na příčinu vzniku vrásek – tedy proti nedostatku kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí, zvlhčuje, změkčuje a regeneruje pokožku. 

Model kolagenové šroubovice hydratované v gelu není polymerovou směsí tvořenou jen na efekt. Má praktické použití. Byl stvořen ze tří druhů kolagenových bílkovin (atelo-, pro- i tropokolagenu), sericinu, elastinu a koloidního zlata, které funguje v synergii s kolagenovými peptidy jako iontová pumpa: urychluje migraci aktivních složek, výměnu mikročástic, stimuluje kožní detoxikační procesy.

SERICIN -  nazývaný rovněž tekuté hedvábí. Lep tvořený bourcem morušovým je přírodní látkou, která má výborné regenerační schopnosti na pokožce k udržení její přirozené vlhkosti. Sericin velice snadno proniká pod pokožku, udržuje její pružnost a ohebnost, opožďuje objevování vrásek.

Proteiny hedvábí mají rovněž výjimečnou retenční schopnost udržovat vodu ve svrchní vrstvě pokožky – mohou vodu vázat ve 300 násobném množství oproti své hmotnosti. Navíc mají opačný elektrostatický náboj, než má naše pokožka. Díky tomu kosmetika obsahující hedvábí velmi snadno silně přilehne na její povrch, což pokožce přináší efekt nebývalé hladkosti. 

Kosmetické vlastnosti sericinu:

 • Zvlhčující - sericin má silné retenční schopnosti vody v pokožce i na jejím povrchu. Má přirozený hydratační efekt (NMF - Natural Moisturising Factor).
 • Tvoří membránu – sericin utváří jemnou ochrannou vrstvu, která brání úniku vody z pokožky. Pokožka dýchá a přesto nevytrácí vodu.
 • Proti stárnutí - představuje silný antioxidant - chrání před volnými radikály, tedy snižuje následky oxidačního stresu.
 • Brzdí aktivitu tyrozinázy – barevně jednotí pokožku.
 • Zvyšuje aktivitu enzymů degradujících desmozómy ve zrohovatělé svrchní vrstvě pokožky, což způsobuje přirozený peeling odumřelé vrstvy z kůže a urychluje regeneraci její nové vrstvy.

KOLOIDNÍ NANO ZLATO - vzhledem k antibakteriálnímu a antiseptickému působení bylo zlato odedávna využíváno v medicíně, ale tyto přednosti dnes doceňují také kosmetologové. Výzkumy totiž prokázaly, že ionty zlata dokážou proniknout až do hlubokých vrstev pokožky, kde podporují mechanismus její hydratace a výborně slouží jako nosič aktivních látek. Díky tomu může být pokožka lépe vyživená, zlepšuje se její barevnost a pružnost.

Kosmetické produkty obsahující zlato také opožďují stárnutí svrchní vrstvy pokožky. Povzbuzují produkci elastinu i kolagenu a přičiňují se tak ke zjemnění již dříve vzniklých vrásek. Omezují také barevné změny, protože zpomalují tvorbu melaninu. Navíc zlatý prach zkrášluje – přináší pokožce rozjasňující třpytivý efekt.

Kosmetické výrobky obsahující zlato ověřeně fungují jak na zralé pokožce, tak i na citlivé alergické (zlato v podstatě žádné alergické reakce nezpůsobuje), na mladé, zanedbané či nadměrně vysušené pokožce, např. po intenzivním opalování.

V synergii s kolagenovými peptidy obsaženými v tomto výrobku pak působí na zásadě iontové pumpy: urychluje migraci aktivních složek, výměnu mikročástic, stimuluje v organismu detoxikační proces cestou přes pokožku. Zlepšuje její pružnost a pevnost. Regeneruje, a vychytává UV záření a toxiny, rozjasňuje pokožku a povzbuzuje v ní regenerační procesy.

atelokolagen slozeni 

Pro koho je Zlatý Atelokolagen určen?

Produkt je určen pro všechny typy pleti. Doporučován především k péči o tvář, šíji a dekolt.

Tento produkt věnujeme zejména majitelkám zralé pleti, které od anti-ageing kosmetiky vyžadují mnohem více než jen dočasnou retuš změn pleti, které jsou důsledkem stárnutí. Je to také produkt pro ty, kteří si uvědomují, že čas běží, a chtějí ho ušetřit.

Tento výrobek jsme skutečně vyvinuli pro všechny, kteří si jistě cení mimořádné účinnosti v kombinaci s absolutní krásou, ale zároveň kladou důraz na užitečnou praktičnost. Z tohoto důvodu lze tento výrobek, který je jedinečný svým složením a jemností, skladovat stejně jako ostatní kosmetické přípravky - bez zvláštních podmínek. Je to proto, že jeho molekuly se stávají plně bioaktivními při teplotě nad 34 °C, tj. při kontaktu s pokožkou. Krásný obal je také praktický - je vybaven praktickým dávkovačem a účinně chrání obsah před nepříznivými vlivy prostředí.

 

Jak aplikovat Zlatý Atelokolgen COLWAY?

Princip je jednoduchý: tento kosmetický přípravek nanášíme čistýma rukama na čistou pokožku bez ohledu na její typ. Gel je nejlepší nanášet krátce po umytí a jemném osušení pokožky, když je ještě mírně vlhká.

K pokrytí velké plochy - obličeje, krku nebo dekoltu - je zapotřebí pouze malé množství přípravku (doslova kapka), protože náš Atelokolagen je určen především pro tyto oblasti.

Pokud po aplikaci zůstanou na pokožce krásně třpytivé částečky zlata, je třeba je vmasírovat, aby kožní vrstva mohla maximálně využít potenciál těchto vzácných částeček. Tím se jemně stimuluje krevní oběh pokožky, což nejen pomáhá okysličovat a vyživovat pokožku, ale také zlepšuje pronikání bioaktivních složek do tkáně.
Jakmile se kosmetický přípravek vstřebá (a vstřebává se rychle), je nejlepší ještě použít krém nebo pleťovou vodu vhodnou pro daný typ pleti.

Pro denní použití je ideální Atelokrém MC² ze Zlaté Linie COLWAY, protože z Atelokolgenem synergicý působí. Na takto připravenou pleť lze nanášet make-up.

Účinky atelokolagenu...

... jsou dvojího druhu a potvrzují, že tento kosmetický přípravek se zaměřuje na příčinu stárnutí pleti, a ne pouze na účinky plynoucího času. První výsledky jsou patrné hned po nanesení přípravku - pleť je hladká, sametová na dotek, skvěle hydratovaná a rozjasněná. To je však pouze začátek přínosů tohoto ultralehkého gelu, protože již po první aplikaci začíná intenzivní syntéza nových bílkovinných zásob v hlubokých vrstvách pokožky. Takto fibroblasty reagují na bioaktivní složky Atelokolagenu. Díky této stimulaci pleť každým dnem mládne a postupně získává zpět svou ztracenou pevnost, sílu, hydrataci a zářivost.
Ti, kteří používali COLWAY Atelokolagen, vědí, že je to pravda; ti, kteří ne - by se o tom měli přesvědčit doslova na vlastní kůži.

 

SLOŽENÍ INCI :

Aqua, Collagen Amino Acids, Silk Amino Acids, Caprylyl Glycol, Atelocollagen, Collagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine Polypeptide, Gold, Pepsin, Rosa Damascena Flower Oil, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Xanthan Gum.

 

ateloklagen vítěz 1200x1200

doporučuje herečka Katařina Figura

 

 

VIDEO - kosmetoložka Paulina Michalska o Atelokolagenu COLWAY (české titulky)

 

  

APLIKACE KOLAGENU (české titulky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.